Львів. Відсутні адреси.

Добрий день.
Останнім часом доводиться обробляти переліки з адресами, в процесі обробки виявляю що деякі адреси відсутні на карті Львова, а інколи попадаються і відсутні вулиці, навіть якщо є об’єкт на карті.
Фізично сам не маю можливості наносити ці адреса на карту.
Хто бажає долучитися до актуалізації адрес Львова я надішлю такі переліки, або куди можна надсилати такі переліки.
Раніше працював в комунальній сфері, можу при потребі знайти фрагменти карти району Львова з правильними адресами об’єктами.

Питання у тому - чи можна буде використовувати ці дані згідно з ліцензією ODBL/CT?

Переліки, адреси беруться з відкритих джерел які доступні в інтернеті.

Открытый и доступный в Интернете еще не значит свободный для использования в любых, в том числе и коммерческийх, целях, как требуется для внесения в OSM.

Переліки адрес які доводиться обробляти бралися з центрів відкритих даних.

Навіщо вигадувати ровер?
вся адресація Львова є на сайті Львівської міської ради (тут)
Сірі назви - Підкладка мапи OSM.
Чорні номери - вірні адреси ЛМР.
Сині лінії - зв’язки будинків і вулиць.
При знаходженні помилок - виправляю періодично. А так - в основному, все співпадає…

Цікавий ресурс, Багато є цікавої інформації.
Було б добре якщо в всі ті адреси були внесені на карту загальну карту OSM. Відразу видно що район Білогорща та Левандівка, приватний сектор, на сайті https://map.city-adm.lviv.ua всі номера будинків показує а на загальній карті OSM об’єкти нанесені а номера не внесені.
Я не про те щоб вигадувати щось нове а актуалізувати існуюче, зробити якісніше.

давай координати. В Білогорщі вулиці я мапив частково. Але нумерацію не звіряв…

Можу ввечері скинути карту Білогорщі з номерами, те що в мене є, адрес електронки чекаю в приват.

відправив. перевір

Отримав