Wellicht heeft iemand tips voor Guppie om beter met de editor te kunnen werken als je een visuele handicap hebt? Er zullen toch wel meer mappers zijn die daar mee worstelen.
De ogenschijnlijke inham die je ziet bij het onderste pand op de luchtfoto blijkt volgens AHN zo’n 3 meter hoger te liggen dan het straatniveau, dus daar is het pand blijkbaar slechts 1 verdieping hoog.
We hebben het over verschillende zaken, dat is mijn schuld wat ik had de juiste changeset er niet bij staan (pas later toegevoegd).
Het gaat om deze changeset:
Ik zit even in verwegistan…dus heb even geen zicht op zaken die hoop ik niet staan te gebeuren… graag even vinger aan de pols houden. De DWG vindt het geen vandalisme…maar gewoon not so good mapping
Uitbouw van het klooster staat volgens mij als apart pand als gepland in BAG (0855100000709533), dus dat komt vanzelf goed een keer.
De gymzaal is vermoedelijk pand 0855100000196309 en verbindingspandje 0855100000455820 die verwijderd waren, dus deze moeten dan waarschijnlijk opnieuw verwijderrd worden.
Bij pand 0855100000631644 ontbrak de onderste helft en daarvoor zie ik in de reactie van guppy nog geen verklaring.
Inmiddels zijn er ook in Duitsland problemen met Guppie35. De overheid is van plan om de B6 toekomstig A36 te noemen. Het uitwisselen van de verkeersboorden gebeurt waarschijnlijk in 2018. Maar enkele users hebben voortdurend geprobeert de B6 nu al “omtedopen”. De laatste keer Guppie35:
Een aantal wijzigingen aan knooppunt Joure: Deze wegen op highway=yes gezet (terwijl er nog zand ligt)
Een aantal wijzigingen aan de B169, die heeft hij name=B173 meegegeven
2 wijzigingen aan de een trunk tussen de B327 en B49, die hadden ref=B 49 en heeft hij name=B327 meegegeven
1 way waarvan ik de wijziging niet zie
2 wijzigingen aan de Koning Alexandertunnel A2/N2 (Maastricht), waarbij hij de weg een ander maxspeed, van trunk naar primary + construction=trunk en bovenal bovengrondse stukken naar tunnel=yes gezet heeft.
Een paar “nulll nodes” weggegooid zonder way of keys. Dit lijkt goed, maar Guppy heeft daar al eerder aan gezeten dus misschien is de bijbehorende way ook al weggegooid.
Deze changeset heb ik maar gerevert.
Maar als je kijkt bij zijn edits zie je dat de laatste pagina alles al een changeset comment heeft, maar daarvoor nog heel veel niet. Gezien onze recente actie verwacht ik dat er ongeveeer nul (0) waardevolle edits in zitten. Allemaal (na korte controle) reverten?
Is there any way I can see the combined effect of a number of edits (e.g. all the ones near Tilburg), and the difference with
a) the situation beforehand
b) the current situation
so I can check what edits have been done afterward?