Не знаю як у Брюховичах, а у Східниці селищного голову обирають жителі Східниці. Також східничани обирають міського голову Борислава. Жителі міста Дрогобич не обирають міського голову Стебника (Стебник належить до Дрогобицької міської ради) ,а жилеті Стебника обирають міського голову і Стебника і Дрогобича.
Межі села змінились. Ми робимо карту для людей, а не для земкадастру, відділу архітектури чи юристів.
Я ж написав: Борислав 9 рівня і Східниця 9 рівня. Бориславська міська рада - 8 рівня
Повторююсь, карта не для юристів. Великі міста - інша історія, бо у великих містах важко виокремити суто житлову зону поселення, а в селах можна.
Я не заперечую, що юридично правильніше межі всіх поселень наносити по КОАТУУ, але по селах будуть то хати за межами поселення, то 100 гектарів поля у селі, то кілометри квадратні лісу у місті.
Для прикладу: якщо слідувати твоїй логіці, то адекватну межу міста Самбір не можливо було б нанести, бо там є хати за межами міської ради, які, проте, належать місту. Тому ми окремо виділили межу міської ради, а окремо самого міста. Про місто Сколе, де повно лісу на території міськради, я вже десь писав.
Один поляк (мабуть) юзер Zmianovy мапить кладовища на усій Західній Україні і дає польські назви кладовищам та закинутим хуторам. вже задовбався за ним усе поправляти… хіба так правильно? Це якби спробувати в Польщі дати українські імена без польських що би було?
Так. Виправив усе. Набір змін: 50998561
Знайшов, до речі, в OSMOSE ця помилка має назву osmosis_node_like_way
Богдане. Дякую за зауваження. Вчитимуся працювати з фільтром JOSM краще.
Новий юзер - Ukraine1993. Потрібно проконтролювати. Мапить Тернопільську область. зміщує деякі об’єкти. На зв’язок не виходить. виявив його через валідатор автодоріг iWowik’a. Зламав назву автошляху.
Опис до наборів змін - пише як “зміни”. Спробуй додумай що він мапить.
Ну, на OSM прийнято саме так: якщо об’єкт немає власної назви - то тип об’єкту не пишуть в його назву. Бо ж як усі об’єкти заповнювати назвами - це буде хаос на карті. Плюс, карта (в принципі будь-яка) проектується так, щоб показувати тип об’єкту схематичним способом (позначки, колір, форма і т.п. без тексту) - а опис самої схеми знаходиться в легенді карти (от чого-чого, а легенди сучасним картам бракує).
Прошу звернути увагу на діяльність Poliakoff Mykhailo - стиль його поведінки й письма дуже нагадує Bondar Bohdan.
Недавно зареєстрований, аргументує свою діяльність цим: "Я прочитав форум рос і укр білорус за 3 роки . Плюс завів серед старожилів друзі які у віддаленому режимі робюлять на моєму ком пбютері правки , вчать мене, навчили основним плагінам , сучасним методам картографування. Щоб ви знали я вже записав себе до "секти кадастру “. І різні фантазії щодо малювання меж не по кадастру н е визнаю.”
Звинувачує мене у помилках, які точно не є помилками або які не є моїми. Наприклад, в Одесі я додав name:uk Потьомкінські сходи, а він мені пише таке: “не копіюйте іноземні мови не знаючи граматики. Наприклад французька
Використовується артикль Le бо чоловічий рід і мова йде не про живу істоту.
Оскільки після артиклю йде голосна буква то e відкидається і утворюється звязка через апостроф має бути Lescalier du Potemkine Те саме стосується німецького пропущеного артиклю Die
Та решта мов ви відкидаєте артикль. Наприклад у французькій мові заміна артикля чоловічог о роду між un та le надає слову фамілярний відтінок.”
Сто процентів. Poliakoff Mykhailo - це і є Bondar Bohdan!!
Дивимось на http://hdyc.neis-one.org/ Bondar Bohdan мапив з 17.11.2016 і забанений був 30.05.2017
а вже з 02.06.2017 з’явився Poliakoff Mykhailo, який мапить дотепер. І перший і другий з Малина Житомирської області. Савпадєніє? Нє думаю.