Verwerkt
Graag een BAG import van:
Alvast bedankt!
Welkom op het forum!
Staat er inmiddels op.
(Verzoekje: gebruik de link van openstreetmap.org, dit is makkelijker voor de mapper)
https://www.openstreetmap.org/#map=21/51.4014468/5.3502696
Op de volgende plaatsen a.u.b. een BAG update; -Infocentrum De Wakel en een aantal gebouwtjes en adressen in de omgeving. http://osm.org/go/0GSnKhWTw-?m= -Appartementencomplex Hengelosestraat http://osm.org/go/0GS4Nkw3r?m= -Noordelijke spoorzone, gedeelte nieuwbouwwijk http://osm.org/go/0GS4PhABi?m=
Bij voorbaat dank.
Heb ze alle geïmporteerd; ook de in aanbouw zijnde.
Graag zelf even status checken en zo nodig toekomstig aanpassen.
Gezien Martin, Construction e.d. eraf wanneer het klaar is Thanks.
Graag BAG update van de gebouwen op het landgoed. Er is het e.e.a. al door mij gesloopt waaronder het kassencomplex…
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.08483/5.70035
Staan erop.
Commodoortje bedankt,… ben benieuwd of het blijft staan.
BAG-verzoeken:
Adressen:
Het Arsenaal 3 t/m 19 Den Helder
Het Arsenaal 3A t/m 19A Den Helder
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.95017&mlon=4.77190#map=19/52.95017/4.77190
Nieuwbouw:
Sluisdijkstraat 20 t/m 52 Den Helder
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.95744&mlon=4.76604#map=19/52.95744/4.76604
Nieuwbouw:
Boogoort 3 Broek op Langedijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67955&mlon=4.79076#map=19/52.67955/4.79076
Adressen:
Burgemeester Ritmeesterweg 10 / 10A / 10B Den Helder
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.93280&mlon=4.76071#map=18/52.93280/4.76071
Dank u!
Het pand aan de Westerlaan 51 in Zwolle lijkt wat adressen te missen tov de BAG. Zou iemand daar naar willen kijken? https://www.openstreetmap.org/way/271990755
Herimport gedaan.
Staat er allemaal weer in
Hallo,
Twee verzoeken voor een bag update:
Een aantal panden aan het Neeltje Snijdershof in Wijk aan Zee
Rijksstraatweg 13 in Heemskerk
Alvast dank!
Staan er op.
BAG-verzoeken:
Professor van Tillweg 2 / 2A / 2C / 6 Den Helder
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.93514&mlon=4.75938#map=17/52.93514/4.75937
Nes 7 A Schagen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.79491&mlon=4.80519#map=18/52.79491/4.80519
Beethovenlaan 15 t/m 109 Schagen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.79107&mlon=4.80364#map=17/52.79107/4.80364
Jan Duikerweg 18 t/m 170 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6611&mlon=4.8091#map=16/52.6611/4.8091
Rembrandtlaan 11 Schagen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.79152&mlon=4.79908#map=19/52.79152/4.79908
Opnieuw plaatsen aub. Een stuk nieuwbouw aan een bestaand pand:
Ankerpark 27 Den Helder
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.95714&mlon=4.77493#map=19/52.95715/4.77493
Dank u!
Twee gebouwen die (zo goed als) af zijn:
Het World Horti Center op de Horti Campus in Naaldwijk: https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.99160/4.22629
De Protonenkliniek in Delft: https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.99057/4.38204
Alvast bedankt!
Verzoek BAG-import:
-
Zwembad De Fluit, Leidschendam: http://www.openstreetmap.org/#map=18/52.09343/4.39521&layers=N
Fluitpolderplein 1 Leidschendam -
Veursestraatweg 100 Leidschendam (adresnode): http://www.openstreetmap.org/#map=19/52.09065/4.40852&layers=N
Bedankt
Graag import van een door een startende mapper zelf ingetekend gebouw op sportpark de Eendracht.
Nog iets te hoge drempel om het zelf aan te vragen.
https://www.openstreetmap.org/changeset/50618842
Uit BAG geïmporteerd en gemerged met het ingetekende pand, adresgegevens wel van pandcontour verwijderd. Vorm is een tikje anders