OpenStreetMap Forum

The Free Wiki World Map

You are not logged in.

Announcement

A fix has been applied to the login system for the forums - if you have trouble logging in please contact support@openstreetmap.org with both your forum username and your OpenStreetMap username so we can make sure your accounts are properly linked.

#26 2017-07-26 16:20:24

KKS
Member
From: Київ / Житомирське Полісся
Registered: 2015-07-06

Re: Енергетика. Вежі та опори

І якщо є якісь матеріали по енергетиці то краще ж мабуть їх викласти в загальний доступ, так скорше все замапиться ні?

#27 2017-07-26 17:01:10

olehz
Member
From: Lviv
Registered: 2011-08-11
Website

KKS wrote:

скільки часу то займе рахували? з ви'їздами і по 30хв на опору?   то максимум 4-5 опор на день

Куди меньше ніж записати 20-30 треків на дорогу.

KKS wrote:

Не треба тут впадати в крайнощі. Вам вже показували і пояснювали як треба було робити. Не видаляти, а вирівняти. Плюс до цього всього звідки у вас така впевненість що ви знаєте всі кутові опори?

KKS wrote:

Якщо мені треба якесь місце і я дивлюсь на мапу й бачу що місце "за третьою опорою після дороги"

Ок, 3-тя опора, тобто початок лінії - це вже сам по собі орієнтир. Усі перетини лінії з дорогами, лісами, озерами - також вже орієнтир, кутові опори орієнтир. А от 123-у опора десь у полі - це вже ніякий не орієнтир. Вона може бути орієнтиром лише десь у місті, що б відділяло якусь вулицю від сусідніх, але не в полі.

В будь-якому випадку ревертати видалені проміжні опори я не хочу і фізично не можу. В процесі обмальовування областей помітив дуже багато нестиковок зі зміщеннями. Відстань між опорами буває меньша за похибку привязки. Навіщо плодити ці неточності не розумію. Кнопка L не панацея. І в багатьох ситуаціях незручна, наприклад, коли є скупчення ліній. Як на мене куди простіше проставити точки вже по існуючих лініях, ніж робити як ви. Спершу проставляти епізодично точки, потім чекати поки хтось зєднає це все у мережу. А потім ще витрачати більше часу на вирівнювання.

Взагалі не дуже розумію навіщо займатись мікромапінгом без GPS-треків. Як показує практика ніхто потім не вирівнює тисячі нанесених обєктів. В результаті маємо в середньому таку "якісну" мапу.

#28 2017-07-26 17:39:24

olehz
Member
Website

KKS wrote:

І якщо є якісь матеріали по енергетиці то краще ж мабуть їх викласти в загальний доступ, так скорше все замапиться ні?

OSM файл з приблизним місцеположенням підстанцій найбільших монополістів енергоринку (обленерго на Укрзалізниця). Для Укрзалізниці номінальна потужність не проставлена, тому дивіться документи оператора, наприклад: для Львівської залізниці

Власне усі ці документи є у відкритому доступі, достатньо набрати в гугл:

Інформація щодо трансформаторних підстанцій назва обленерго

Окрім обленерго та Укрзалізниці є купа дрібних операторів качалки, заводи, приватні власники. Увесь список також можна нагуглити, наприклад для Львівської області

Проте вже без координат (тоді доводиться шукати самостійно, відкриті ПС без кабельного зєднання дуже просто ідентифікуються по знімках)

#29 2017-07-26 18:19:46

Згарбул Андрей
Member
Registered: 2013-09-28

olehz wrote:

Інформація щодо трансформаторних підстанцій назва обленерго

Ну это и так понятно. Просто прозвучала фраза "длина линий". Я решил, что есть инфа о самих линиях.

По удаленным точкам. Оставьте как есть. И ни в коем случае не используйте бота. Как будет время - проставлю.
(~6000 точек - дня 2-3 работы. По обсуждению я решил, что масштабы значительно больше)

По поводу, что проще: проставить точки, а потом провести по ним линию, или провести линии, а потом к ним крепить точки,
то для меня однозначно первое. Когда я вижу сетку точек, то могу с высокой степенью вероятности предположить, как идут линии.

Кроме того линия часто просто перекрывает подложку, и не видно, где ставить точки - приходится делать лишние манипуляции ->
времени уходит вдвое больше.

Если же Вас потянуло на эксперименты, поудаляйте опоры где-нибудь в Польше и посмотрите на реакцию.

#30 2017-07-26 20:51:47

olehz
Member
Website

Згарбул Андрей wrote:

Ну это и так понятно. Просто прозвучала фраза "длина линий". Я решил, что есть инфа о самих линиях.

Я подавал запрос в Укрэнерго, они прислали инфу по своим магистральным линиям в бумажном виде. Я эти данные сам забью и поэкспериментирую с валидацией.

Last edited by olehz (2017-07-31 15:12:36)

Board footer