arvdk
(Arvdk)
July 20, 2017, 8:10am
2894
Op PDOK vond ik deze. Mag die geïmporteerd worden? (Katwijkerlaan 137, Pijnacker)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.03840&mlon=4.47126#map=19/52.03840/4.47126&layers=N
BAG link
En dan ook de schuurtjes uit 2011. BAG terug melding gedaan, want ze staan nog steeds op ‘bouwvergunning verleend’. Maar ze staan er echt, ik ben gaan kijken. (Machtildahof 1-19, zoetermeer)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.04529&mlon=4.48847#map=18/52.04529/4.48847&layers=N
BAG link
Prettige dag!
dvdhoven
(D van den Hoven)
July 20, 2017, 12:41pm
2895
Staat erin. Huizen Machtildahof hebben herimport gehad, grootte is gewijzigd in BAG
Zet je de schuurtjes zelf even van construction af? Dank je.
In Hengelo is het Twickel College herbouwd. De oude contouren staan nog op OSM, BAG is wel up-to-date.
Is het mogelijk dit met een BAG update op te lossen?
NB, het kleine gebouwtje aan de zuidkant (“Het Ei”) is ook verdwenen.
OSM:
http://www.openstreetmap.org/#map=18/52.27222/6.77158&layers=N
BAG:
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=249502.8334375&geometry.y=476922.5496875&zoomlevel=6&objectId=0164100000024399&detailsObjectId=0164010000019820
Alvast bedankt!
Dat is supersnel!
Bedankt!
Roef
(Roef)
July 21, 2017, 7:23am
2899
Er is begonnen met de bouw van een woonhuis.
Trambaan 4b, Nieuweroord
http://www.openstreetmap.org/#map=18/52.72347/6.55947&layers=N
Kan deze geïmporteerd worden?
Bedankt!
arvdk
(Arvdk)
July 21, 2017, 10:05am
2902
Gedaan.
Op basis van PDOK Luchtfotos en BAG zie ik het volgende:
In deze wijk (Wollefoppenweg nummer 77d - 85, Zevenhuizen) zijn enkele gebouwen afgebroken (6 stuks) en enkele nieuwe teruggebouwd (2 stuks). Ook zijn 2 gebouwen aangepast.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.97269&mlon=4.57369#map=19/51.97269/4.57369
BAG: aangepast gebouw 1
BAG: aangepast gebouw 2
BAG: Nieuw gebouw 1
BAG: Nieuw gebouw 2
dvdhoven
(D van den Hoven)
July 22, 2017, 6:06am
2904
Ik heb een hele strook gelijk getrokken met de BAG.
eggie
(Eggie)
July 22, 2017, 7:21am
2906
Woningen Cortgene Alblasserdam nr 46 t/m 60 heb ik volgen kadaster pdok 2016 naar de juiste plaats gesleept. Ik denk dat de woningen die ooit geïmporteerd waren uit een heel ander plan kwamen. 'k denk dus dat de BAG gegevens niet meer kloppen al ligt het wel netjes zo.
Het srtatenpatroon heb ik al verlegd na survey.
Graag opnieuw importeren.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.86296/4.65435
BAG-verzoeken
Nieuwbouw:
Speenkruidstraat 11 t/m 19 Heerhugowaard
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66890&mlon=4.86906#map=17/52.66890/4.86906
Nieuwbouw:
Winterkoning erf 1/3/5 Heerhugowaard
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66705&mlon=4.86013#map=19/52.66705/4.86013
Nieuwbouw:
Tulpenburgh 18/20/22/24/26/28/30/32/34/36/38/40 Obdam
Vredehof 1 Obdam
Beekvliet 1 en 2 Obdam
Welgelegen 2 en 4 Obdam
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6726&mlon=4.9051#map=16/52.6726/4.9051
Dank u!
Gedaan.
In Obdam staat daar meer in aanbouw. Ik heb de hele bubs geïmporteerd. Kijk maar of je het te eel geïmporteerde moet verwijderen.
Het Reinier de Graaf Gasthuis staat anders in OSM dan in de BAG: https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.99751/4.33847
Daarnaast staan er nog wat gebouwtjes achter het ziekenhuis in de BAG. Dat zijn volgens mij onderdelen van de nieuwe parkeergarage. De parkeergarage zelf wordt blijkbaar niet als gebouw gezien.
A67-A67:
Het Reinier de Graaf Gasthuis staat anders in OSM dan in de BAG: https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.99751/4.33847
Daarnaast staan er nog wat gebouwtjes achter het ziekenhuis in de BAG. Dat zijn volgens mij onderdelen van de nieuwe parkeergarage. De parkeergarage zelf wordt blijkbaar niet als gebouw gezien.
Het hoofdgebouw lijk een beetje verschoven; meer zie ik niet. Of mis ik wat.
De bijgebouwtjes zijn nog niet zichtbaar op de recentste luchtfoto, dus daar blijf ik even van af.
Over het niet tekenen van ondergrondse objecten, inclusief parkeergarages is elders in dit forum meer geschreven.