Staan er op.
Op PDOK vond ik deze. Mag die geïmporteerd worden? (Katwijkerlaan 137, Pijnacker)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.03840&mlon=4.47126#map=19/52.03840/4.47126&layers=N
BAG link
En dan ook de schuurtjes uit 2011. BAG terug melding gedaan, want ze staan nog steeds op ‘bouwvergunning verleend’. Maar ze staan er echt, ik ben gaan kijken. (Machtildahof 1-19, zoetermeer)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.04529&mlon=4.48847#map=18/52.04529/4.48847&layers=N
BAG link
Prettige dag!
Staat erin. Huizen Machtildahof hebben herimport gehad, grootte is gewijzigd in BAG
Zet je de schuurtjes zelf even van construction af? Dank je.
In Hengelo is het Twickel College herbouwd. De oude contouren staan nog op OSM, BAG is wel up-to-date.
Is het mogelijk dit met een BAG update op te lossen?
NB, het kleine gebouwtje aan de zuidkant (“Het Ei”) is ook verdwenen.
OSM:
http://www.openstreetmap.org/#map=18/52.27222/6.77158&layers=N
Alvast bedankt!
Staat erin
Dat is supersnel!
Bedankt!
Er is begonnen met de bouw van een woonhuis.
Trambaan 4b, Nieuweroord
http://www.openstreetmap.org/#map=18/52.72347/6.55947&layers=N
Kan deze geïmporteerd worden?
Bedankt!
Staat er op.
Super!
Gedaan.
Op basis van PDOK Luchtfotos en BAG zie ik het volgende:
In deze wijk (Wollefoppenweg nummer 77d - 85, Zevenhuizen) zijn enkele gebouwen afgebroken (6 stuks) en enkele nieuwe teruggebouwd (2 stuks). Ook zijn 2 gebouwen aangepast.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.97269&mlon=4.57369#map=19/51.97269/4.57369
BAG: aangepast gebouw 1
BAG: aangepast gebouw 2
BAG: Nieuw gebouw 1
BAG: Nieuw gebouw 2
BAG-verzoeken:
Herstel fout / ten onrechte ‘gesloopt’
Jupiterstraat 10 Oudorp/Alkmaar
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62943&mlon=4.77397#map=18/52.62943/4.77397
Nieuwbouw:
Slotlaan 34 Oudorp/Alkmaar
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63615&mlon=4.77234#map=18/52.63615/4.77234
Met dank.
Op basis van PDOK Luchtfotos en BAG zie ik het volgende:
In deze wijk (Wollefoppenweg nummer 77d - 85, Zevenhuizen) zijn enkele gebouwen afgebroken (6 stuks) en enkele nieuwe teruggebouwd (2 stuks). Ook zijn 2 gebouwen aangepast.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.97269&mlon=4.57369#map=19/51.97269/4.57369
BAG: aangepast gebouw 1
BAG: aangepast gebouw 2
BAG: Nieuw gebouw 1
BAG: Nieuw gebouw 2
Ik heb een hele strook gelijk getrokken met de BAG.
BAG-verzoeken:
Herstel fout / ten onrechte ‘gesloopt’
Jupiterstraat 10 Oudorp/Alkmaar
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62943&mlon=4.77397#map=18/52.62943/4.77397Nieuwbouw:
Slotlaan 34 Oudorp/Alkmaar
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63615&mlon=4.77234#map=18/52.63615/4.77234Met dank.
Staat erin
Woningen Cortgene Alblasserdam nr 46 t/m 60 heb ik volgen kadaster pdok 2016 naar de juiste plaats gesleept. Ik denk dat de woningen die ooit geïmporteerd waren uit een heel ander plan kwamen. 'k denk dus dat de BAG gegevens niet meer kloppen al ligt het wel netjes zo.
Het srtatenpatroon heb ik al verlegd na survey.
Graag opnieuw importeren.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.86296/4.65435
Woningen Cortgene Alblasserdam nr 46 t/m 60 heb ik volgen kadaster pdok 2016 naar de juiste plaats gesleept. Ik denk dat de woningen die ooit geïmporteerd waren uit een heel ander plan kwamen. 'k denk dus dat de BAG gegevens niet meer kloppen al ligt het wel netjes zo.
Het srtatenpatroon heb ik al verlegd na survey.
Graag opnieuw importeren.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.86296/4.65435
Gedaan!
Martin bedankt…
BAG-verzoeken
Nieuwbouw:
Speenkruidstraat 11 t/m 19 Heerhugowaard
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66890&mlon=4.86906#map=17/52.66890/4.86906
Nieuwbouw:
Winterkoning erf 1/3/5 Heerhugowaard
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66705&mlon=4.86013#map=19/52.66705/4.86013
Nieuwbouw:
Tulpenburgh 18/20/22/24/26/28/30/32/34/36/38/40 Obdam
Vredehof 1 Obdam
Beekvliet 1 en 2 Obdam
Welgelegen 2 en 4 Obdam
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6726&mlon=4.9051#map=16/52.6726/4.9051
Dank u!
BAG-verzoeken
Nieuwbouw:
Speenkruidstraat 11 t/m 19 Heerhugowaard
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66890&mlon=4.86906#map=17/52.66890/4.86906Nieuwbouw:
Winterkoning erf 1/3/5 Heerhugowaard
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66705&mlon=4.86013#map=19/52.66705/4.86013Nieuwbouw:
Tulpenburgh 18/20/22/24/26/28/30/32/34/36/38/40 Obdam
Vredehof 1 Obdam
Beekvliet 1 en 2 Obdam
Welgelegen 2 en 4 Obdam
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6726&mlon=4.9051#map=16/52.6726/4.9051Dank u!
Gedaan.
In Obdam staat daar meer in aanbouw. Ik heb de hele bubs geïmporteerd. Kijk maar of je het te eel geïmporteerde moet verwijderen.
Het Reinier de Graaf Gasthuis staat anders in OSM dan in de BAG: https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.99751/4.33847
Daarnaast staan er nog wat gebouwtjes achter het ziekenhuis in de BAG. Dat zijn volgens mij onderdelen van de nieuwe parkeergarage. De parkeergarage zelf wordt blijkbaar niet als gebouw gezien.
BAG-verzoek:
Nieuwbouw schuur naast:
Jisperweg 34 Westbeemster
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57920&mlon=4.90324#map=19/52.57920/4.90324&layers=N
Dank.