Nog een update in Delft:
- Boven de Hoven 2 (Martinus Nijhofflaan 290 t/m 474) is af en bewoond. De omtrek in de BAG is iets anders en gedetailleerder dan hoe hij nu in OSM staat.
- Boven de Hoven 3 (Martinus Nijhofflaan 476 t/m 682) is in aanbouw.
Nog een update in Delft:
Staan er op
Staat er op.
Staat erop
Dank, Commodoortje.
Hier in Alblasserdam aan de Poldersemolenweg is een stukje sportpark opgeofferd aan woningbouw. Inmiddels allemaal klaar.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.85907/4.67758
Ook bij de ingang van het sportpark is een nieuwe woning gebouwd. Vinkenpolderweg
Een eindje verder aan het Westeinde is ook nieuwbouw gepleegd tussen 48 en 42.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.85768/4.69057
Graag BAG import.
Staat erin
Bedankt Dick,
Voor deze bedrijfsgebouwen in H I Ambacht, meer langs de weg is een nieuw bedrijfspand klaar. Graag ook BAG import.
http://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84889/4.65710
Kan dit ook worden geïmporteerd. Vorige keer stond het nog op vergunning, maar het staat er echt al.
Staat er ook in
Merci…
Gaarne BAG-import van Bovenscheydt 16 t/m 26, eigenaren zijn bezig met inrichting
http://www.openstreetmap.org/#map=19/50.88678/6.01279
bij voorbaat dank
Staan er op.
Op PDOK vond ik deze. Mag die geïmporteerd worden? (Katwijkerlaan 137, Pijnacker)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.03840&mlon=4.47126#map=19/52.03840/4.47126&layers=N
BAG link
En dan ook de schuurtjes uit 2011. BAG terug melding gedaan, want ze staan nog steeds op ‘bouwvergunning verleend’. Maar ze staan er echt, ik ben gaan kijken. (Machtildahof 1-19, zoetermeer)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.04529&mlon=4.48847#map=18/52.04529/4.48847&layers=N
BAG link
Prettige dag!
Staat erin. Huizen Machtildahof hebben herimport gehad, grootte is gewijzigd in BAG
Zet je de schuurtjes zelf even van construction af? Dank je.
In Hengelo is het Twickel College herbouwd. De oude contouren staan nog op OSM, BAG is wel up-to-date.
Is het mogelijk dit met een BAG update op te lossen?
NB, het kleine gebouwtje aan de zuidkant (“Het Ei”) is ook verdwenen.
OSM:
http://www.openstreetmap.org/#map=18/52.27222/6.77158&layers=N
Alvast bedankt!
Staat erin
Dat is supersnel!
Bedankt!
Er is begonnen met de bouw van een woonhuis.
Trambaan 4b, Nieuweroord
http://www.openstreetmap.org/#map=18/52.72347/6.55947&layers=N
Kan deze geïmporteerd worden?
Bedankt!