FA Wentstraat 6 ontbrak en die is van 1997, 9 staat gewoon in OSM en de BAG status geeft ook geen verschillen aan. 6 heb ik geïmporteerd samen met Clusiusstraat 27A en nog wat verschillen tussen BAG en OSM daar
Kan even iemand hier naar kijken. Ik heb m’n eigen changeset teruggedraaid na hulp aan deze nieuwe mapsme mapper. Er liggen meer gebouwen over elkaar.Wat kan weg… ? even los van de fouten van de mapper.
Omnizorgcentrum in Apeldoorn
Ik heb het bekeken maar niks aangepast. De situatie is identiek aan de BAG dus dit moet handmatig opgelost worden.
Het is mij echter niet helemaal duidelijk wat hier precies aan de hand is. Vermoedelijk is het grootste gebouw een parkeerkelder en moeten de volgende tags dus worden toegevoegd: “amenity=parking, location=underground, parking=underground”.
Op streetview kan je zien dat er een parkeerkelder zit al is niet met zekerheid te zeggen onder welk gebouw. Het zou ook kunnen dat het grootste gebouw de begaande grond van het gebouw vormt. In dat geval hoeft er niks te worden aangepast aangezien de layer tag al aanwezig is. Optioneel kunnen wel tags voor 3d gebouwen worden toegepast.
Oke… bedankt … ik zet alleen de info even naar de adres node en haal de adresgegevens van het gebouw. De mapper zal ik nog een keer op dit draadje wijzen.
De volgende huizen in Rijswijk zijn inmiddels af en bewoond:
Boomgaard 58 en 68
Boomgaard 5, 7, 9, 11 en 13
Menagerie gehele straat
De Anna van Hogendorpstraat 59 is ook af. Hier staat in de BAG nog een oude schuur overheen. Die schuur (bouwjaar 2011) is afgebroken en het huis (bouwjaar 2017) is bewoond.