Як підключити до Josm ці тайли чи wms-шари?
„Біла карта“ це OSM піврічної чи більше давності.
Спочатку потрібно імпортувати сертифікат city-adm.lviv.ua, а потім додавати шари в JOSM.
По ось цій інструкції вдалося все зробити: http://stackoverflow.com/a/12524960
Перелік шарів вражає, його доречі зручно в JOSM переглядати, але автоматично додавати шари не вдасться
Прохання до мапера Дудки. А можливо детальніше? Бо я про той сертифікат зовсім нічого не зрозумів… Дякую наперед.
Під Лінукс адаптував цей код:
echo -n | openssl s_client -connect map.city-adm.lviv.ua:443 | sed -ne '/-BEGIN CERTIFICATE-/,/-END CERTIFICATE-/p' > map.city-adm.lviv.ua.cert
echo "pasword=changeit"
sudo keytool -keystore /usr/lib/jvm/java-8-openjdk-amd64/jre/lib/security/cacerts -import -alias map.city-adm.lviv.ua -file map.city-adm.lviv.ua.cert
echo "Restart JVM"
echo "pasword=changeit"
keytool -list -keystore /usr/lib/jvm/java-8-openjdk-amd64/jre/lib/security/cacerts
І куди ото вводити той текст на чорному фоні. в мене звичайна Windows 7. В командний рядок - не йде. Чи то лиш на Лінуксі можливо?
Ось тут http://stackoverflow.com/a/12524960 повна інструкція як робити під Windows
Так, і робити це треба в Терміналі aka CMD.EXE або PowerShell
Сергію. Це BAT-файл? Дуже подібний.
Оце круто! Правда я Львів практично не маплю - не певен стосовно того як інші тут маплять. Але, я переконаний, Ви робите корисну роботу!
Народ. Зараз немає доступу до JOSM. Перевірте, хто має можливість. На Замарстинівській “порізані” трамвайні шляхи, чи то глюк мапніка?
Мапнік змінив свій алгоритм, тому так.
Both features[highway/railway] have the same z_order because they are created from the same database row, so the ordering is now undefined.
Same problem occurs with combined highway/taxiways
https://github.com/gravitystorm/openstreetmap-carto/issues/2781
https://github.com/gravitystorm/openstreetmap-carto/issues/2810
del
приклади
http://www.openstreetmap.org/#map=19/49.86160/24.02664
http://www.openstreetmap.org/#map=18/49.85170/24.02727
Сделали исправление полмесяца назад и развернули новую версию на сервера 3 дня назад.
З 2014-го у Львові спостерігається будівельний бум (Лише у 14-му звели стільки житла, скільки не будували за останні 20 років). А от в ОСМ це все слабо відображено, хоча забудовники надають плани за якими можна замапити будинок з точністю до десятків сантиметрів. Проблема у тому, що після здачі в експлуатацію і закриття сайтів ці всі плани автоматично зникають. Тому є ідея збирати таку інформацію аби вона не була безслідно втрачена і синхронізувати це все з ОСМ (геометрія згідно плану, дата введення в експлуатацію, кількість поверхів). Є бажаючі допомогти?
У мене є детальні плани усіх обєктів новобудов що я замапив. Думаю що тут стане в допомозі програма для скачування сайтів. Зазвичай детальні плани є на сайті забудовника. Питання - де то все тримати?
Спробуйте тут: archive.org. Правда, наскільки я знаю, можна лише посторінково зберігати, але ж вам не потрібен весь сайт.
GitHub, GitLab, BitBucket та інші відкриті репо добре для цього підходять. Але питання, щодо ліцензійних умов, бо відкрите!=вільне. От мапи в Гугла відкриті, але не вільні.
Довідник вулиць Львова — перелік офіційних назв вулиць м.Львів (актуалізований додаток до розпорядження міського голови від 23.04.2004 № 250)
на порталі Відкритих даних Львова. Ліцензія Creative Commons Attribution.