Panden geïmporteerd uit de BAG, stonden nog op bouwvergunning. De ingetekende contouren hiermee gemerged en de adresgegevens van de contouren verwijderd.
Dick…bedankt…
Commodoortje, vergeet je niet om deze af te melden?
Bedoel je deze?
#2851
#2852
#2853
Bedoel je deze?
#2851
#2852
#2853
Ja, die. Ik denk dat ik niet meer snap hoe de cache van mijn browser werkt…
Commodoortje:Bedoel je deze?
#2851
#2852
#2853Ja, die. Ik denk dat ik niet meer snap hoe de cache van mijn browser werkt…
SHIFT+F5 OF CTRL+F5 leegt je cache en ververst je browserdata.
Graag import vier blokjes van drie woningen te Groningen:
- de drie blokjes Oosterhamriklaan 67/69/71, 75/77/79 en 83/85/87
- verder naar het WNW één blokje: Oosterhamriklaan 211/213/215 plus schuurtjes
Graag import vier blokjes van drie woningen te Groningen:
- de drie blokjes Oosterhamriklaan 67/69/71, 75/77/79 en 83/85/87
- verder naar het WNW één blokje: Oosterhamriklaan 211/213/215 plus schuurtjes
Staan erin
BAG-verzoek:
Omgeving:
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.51979&mlon=4.99884#map=18/52.51979/4.99884
Bedrijventerrein Baanstee-Noord Purmerend
Binnenzeestraat 7
Binnenzeestraat 5 en 5A
Binnenzeestraat 24 en 26
Polderweg 6
Adres: Polderweg 119
Dank u.
Wederom dank, Dick.
BAG-verzoek:
Omgeving:
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.51979&mlon=4.99884#map=18/52.51979/4.99884Bedrijventerrein Baanstee-Noord Purmerend
Binnenzeestraat 7
Binnenzeestraat 5 en 5A
Binnenzeestraat 24 en 26
Polderweg 6Adres: Polderweg 119
Dank u.
Staan er op.
BAG-verzoek:
Ontbrekend pand:
Heereweg 202A
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71768&mlon=4.67590#map=18/52.71768/4.67590
Dank.
Graag import van Luchtvaartstraat 9 in Amsterdam (2015).
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=117865.76811377&geometry.y=484041.17022185&zoomlevel=6&objectId=0363100012242987&detailsObjectId=0363010012083721
OSM: http://www.openstreetmap.org/#map=18/52.34302/4.84333
Ten tweede ontbreekt F.A. Wentstraat 9 in Aalsmeer. (Dit pand dateert volgens de BAG uit 1997. Geen idee waarom het in OSM ontbreekt.)
Ten slotte is de vorm van nabijgelegen schuurtje of garage Clusiusstraat 27A niet helemaal goed. (Volgens de BAG is het maar half zo breed.)
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=113211.70007938&geometry.y=475186.66160129&zoomlevel=6
OSM: http://www.openstreetmap.org/#map=18/52.26313/4.77484
Alvast bedankt
BAG-verzoek:
Ontbrekend pand:
Heereweg 202A
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71768&mlon=4.67590#map=18/52.71768/4.67590Dank.
Staat erin
Graag import van Luchtvaartstraat 9 in Amsterdam (2015).
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=117865.76811377&geometry.y=484041.17022185&zoomlevel=6&objectId=0363100012242987&detailsObjectId=0363010012083721
OSM: http://www.openstreetmap.org/#map=18/52.34302/4.84333
Ten tweede ontbreekt F.A. Wentstraat 9 in Aalsmeer. (Dit pand dateert volgens de BAG uit 1997. Geen idee waarom het in OSM ontbreekt.)
Ten slotte is de vorm van nabijgelegen schuurtje of garage Clusiusstraat 27A niet helemaal goed. (Volgens de BAG is het maar half zo breed.)
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=113211.70007938&geometry.y=475186.66160129&zoomlevel=6
OSM: http://www.openstreetmap.org/#map=18/52.26313/4.77484Alvast bedankt
FA Wentstraat 6 ontbrak en die is van 1997, 9 staat gewoon in OSM en de BAG status geeft ook geen verschillen aan. 6 heb ik geïmporteerd samen met Clusiusstraat 27A en nog wat verschillen tussen BAG en OSM daar
FA Wentstraat 6 ontbrak en die is van 1997, 9 staat gewoon in OSM en de BAG status geeft ook geen verschillen aan. 6 heb ik geïmporteerd samen met Clusiusstraat 27A en nog wat verschillen tussen BAG en OSM daar
Ja, sorry. Ik bedoelde ook Wentstraat 6.
Bedankt.
Kan even iemand hier naar kijken. Ik heb m’n eigen changeset teruggedraaid na hulp aan deze nieuwe mapsme mapper. Er liggen meer gebouwen over elkaar.Wat kan weg… ? even los van de fouten van de mapper.
Omnizorgcentrum in Apeldoorn
https://www.openstreetmap.org/changeset/50330413#map=19/52.21233/5.96796
Verzoek voor import te Groningen: Melisseweg 8 t/m 104.
Betreft 7 blokjes van elk 7 woningen, in vergevorderd stadium van nieuwbouw.
Verzoek voor import te Groningen: Melisseweg 8 t/m 104.
Betreft 7 blokjes van elk 7 woningen, in vergevorderd stadium van nieuwbouw.
staat er op
Kan even iemand hier naar kijken. Ik heb m’n eigen changeset teruggedraaid na hulp aan deze nieuwe mapsme mapper. Er liggen meer gebouwen over elkaar.Wat kan weg… ? even los van de fouten van de mapper.
Omnizorgcentrum in Apeldoornhttps://www.openstreetmap.org/changeset/50330413#map=19/52.21233/5.96796
Ik heb het bekeken maar niks aangepast. De situatie is identiek aan de BAG dus dit moet handmatig opgelost worden.
Het is mij echter niet helemaal duidelijk wat hier precies aan de hand is. Vermoedelijk is het grootste gebouw een parkeerkelder en moeten de volgende tags dus worden toegevoegd: “amenity=parking, location=underground, parking=underground”.
Op streetview kan je zien dat er een parkeerkelder zit al is niet met zekerheid te zeggen onder welk gebouw. Het zou ook kunnen dat het grootste gebouw de begaande grond van het gebouw vormt. In dat geval hoeft er niks te worden aangepast aangezien de layer tag al aanwezig is. Optioneel kunnen wel tags voor 3d gebouwen worden toegepast.