staat erop.
Staat erop.
Graag een import van een sportkantine op deze plaats, https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.48494/4.74022
Staat er op. Het pand in de BAG lijkt heel wat groter dan op de luchtfoto, het moet vast nog beter ingemeten worden.
Hier heeft een beginnende mapper in Wijngaarden twee woningen zelf ingetekend met naam en al… en de oude gesloopt . https://www.openstreetmap.org/changeset/50159669#map=19/51.84408/4.76310&layers=N
Vooralsnog geen reactie van mapper gekregen.
Graag BAG update.
edit: Dit was de edit… http://overpass-api.de/achavi/?changeset=50159669
Panden geïmporteerd uit de BAG, stonden nog op bouwvergunning. De ingetekende contouren hiermee gemerged en de adresgegevens van de contouren verwijderd.
Dick…bedankt…
Commodoortje, vergeet je niet om deze af te melden?
Bedoel je deze?
#2851
#2852
#2853
Bedoel je deze?
#2851
#2852
#2853
Ja, die. Ik denk dat ik niet meer snap hoe de cache van mijn browser werkt…
Commodoortje:Bedoel je deze?
#2851
#2852
#2853Ja, die. Ik denk dat ik niet meer snap hoe de cache van mijn browser werkt…
SHIFT+F5 OF CTRL+F5 leegt je cache en ververst je browserdata.
Graag import vier blokjes van drie woningen te Groningen:
- de drie blokjes Oosterhamriklaan 67/69/71, 75/77/79 en 83/85/87
- verder naar het WNW één blokje: Oosterhamriklaan 211/213/215 plus schuurtjes
Graag import vier blokjes van drie woningen te Groningen:
- de drie blokjes Oosterhamriklaan 67/69/71, 75/77/79 en 83/85/87
- verder naar het WNW één blokje: Oosterhamriklaan 211/213/215 plus schuurtjes
Staan erin
BAG-verzoek:
Omgeving:
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.51979&mlon=4.99884#map=18/52.51979/4.99884
Bedrijventerrein Baanstee-Noord Purmerend
Binnenzeestraat 7
Binnenzeestraat 5 en 5A
Binnenzeestraat 24 en 26
Polderweg 6
Adres: Polderweg 119
Dank u.
Wederom dank, Dick.
BAG-verzoek:
Omgeving:
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.51979&mlon=4.99884#map=18/52.51979/4.99884Bedrijventerrein Baanstee-Noord Purmerend
Binnenzeestraat 7
Binnenzeestraat 5 en 5A
Binnenzeestraat 24 en 26
Polderweg 6Adres: Polderweg 119
Dank u.
Staan er op.
BAG-verzoek:
Ontbrekend pand:
Heereweg 202A
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71768&mlon=4.67590#map=18/52.71768/4.67590
Dank.
Graag import van Luchtvaartstraat 9 in Amsterdam (2015).
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=117865.76811377&geometry.y=484041.17022185&zoomlevel=6&objectId=0363100012242987&detailsObjectId=0363010012083721
OSM: http://www.openstreetmap.org/#map=18/52.34302/4.84333
Ten tweede ontbreekt F.A. Wentstraat 9 in Aalsmeer. (Dit pand dateert volgens de BAG uit 1997. Geen idee waarom het in OSM ontbreekt.)
Ten slotte is de vorm van nabijgelegen schuurtje of garage Clusiusstraat 27A niet helemaal goed. (Volgens de BAG is het maar half zo breed.)
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=113211.70007938&geometry.y=475186.66160129&zoomlevel=6
OSM: http://www.openstreetmap.org/#map=18/52.26313/4.77484
Alvast bedankt
BAG-verzoek:
Ontbrekend pand:
Heereweg 202A
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71768&mlon=4.67590#map=18/52.71768/4.67590Dank.
Staat erin
Graag import van Luchtvaartstraat 9 in Amsterdam (2015).
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=117865.76811377&geometry.y=484041.17022185&zoomlevel=6&objectId=0363100012242987&detailsObjectId=0363010012083721
OSM: http://www.openstreetmap.org/#map=18/52.34302/4.84333
Ten tweede ontbreekt F.A. Wentstraat 9 in Aalsmeer. (Dit pand dateert volgens de BAG uit 1997. Geen idee waarom het in OSM ontbreekt.)
Ten slotte is de vorm van nabijgelegen schuurtje of garage Clusiusstraat 27A niet helemaal goed. (Volgens de BAG is het maar half zo breed.)
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=113211.70007938&geometry.y=475186.66160129&zoomlevel=6
OSM: http://www.openstreetmap.org/#map=18/52.26313/4.77484Alvast bedankt
FA Wentstraat 6 ontbrak en die is van 1997, 9 staat gewoon in OSM en de BAG status geeft ook geen verschillen aan. 6 heb ik geïmporteerd samen met Clusiusstraat 27A en nog wat verschillen tussen BAG en OSM daar