Він явно автоматом додає з якогось ресурса ці шляхи. Одеси він теж зачепив. Може джерелом є Гугл, тому що у ньому ті проїзди є у подібній формі, а може це і з Бінга. Учасник не перевіряє координати, іноді шляхи його проходять навіть по будинкам. На мій погляд не слід йому робити таке, краще додавати вручну.
Спочатку потрібно імпортувати сертифікат city-adm.lviv.ua, а потім додавати шари в JOSM.
По ось цій інструкції вдалося все зробити: http://stackoverflow.com/a/12524960
З 2014-го у Львові спостерігається будівельний бум (Лише у 14-му звели стільки житла, скільки не будували за останні 20 років). А от в ОСМ це все слабо відображено, хоча забудовники надають плани за якими можна замапити будинок з точністю до десятків сантиметрів. Проблема у тому, що після здачі в експлуатацію і закриття сайтів ці всі плани автоматично зникають. Тому є ідея збирати таку інформацію аби вона не була безслідно втрачена і синхронізувати це все з ОСМ (геометрія згідно плану, дата введення в експлуатацію, кількість поверхів). Є бажаючі допомогти?
У мене є детальні плани усіх обєктів новобудов що я замапив. Думаю що тут стане в допомозі програма для скачування сайтів. Зазвичай детальні плани є на сайті забудовника. Питання - де то все тримати?