je kan aan de schaduw zien bij het ronde meertje/vijver dat het vloer verhoogd is en dat dat stuk gewoon een gebouw is.
Hij kan het onbedoeld fout hebben gedaan, daar is niks mis mee. Maar er moeten dingen gewoon gecontroleerd worden.
Edit: Ondergrondse parkeerplaatsen worden gewoon geregistreerd als horende bij het gebouw. Dus dat het dan er raar uitziet klopt best, misschien in zijn geval beter er een pedestrian street van maken zodat het er eruitziet als bewandelbaar. Openstreetmap komt hier een beetje te kort in.
Deze mapper is Delft opnieuw aan het omzetten in parken. 'k Heb na eerdere reverts de changeset van vandaag ook teruggedraaid. … De DWG heb ik in kennis gesteld. https://www.openstreetmap.org/changeset/49773545#map=15/51.9925/4.3505
Even in de gaten houden graag. Helaas nooit een reactie van mapper gekregen.
edit: Dit was ook de mapper die Schoonhoven tot een glaciaal erosielandschap transformeerde inc. gletsjers en bare rock over heel Delft.
Onderstaand mijn berichtenwisseling vandaag met een mapper ter illustratie hoe moeizaam de communicatie met mappers kan verlopen. Er zit echt ergens een weeffout in OSM, volgens mij.
Ik vind de toon van Andries niet al te verkeerd. Het kan best verkeerd worden opgevat door beginnende mappers, maar de fout zit niet bij Andries. De nieuwe mapper moet zijn berichtjes in de gaten houden. Hij bedoelt het allemaal goed en dat is belangrijk.
Het lijkt erop dat OSM toch gaten heeft in communicatie. Die comments op change sets moeten eigenlijk meteen te zien zijn wanneer iemand inlogt op OSM. En er moet een icoontje komen net als bij chat apps op je telefoon wanneer je krijgt te zien wanneer iemand je comment/berichtje heeft gelezen. Misschien wordt het te bigbrother, maar er moet een balans komen. En een goede kaart en blije community
Wie kent hier in Wijk bij Duurstede de veranderde situatie?
Startend mapper is er aan begonnen, maar heeft het uiteindelijk nog niet afgemaakt en vraagt om geduld. Geduld heb ik wel, maar niet als het om “stokkende” edits gaat in OSM.
Er lopen ook fiets- en busroutes.
Thank you dvdhoven and A67-A67 for pointing me to this thread (and sorry for barging in in English). The OSMF Data Working Group has been contacted by the same organisation that dvdhoven is quoting here, again asking that the pipeline information be removed from OSM. My reply was that we could only remove it if there was a copyright infringement. They then wrote again, saying that they want the data removed for safety reasons, notwithstanding any copyright issue. I replied today saying that:
I can understand their concern (in Germany, we have had water authorities complaining about the mapping of hydrants also for security reasons) but I don’t think they have a legal basis for their request. At first I thought that maybe the copying from the risk web site might be against copyright but if that really is CC0 then that is not reason either. Could someone point me to exactly where it says CC0?
What they did say in their first message is that the mapping of the pipelines is poorly done in OSM, being connected to all sorts of other objects and hence when they tried to delete the pipeline themselves they damaged quite a bit more. Perhaps the pipeline mapping should be improved
Ik kom ook regelmatig in Wijk bij Duurstede. Inderdaad is daar pas een rotonde aangelegd. Ik moest een paar weken geleden daarom daar omrijden. Maar hoe het precies zit weet ik ook niet, maar dus wel dat PDOK 2016 daar dus alweer achterloopt.
Edit: Ik had de note van Eggie niet gezien op de kaart. Ik weet net als anoniem niet of die rotonde al opgensteld is. Wel toen ik er langs fietste paar weken geleden dat die bijna klaar was. Ik heb gisteren niet gezien of er nog omleidingen waren of dat je al door kon rijden. Ben niet verder dan de AH in WbD geweest.
'k Zag dat er verder was gemapt… weet even niet wie de mapper was. Zal zo wel eens kijken … de rotonde staat er in ieder geval op. Even geen computer bij de hand.
Mooi… Dan zie je toch ook weer dat startende mappers helemaal stuk kunnen lopen op zo’n situatie. …en bus- en fietsroutes. Gisteren ook een soortgelijke situatie hersteld waar een nieuwe mapper e.e.a. had onderschat. Vandaag toch weer de vinger aan de pols gehouden … veel nieuwe mappers. Het is toch wel zaak dat we de boel in de gaten houden en nieuwe mappers begeleiden. Een beetje meer hulp zou welkom zijn. Zie ook draadje nieuwe mappers welkom heten.
The actuality of the pipeline and associated safety distances can not be guaranteed. We are currently working on a solution. Sorry for the inconvenience
Maar hier komt opeens een mapper met 50.000 edits voorbij kriskras over de wereld en verwijdert alle landuse die ik (samen met een beginnende mapper siphoe) heb aangebracht.
Zo kun je wel eens pech hebben. http://overpass-api.de/achavi/?changeset=50092729 'k heb het teruggedraaid.
Het blijft een beetje tobben hier.