De Gemeente Groningen heeft eindelijk de Panden rondom het UMCG toegevoegd aan de BAG. Misschien goed om deze te checken met de panden in OSM? https://www.openstreetmap.org/#map=18/53.22421/6.57452
Dit was een “kuitenbijtertje” De multipolygon was bijna te groot om te importeren (max wfs restriction)
De meeste 3dShapes panden zijn nu omgezet naar BAG.
Nieuwe panden zijn geplaatst een paar oude verwijderd.
Er staat nog 1x 3dShapes die niet in de BAG stond. (En een fietsenstalling)
http://www.openstreetmap.org/way/47469765
http://www.openstreetmap.org/way/270069735
BAG-verzoeken
omgeving Alkmaar/Schagen
Nieuwbouw / sommige adressen ontbreken
Havenstraat 51/53/53A/55 Zijdewind
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.74194&mlon=4.83932#map=19/52.74194/4.83932
Adres ontbreekt:
Havenstraat 13 Zijdewind
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.73928&mlon=4.84116#map=19/52.73928/4.84116
Nieuwbouw? / pand ontbreekt:
Hoep 32 Schagen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.78643&mlon=4.81301#map=19/52.78643/4.81301
Nieuwbouw bedrijfspand:
Oostelijke Randweg Noord-Scharwoude
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70607&mlon=4.81781#map=18/52.70607/4.81781
Nieuwe woning
Waarlandsweg 23 Waarland
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.73562&mlon=4.81253#map=18/52.73562/4.81252
Nieuwbouw huurwoningen Vroonermeer-Noord
Potakker 2 t/m 12 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65629&mlon=4.77264#map=17/52.65629/4.77263
Damakker 2 t/m 36 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65654&mlon=4.77112#map=17/52.65654/4.77112
Mijn dank!
Aan de oostzijde van de Joodse Begraafplaats in Eijsden zijn nu ook woningen gebouwd. Graag BAG import.
http://www.openstreetmap.org/#map=19/50.77588/5.70752
Stonden enkel geplande panden, gooi maar weg wat teveel is.
Staan er op.
Bij Waarlandsweg 23 staat in BAG dwars door de woning ook nog een standplaats ingetekend. Die heb ik maar achterwege gelaten.
Staat erop.
dubbelpost
Sander… bedankt voor Eijsden
Graag import van Karwei, Wim Rotherlaan 14, 5051 JS Goirle, is sinds maart in bedrijf.
http://www.openstreetmap.org/#map=16/51.5123/5.0475&layers=N
Bedankt zo vast
Mijn dank, Commodoortje.
Staat erin
Bedankt Dick
Goedemorgen
In Maassluis is gestart met de bouw van een aantal woningen op “Het Balkon”. De heipalen zitten er (bijna) allemaal in en de funderingen zijn/worden gestort.
Graag Bag import. http://www.openstreetmap.org/#map=19/51.92204/4.23670
Het betreft de adressen Elbe 13-23, Furie 14-24, Furie 33-35, Vuurbaak 38-52 en Santplaet 182-196.
1 blok aan de Santplaat moet nog in de verkoop. Als alle gebouwen in het betreffende “landuse=construction” worden geïmporteerd, zal ik dat blok verwijderen.
Alvast dank
Jaap
staat op de kaart
De Lidl bij ons in de Rietlanden (Emmen) is verbouwd. Heb de contouren op het oog wat aangepast, maar een Bag-import zou fijn zijn.
De contouren zijn exact gelijk aan wat er nu al ligt (laatste import door de vries vorige maand, http://www.openstreetmap.org/way/493852010).
Ja sorry, niet goed gekeken. Niet gecontroleerd of er al een BAG update was geweest na mijn aanpassing. Mea Culpa
BAG-verzoek:
Heiloo:
nieuwbouw / grootste deel verkocht + huurwoningen
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.59147&mlon=4.70601#map=19/52.59147/4.70601&layers=N
Ambachtsweg 1 t/m 59
Ambachtsweg 61 t/m 159
Dank u wel!