Мапери-шкідники. Скарги

На момент написання посту я думав що невірно, але потім у дискусії з dudka - прийшли до висновку що по річці, якраз вірно.

Кружок філологів далі по коридору, двері справа. :wink: :wink:

Ну телефонна розмова це з розряду “одна баба сказала”. У нас усі завжди казали що кордон районів проходить по залізниці, і прилісок начебто в одному районі, а сам ліс в іншому. По факту і по кадастру виявилось що кордон проходить якраз лісом, а не залізницею. Тому між “телефона розмова” і “публічний кадастр” я довіряю більш останньому. А найвагомішим аргументом буде кадастровий план чи ще якась документіна.
Ось кроп з плану заказника де чітко відно шо кордон районів має свої точки, плюс вони пронумеровані.
І довіряти планам АТУ на тому ж land.gov.ua неможна бо їх малювали відруки давним давно
довіряти кадастровим ділянкам з того ж сайту на 100% також не можна, бо й їх кордони були промальовані відруки, не по координатам. Це явно видно по “апендиксу” в району 135-140х точок. І я підозрюю що десь в кадастрі з грифом “цілком супертаємно” є координати цих точок чи в СК63 чи УСК2000

Супер! Якраз і тема розкрита :slight_smile:

Я не те шо вважаю, я навіть наполягаю на тому. Рілейшн кордону - це позначення адміністративного кордону НП. Подивись на Київ, в кордоні Києва з усіх боків великі території простого лісу, і цей ліс адміністративно - Київ. А населені мікрорайони позначені як residential. Чим Сарата відрізняється? Тим що зазвичай на рівнині кордон села = реальна забудова? ну так то просто такий поділ, який не виключає того що може буть по-інакшому. Якщо 80км2 села Сарата є його адмін.кордоном - то його треба так і робити. Інша справа що неможна на 100% встановити що віднесено до НП, а що ні. По кадастру точно не скажеш, бо в сабжовому місці немає поділу КОАТУУ на землі сільради і землі НП. В Житомирській області то чітко видно що є НП, а що ні.

То виходить що лісництво Перкалаба - це одна точка географічно
Сарата - це інша точка географічно
а хутір Перкалаба - третя? То де він цей хутір?

Так, знову ж таки з телефонної розмови, я дізнався, що межа між областями весь час проходить по ріці Черемош. Але є винятки: територія ФАПу та ще одна ділянка на території Івано-Франківщини відноситься до села Сарата Чернівецької області (як я позначив на карті) - так нанесено і на кадастровій карті.

Не обов’язково справа :wink:

Не погоджусь!

Цей ліс - Київська міська рада, а не Київ!
Я вважаю за правильне робити так, як з м. Сколе http://www.openstreetmap.org/relation/5902651#map=12/49.0333/23.5183 та http://www.openstreetmap.org/relation/2540959#map=12/49.0425/23.5128

Перкалаба - там, де й позначена (це є хутір/присілок/урочище) і адміністративно - це село Сарата (це як Рясне-2 належить до Львова або Конча-Заспа - до Києва). Лісництво - це будівля, у якій розміщена адміністрація!

P.S. Вдалось дотелефонуватись до сільради - по тому й робив редагування.
P.P.S. Bondar Bohdan продовжує писати мені образливі повідомлення.

Юзер Мокринский Павел видаляє села… От я думаю, перш ніж видаляти можна подумати? Якщо там є десяток теґів, може хтось потратив час щоби то усе створити, а ти одною кнопкою усе видаляєш. Якщо новачок, почитай зрештою вікі… Інформації ж повно.

Номери об’єктів/наборів змін, будь ласка, в студію

Мабуть, мова йде про ці набори змін http://www.openstreetmap.org/changeset/49489364 http://www.openstreetmap.org/changeset/49476588 ?

точно

Вже ж визначили що не завжди. Телефонна розмова це не надійний сорус. Я по телефону можу тобі сказати що Марс - це Україна, і ти будеш посилатись на то? Тим-паче якщо це розмова з держслужбами то вони тобі розкажуть всещохочеш аби швидше трубку покласти.

Еееее а яка різниця між Києвом і Київською міською радою? ))) Територією Києва управляє - Київська міська державна адміністрація (КМДА) і цей ліс територія КМДА. КМДА=Київ. Ліс в Києві. "Шо кому не ясно?"©Мотор’рола
Зв’язок http://www.openstreetmap.org/relation/5902651 показує кордон чого? Який кордон відповідає документально? І якщо кордон міськради має адмінлевел=8, а цей міффічний міста Сколе адмінлевел-9 то як називається територія видавлена з 8го левелу - дев’ятим? ІМХО ніяк, бо ніякого 9го адмін левелу не існує.
Територія України =2 левел, все що всередині ділиться 100% 4ми левелами (області і міста держ підпорядкування), ті в своє чергу діляться далі але без остачі. Бо якщо є остача в територіях - це не кордон. Називай його як хочеш (межа проживання, забудова landuse=residential кста :wink: ) але то не кордон.

Ясно. Я чомусь подумав що в Перкалабі лиш одна хата і то лісництво.

Ну ок, а Львівська міська рада? - Власне Львів і буде територією видавленою з міськради селами і містечками-супутниками. Міськрада != місто. Це різні сутності. Наприклад, обмеження швидкості на дорогах діє в межах населеного пункту, а не в межах міськради. Так само і Сколе: 90% території, що адміністативно контролюється міськрадою, є національним природнім парком і аж ніяк не може вважатися частиною міста.

ееммм мало знайомий з вашим АТУ, але поліз в вікі, а там таке:

Львівській міській раді підпорядковані:
м. Львів

100% Львівської міськради=Львів
Львів в свою чергу ділиться на 6 районів.
100% Львова займають його 6 районів.
Деякі райони всередині себе виділяють смт і їх ради, наприклад Брюховецька селищна рада яка належить до Шевченківського району міста Львова.

з цього виходить міськрада = місто.

Обмеження швидкості діє в рамках забудови(60км/год) і ніяк не пов’язано з АТУ. З АТУ пов’язано обмеження 90 або 110, знак на синьому фоні, але який сенс в ньому я не знаю. В Києві такі знаки стоять на кордоні міськради, бо 100% наповнення КМДА - це Київ.
перетин кордону Києва
Знак 60кмгод “Київ”, через 5км дороги в лісі.
аналогічно і по іншим в’їздам де адмінкордон йде не по фактичній забудові.
Факап з синім фоном довго висів і на бориспільській трасі, коли знаки автомагістралі і на табло писали про 130 обмеження, а тут на адмін.кордоні намальовувався синій “Київ” )

Сколе: 100% - кордон міста
з них boundary=national_park 90%
landuse=residantial 10%

В Києві всі західні буферні ліси - НПП Голосіївський, і все є містом Києвом.

Дуже цікаво. Міськрада одна, а населених пунктів всередині кілька. Як можна ставити знак рівності?

Ну нехай буде зона забудови. Для Києва та інших великих міст це не так важливо, але для маленьких населених пунктів, де поля/лііса займають 50-95% площі, суміщати полігон place=* і адміністративні кордони міськради явно неправильно. Як мінімум тому, що точки place ставлять в центрі забудованої території, а не десь посеред лісу/поля в центрі адміністратиного полігону.

Що тоді таке Брюховичі та Рудне, якщо це все є Львовом згідно твоєї логіки?

Кілька, але не з горзонтальними зв’язками, а з вертикальними

Львівська міськрада = м. Львів.

Отут якраз практика показує зовсім протилежне (принаймні “в долині”) коли адмін. кордон НП йде суто по забудові і ні метром далі.

А це вже як Бог пошле, точка admin_centre не має відповідати географічному центру полігону (взагалі з чого така логіка). Тоді Луцьк не може бути центром Волинської області бо він знаходиться на півдні. А столицею має бути не північний Київ, а Добровеличківка?

смт в складі міста Львова.
і їх повна адреса буде наступна:
Україна, Львівська область, місто Львів, Шевченківський район, смт. Брюховичі.

Не Україна, Львівська область, смт. Брюховичі як ви тут намагаєтесь довести.

PS
Доречі була дуже цікава ситуація яку можна було до 2016 року прочитати на будь-якій пачці солі в Україні.
Україна, Донеьцка область, м. Бахмут, м. Соледар, вулиця блаблаблачна 1Я, але потім Соледар передали напряму Бахмутському району і конструкція “впала”

3-ій рівень адресації це аналог району області, в якості якого тут виступає львівська міська рада. Натомість є межа міста по генплану. І ще є вказівники на дорогах. Львівська міськрада != м. Львів

Тепер щодо Сколе та інших смт. Якщо в склад сільради входить кілька сіл, як провести межу між селами, якщо цих даних просто нема? Єдине, що є, це межа забудови

  1. Можеш надати графічне підтвердження де кордони міста Львова та Львівської міськради різні?
  2. Вказівники на дорогах ставляться не по АТУ, ми це вже вияснили ж.

Обговорювали вже це https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=32413&p=3

Див. червона лінія

Ну і чисто логічно не можуть полігони НП накладатись. Ця маячня ламає усю адресацію і створює купу проблем.

Маєш на увазі по кварталах кадастру межу сіл наносити? Точно, обговорювали. І з тим є ціла низка своїх проблем, тому фактична забудова для мене пріотритет

По поштовій адресі воно то так, але насправді - Бахмутська міська рада, місто Соледар.
Якщо смт. Східниця належить Бориславській міській раді, то що, виходить на карті позначати, що це все м. Борислав, а на місці Східниці ставити place тільки? Ні! Є Бориславська міська рада 8 рівня, і Борислав окремо, окремо Східниця 9 рівня! Я ніколи не погоджусь з Твоєю позицією і повністю пітримую погляди olehz. І фактична забудова (виключенням можуть бути великі міста) для мене теж є пріоритетною.

Я повернувся після перерви…

ОК. Але дивно. Тоді хто такий Садовий? Начальник міста Львів чи начальник міськоїради(ака держадміністрації) з Брюховичами в т.ч.
Брюховицького селищного голову обирають тільки самі Брюховичі чи й місто Львів також?
Ну й реверс міського голову Львова жителі Брюхович обирають?

Я бачу шо воно є так, але я не можу зрозуміти то все бо абсолютно небачу логіки… нууууузовсім не бачу.

Точно. Ну ок, то твоя суб’єктивна думка. Але от тобі кейс. Було собі село реальною площою забудови - 1км2. Але територія села по ділянкам і по КОАТУУ була 2км2. На вільному місці побудували 10 хат. Тепер питання: межі села змінились на твою думку?

А Борисалв itself якого рівня тоді при такому розкладі?

А чим юридично межі міста відрізняються від інших НП України шо їм така от преференція? Сам придумав? Бо межі НП в Україні класифікуються однаково хоч це село чи місто. Тому я й не розумію цього всього вашого креативу. Коли одним НП то дозволяється, а іншим ні бо вони на букву К.

Не знаю як у Брюховичах, а у Східниці селищного голову обирають жителі Східниці. Також східничани обирають міського голову Борислава. Жителі міста Дрогобич не обирають міського голову Стебника (Стебник належить до Дрогобицької міської ради) ,а жилеті Стебника обирають міського голову і Стебника і Дрогобича.

Межі села змінились. Ми робимо карту для людей, а не для земкадастру, відділу архітектури чи юристів.

Я ж написав: Борислав 9 рівня і Східниця 9 рівня. Бориславська міська рада - 8 рівня

Повторююсь, карта не для юристів. Великі міста - інша історія, бо у великих містах важко виокремити суто житлову зону поселення, а в селах можна.
Я не заперечую, що юридично правильніше межі всіх поселень наносити по КОАТУУ, але по селах будуть то хати за межами поселення, то 100 гектарів поля у селі, то кілометри квадратні лісу у місті.
Для прикладу: якщо слідувати твоїй логіці, то адекватну межу міста Самбір не можливо було б нанести, бо там є хати за межами міської ради, які, проте, належать місту. Тому ми окремо виділили межу міської ради, а окремо самого міста. Про місто Сколе, де повно лісу на території міськради, я вже десь писав.

Один поляк (мабуть) юзер Zmianovy мапить кладовища на усій Західній Україні і дає польські назви кладовищам та закинутим хуторам. вже задовбався за ним усе поправляти… хіба так правильно? Це якби спробувати в Польщі дати українські імена без польських що би було?

Знайома ситуація, але я його зміни просто видаляв. Цвинтар - це не назва, це тип об’єкту.
До речі, було б непогано якби Ви в своєму ченджсеті (https://www.openstreetmap.org/changeset/50955651) не додавали назви на точки в лінії тих об’єктів (ось приклад: https://www.openstreetmap.org/node/4379846199).