Добре, що хоть хтось і хоть тепер. Але там тепер вже не розберешся хто що наносив, бо відбулось 100500 правок по тій місцевості.
Нічого не зрозумів: правильно чи ні? Вірними бувають собаки, друзі тощо.
По моїх даних з телефонної розмови із землеупорядником села Шепіт, у міцевості, де є село Яловець (давня назва - Яловичора) межа між областями проходить західніше річки, тобто по правому березі із віднесенням всіх житлових будинків до Буковини. Але не наполягатиму. По можливості, ще уточнюватиму.
На отаке цікаве відео натрапив: http://fakty.ictv.ua/ua/videos/138110/
Тобто ти вважаєш правильніше нанести територію у 80 км2 як село Сарата і лише де-не-де (бо то хати порозкидувані горами) повиділяти residental? Я не прихильник такого.
Будівля лісництва справді є на Перкалабі (всього лиш одна будівля). Перкалаба - це хутір, який адміністративно належить до села Сарата (адмін. цент кимось був видалений). У Шепітській сільраді вони чомусь у побуті виділяють окремо місцевості Перкалаба, Калиничі, Кобилора, Верещиха, Яровиця, Срібник. Також є хутори Кривий, Гораківський, Сиваки. Ще десь є Жолобок, Чорний.
Вірити тому, що пишуть туристичні об’єкти про свою адресу на сайтах - вкрай нерозумна справа. Знаю безліч об’єктів, де на сайтах пишуть ту адресу, яка буде зрозумілою для недалекого туриста, а також з огляду на кращий доїзд/дорогу. Дуже це пощирено у гірській місцевості, або там, де дуже позаплутувані землі сільрад. Наприклад, навколо Трускавця є готелі, які вказують свою адресу, як Трускавець, а знаходяться юридично у селах (на території сусідньої з містом сільради).
Знайшов тут http://report.if.ua/gazeta/socium/U-lisi-nichogo-ne-shovayesh/ таке про Яловичору: “Яловичора – присілок села Голошина, тут лише два двори. На протилежному боці Білого Черемоша – Чернівецька область, присілок Верхній Ясенів – ще десь дворів 15. Далі, за 15 км звідси – прикордонний пост Перкалаб на українсько-румунському кордоні.”
Але вірити цьому не можна, бо прикордонний пост - це Калиничі (навіть Bondar Bohdan підтвердить)
P.S. Може, хтось хоче створити зв’язок для сіл Голошина та Буркут (І.-Ф. обл.) та Яблуниця (Чернів. обл) - там дуже порозкидувано?
P.P.S. Чудово було б, якби піші мандрівники мапили цю карту, але ніхто не хоче витрачати свій час на таке.