Dank, Het is daar nogal een ongeorganiseerd zooitje. Er zijn ook niet echt wegen, dus het zou best kunnen dat het nu NDSM-plein heet maar de kroeg die daar zit heeft zelf Neveritaweg 59 op de site staan.
Nog een aantal verzoekjes voor Mijdrecht:
- Groot Mijdrechtstraat 9 https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.20764/4.87214
- Industrieweg 17 https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.20764/4.87214
- Pimpernel 49 - 71 en Wegbree 42-54 (beide ook schuurtjes) https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.20572/4.85320
Verzoek voor import 2 panden, Asterweg 149 en 151, Amsterdam.
Lokatie: http://osm.org/go/0E5qpXOdQ-?m=
Verzoek voor import 2 panden, Asterweg 149 en 151, Amsterdam.
Lokatie: http://osm.org/go/0E5qpXOdQ-?m=
Staan erin
Nog een aantal verzoekjes voor Mijdrecht:
- Groot Mijdrechtstraat 9 https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.20764/4.87214
- Industrieweg 17 https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.20764/4.87214
- Pimpernel 49 - 71 en Wegbree 42-54 (beide ook schuurtjes) https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.20572/4.85320
Staat erin
BAG-verzoek
Egmond-Binnen
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.59940&mlon=4.65289#map=18/52.59940/4.65289
Nieuwbouw jongerencentrum Joeb
Visweg 45 A Egmond-Binnen
BAG-verzoeken (gecorrigeerd)
LIMMEN/HEILOO
Nieuwbouw/fundering:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57022&mlon=4.69217#map=19/52.57022/4.69217
Rijksweg 61/61A Limmen
Nieuwbouw/bijna klaar:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57152&mlon=4.68364#map=19/52.57152/4.68364
Westerweg 106A Limmen
Ontbrekend bestaand pand:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57307&mlon=4.68232#map=19/52.57307/4.68232
Westerweg 120 Limmen
Nieuwbouw/bijna klaar:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57231&mlon=4.68602#map=19/52.57231/4.68602
Lavendellint 3 Limmen
Nieuwbouw/bestaand:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.58611&mlon=4.70332#map=19/52.58611/4.70332
Bardesiuslaan 15 HEILOO
Dank u.
BAG-verzoek
Egmond-Binnen
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.59940&mlon=4.65289#map=18/52.59940/4.65289Nieuwbouw jongerencentrum Joeb
Visweg 45 A Egmond-Binnen
Staat er op
BAG-verzoeken (gecorrigeerd)
LIMMEN/HEILOONieuwbouw/fundering:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57022&mlon=4.69217#map=19/52.57022/4.69217
Rijksweg 61/61A LimmenNieuwbouw/bijna klaar:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57152&mlon=4.68364#map=19/52.57152/4.68364
Westerweg 106A LimmenOntbrekend bestaand pand:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57307&mlon=4.68232#map=19/52.57307/4.68232
Westerweg 120 LimmenNieuwbouw/bijna klaar:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57231&mlon=4.68602#map=19/52.57231/4.68602
Lavendellint 3 LimmenNieuwbouw/bestaand:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.58611&mlon=4.70332#map=19/52.58611/4.70332
Bardesiuslaan 15 HEILOODank u.
Staan er ook op.
Ik heb weer een aantal BAG-verzoekjes in gebieden die ik gesurveyed heb:
http://www.openstreetmap.org/note/1028101
http://www.openstreetmap.org/note/1028093
http://www.openstreetmap.org/note/1033074
Zou iemand die kunnen importeren? Bij voorbaat dank!
Ik heb weer een aantal BAG-verzoekjes in gebieden die ik gesurveyed heb:
http://www.openstreetmap.org/note/1028101
http://www.openstreetmap.org/note/1028093
http://www.openstreetmap.org/note/1033074Zou iemand die kunnen importeren? Bij voorbaat dank!
done
Goedemorgen weer een verzoek: https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.17586/6.37180 twee panden, het pand dat op bouw gestart (2017) staat is bijna klaar.
Goedemorgen weer een verzoek: https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.17586/6.37180 twee panden, het pand dat op bouw gestart (2017) staat is bijna klaar.
staat er op
BAG-verzoeken
Gemeente Langedijk
Nieuwbouw
Groenoort 24 Zuid-Scharwoude
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68096&mlon=4.79086#map=19/52.68096/4.79086
Nieuwbouw
Grootoort 54 Zuid-Scharwoude
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68072&mlon=4.79096#map=19/52.68072/4.79096
Sloop/nieuwbouw (BAG onduidelijk)
Pieter Zeemanweg 14 Zuid-Scharwoude
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68655&mlon=4.79443#map=19/52.68655/4.79443
Sloop/nieuwbouw
Dorpsstraat 40 Broek op Langedijk
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67623&mlon=4.80619#map=19/52.67623/4.80619
BAG-verzoeken
Nieuwbouw schoolgebouw / in gebruik
Den Gouden Hoeck 6 Burgerbrug
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.74939&mlon=4.70246#map=19/52.74939/4.70246
Nieuwbouw school / in gebruik
Maarten Breetstraat 1 B Sint Maartensbrug
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.78233&mlon=4.72456#map=19/52.78233/4.72456
Dank u.
BAG-verzoeken
Gemeente LangedijkNieuwbouw
Groenoort 24 Zuid-Scharwoude
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68096&mlon=4.79086#map=19/52.68096/4.79086Nieuwbouw
Grootoort 54 Zuid-Scharwoude
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68072&mlon=4.79096#map=19/52.68072/4.79096Sloop/nieuwbouw (BAG onduidelijk)
Pieter Zeemanweg 14 Zuid-Scharwoude
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68655&mlon=4.79443#map=19/52.68655/4.79443Sloop/nieuwbouw
Dorpsstraat 40 Broek op Langedijk
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67623&mlon=4.80619#map=19/52.67623/4.80619
Staan erop.
BAG-verzoeken
Nieuwbouw schoolgebouw / in gebruik
Den Gouden Hoeck 6 Burgerbrug
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.74939&mlon=4.70246#map=19/52.74939/4.70246Nieuwbouw school / in gebruik
Maarten Breetstraat 1 B Sint Maartensbrug
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.78233&mlon=4.72456#map=19/52.78233/4.72456Dank u.
Staan erop.
dag heren,
Mag ik van u een BAG-import van Generaal Urquhartlaan 7 t/m 21 (alleen oneven) te Oosterbeek ?
http://www.openstreetmap.org/#map=19/51.99019/5.84147
Het betreft nieuwbouw op het terrein van een voormalige school. De nieuwbouw is gevorderd tot en met de nok, dus daar zal contour-matig weinig meer mis kunnen gaan. Het ‘bouwterrein’-polygoon kan nog eventjes blijven staan; na import pas ik het desnoods nog even netjes aan aan de contouren.
met vriendelijke groet,
Marcel.
dag heren,
Mag ik van u een BAG-import van Generaal Urquhartlaan 7 t/m 21 (alleen oneven) te Oosterbeek ?
http://www.openstreetmap.org/#map=19/51.99019/5.84147
Het betreft nieuwbouw op het terrein van een voormalige school. De nieuwbouw is gevorderd tot en met de nok, dus daar zal contour-matig weinig meer mis kunnen gaan. Het ‘bouwterrein’-polygoon kan nog eventjes blijven staan; na import pas ik het desnoods nog even netjes aan aan de contouren.
met vriendelijke groet,
Marcel.
Staat erop.
Dank je !
Bouwterreincontour iets aangepast. Ik zal opletten wanneer de bouw gereed is, want ik verwacht dat er nog wat voetpaden bijkomen.
met vriendelijke groet,
Marcel.
Hallo,
Opnieuw een verzoekje:
Een aantal panden rond Oosterweg 8 te Heemskerk
Dit pand op Noorddorperweg 31 A in Heemskerk
En twee gebouwen op dit industrieterrein in Beverwijk
Alvast dank!