Тег на границе landuse=residential нужен? На сколько я понимаю - то нет, для этого тега должны быть отдельные полигоны, в которые не будет входить пруд и река, на дне которых люди не живут, правильно?
Добрыйй день. Может поможете? Пытаюсь обновить maps for Garmnin Nuvi 3007 for United Kingdom. Сделал все как показано на Ютюбе. Но видимо что то с файлом не то так как Гармин не опознает с СД карты никакого файла(((
Можна і чи потрібно відмічати туалети на карті, які знаходяться наприклад в кінотеатрі, на заправці, в ресторані (макдональдсі)? Так як зайти до них може кожен, навіть нічого не купуючи…
Мова name для поі повинна відповідати тому, що є на вивісці. Якщо є переклади назви на різні мови, їх можна написати у відповідні теґі.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/One_feature,_one_OSM_element
Для однієї заправки (або будь-чого іншого) достатньо мати тільки один об’єкт в базі ОСМ. Якщо теґі (у тому числі назва) вже є на будинку, дублювати їх точкою не потрібно. Якщо існує точка із теґами і окремо є будинок, і поі займає УВЕСЬ будинок, можна перенести теґі на будинок (а можна залишити все як є). Якщо є і точка, і будинок із теґами, краще щось прибрати (зазвичай це точка, якщо, знову ж таки, поі займає увесь будинок).
Для “офіційного” дорожнього знаку, який позначає межі НП, є окремий теґ.
Знову ж таки, домовленостей поки що немає (тому що ця назва не використається як адреса на відміну від вулиць). Зазвичай пишуть
name=ЖК Альпийский городок
або
name=ЖК “Альпийский городок”
При цьому теґ краще ставити на полігон landuse=residential, який позначає територію ЖК. Наприклад.