Колеги, заступник міського голови у Дніпровська міська рада Яніка Мерило роздивляється зараз альтернативні картографічні-сервіси. Доволі жвава дискусія, запропонували osm.org Але держслужбовець стверджує про начебто сирість та недостатню деталізацію. Як на мене, то місто нормально деталізовано, але я не місцевий тому важко судити як воно на реальності.
Щодо адрес у Дніпрі, в мене є нав’язлива ідея автоматизувати процес. Я розумію, що дані з openaddresses.io (OA) трохи плавають, але вони близькі до правди. Я провів декілька тестів і ось що виявив
Всього в базах 88К в OA, та 27К в OSM
5К адрес точно співпадають (точка з openaddresses.io попадає в полігон будинку на OSM, номер дома та вулиця в OSM відмічені та співпадають)
~0.5К адрес конфліктують назвою вулиці, хоча номер дому співпадає
1К адрес конфліктують номерами будинків
19К адрес (з ~ 27К, що взагалі відмічені на OSM) мають відхилення < 10 метрів. (насправді, ще більше, бо деякі вулиці не співпали через розбіжності формату, типу: Сірка, Івана Сірка, Сірка Івана)
10К точок точно попадають в контури будинків, але на OSM номери не відмічені.
ще 20К точок знаходяться на відстані < 10 метрів від будинків OSM без номерів
то ж приблизно 30К адрес можна імпортувати в напівавтоматичному режимі. Що гадаєте?
Ребят, вопрос. Кривой Рог. Чуть ли не уникальный во всем мире скоростной трамвай, чтоб его. Как это обозначить - railway:tram или railway:light_rail? Он и не то, и не другое по описанию вроде как. А учитывая, что у нас соединили линии городского трамвая и скорика недавно, и появились маршруты, которые ездят и там и там, то я вообще в замешательстве.
railway=level_crossing
PS: Сейчас пытаюсь как-то в порядок привести хотя бы территории. С railway:light_rail требует проставлять railway=level_crossing. А пихать везде пересечения - немного не то. Там прямо обустроенных пересечений по факту нет. Если же railway:tram, то без проблем. Ошибок не выдает. Как быть?
Я так розумію, що питання “як позначати колії?”, а не як додавати маршрути громадського транспорту.
Там де швидкісний трамвай - рейки теґуємо як railway:light_rail (навіть якщо по ним також проходять звичайні трамвайні маршрути), все інше - railway:tram
Маршруты фиксить это уже позже. Сейчас скоростной просто в порядок привести хочу. Ибо по факту его как сделали 6-7 лет назад, так ничего и не менялось особо. Как минимум добавилось новых маршрутов. А там кромешный ад.
Ок. Изначально скорик и городской трамвай были раздельно. Но позже скорик пустили и на обычные пути трамвая. Кстати, забавный момент - пустили его после того, как просто стесались колеса на составах от времени. У скорика колесная пара была немного уже, чем у обычного трамвая. Так что по факту это скоростной ездит по линиям обычного трамвая.