in behandeling
Staat er op, ik heb de rest van het dorp ook maar even gedaan.
in behandeling
Staat er op, ik heb de rest van het dorp ook maar even gedaan.
Staan erin
De Vries en Dick, mijn dank.
Graag import blokjes wisselwoningen Oostrand te Middelstum.
En ook graag te Bedum: Smient nrs. 2/4/6/8, 3/5/7, 39/41/43/45; en iets naar het oosten Kuifeend 15/19/21, en weer ten zuidzuidoosten daarvan Aalscholver 22/24.
Gedaan; panden staan nog wel under construction
Dank, Martin. Die construction haal ik er later wel af.
Herhaling:
BAG-verzoek
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.59831&mlon=4.74080#map=18/52.59831/4.74080
Pyrietstraat 4 Alkmaar
Pand rijschool: https://www.hoekstra.net/nieuwbouw
Dank.
Herhaling en correctie
BAG-verzoek
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68078&mlon=4.79407#map=18/52.68078/4.79407
Nieuwbouw appartementen.
Langoort 2 t/m 48
Broek op Langedijk
Bouw gestart.
Dank!
Edit: ingevoerd; staat nog under construction. Pand no. 2 ook aangepast volgens BAG.
OK?
Edit: gedaan. Maar is het niet in Broek op Langendijk? De link klopte niet…
BAG verzoek:
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6043&mlon=4.7617#map=16/52.6043/4.7617
Hier staat een in gebruik zijnde bedrijfshal.
Naast Boekelerdijk 13 Alkmaar
BAG-verzoeken
LIMMEN
Sloop/nieuwbouw
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57143&mlon=4.69458#map=19/52.57143/4.69458
Middenweg 5 Limmen
Nieuwbouw/fundering ligt
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57024&mlon=4.69214#map=19/52.57024/4.69214
Rijksweg 61/61A Limmen
Nieuwbouw/bijna klaar
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57151&mlon=4.68367#map=19/52.57151/4.68367
Westerweg 106A Limmen
Nieuwbouw/bijna klaar
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57235&mlon=4.68586#map=19/52.57235/4.68585
Lavendellint 3 Limmen
BAG verzoek HEILOO
Uitgesteld sloop/panden nog in gebruik/sloopvergunning verleend
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.59164&mlon=4.70511#map=18/52.59164/4.70511
Industrieterrein Oosterzij 7/9/9 achter/11/13
Opnieuw op de kaart zetten??
Nieuwbouw/bewoond
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.58127&mlon=4.70277#map=18/52.58127/4.70277
Oosterzijweg 47 Limmen
Nieuwbouw/bijna klaar
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.58612&mlon=4.70340#map=18/52.58612/4.70340
Bardesiuslaan 7/9/11/15/17/19 Heiloo
Nieuwbouw/bijna klaar
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.58526&mlon=4.70430#map=18/52.58526/4.70430
67/69/71/73
Staat niet in de BAG.
Misschien tijdelijk?
Limmen gedaan
Staan er terug op!
klaar
Naar aanleiding van een terugmelding van mij is BAG aangepast, zou iemand bij http://www.openstreetmap.org/note/985702 een nieuwe import kunnen doen?
Pand is geïmporteerd. Alleen heel raar, uit de BAG komen geen adresnode(s) mee. Die eventueel nog zelf toevoegen
Pand is volgens mij een aanbouw (medische praktijk) van het buurgebouw dus dat klopt volgens mij.