Мапери-шкідники. Скарги

Запитання до пана Myazyk. Чи знайшов він за період з липня 2016 р. офіційне підтвердження “дивної назви” вулиці http://www.openstreetmap.org/way/429378060

Про ту вулицю всі давно знають, дехто навіть мав намір поставити туристичний вказівник.
Рекомендую тобі не ритись так глибокого у моїх матеріалах, вишукуючи чим мене заганьбити, а взятись за розум

Все ж варто додавати тільки офіційні назви, без власних чи чужих вигадок.
Якщо вірити кадастровій карті то ділянка 4624555300:01:004:0472 відноситься до вул. Ольжича. Думаю це і є назва.

Пане Myazyk.Чому ви продовжуєт евійну правок за Калінічі та Перкалаба. Хутори я створив як полігони. Ви з полігону назву зняли і перенесли на РОІ , а полігон залишився без назви . Я перетегував у формат полігону з назвою і у спідкуванні з вами пояснив , що полігон з назвою це нормально і попросив вивчити подібні об’єкти на мапі або проконсультуватись. Ви взамін у пакетні й правці втихаря знову перетегували. Тому я поки щ о повернув у формат полігону і прошу поки нас не розсудять, не вандалити в третій раз ці хутори.
Чому ви видалили хутір Перкалаба , адже існує офіційне підтвердження даного геоніму?
https://www.openstreetmap.org/way/491739794/history

Другий момент : чому ви спотворюєте офіційні назви вулиць, якщо в тегу source маємо скан-копію оригіналу з підписом як витяг з Путильського районного архіву? Навіть якщо рішення не відповідає правилам української мови чи вимогам діловодства - ми все одно повинні дотримуватись рішення . Не можна ім. Ю. Федьковича замінювати на імені Юрія Федьковича, чи ім. Т. Г. Шевченка на імені Т.Г. Шевченка, ім. О. Довбуша на імені Олекси Довбуша.

https://drive.google.com/open?id=0BwlADA1U6HeZVWI4UXFLUURoRlhqdDNvaXhwbFNWV0t3dTBZ
https://drive.google.com/file/d/0BwlADA1U6HeZTlZZNkY1bVV1bFBOcG43MEh0X3VXU2I4NWxZ/view?usp=sharing
Наш проект дозволяє в name відійти від офіційного якщо така ситуація як в Кременці. Офіційна назва провулок Огородовий , але я там був і бачи в , що всі таблички одна в одну на будинку , провулок Огородний . Я запитав , це російська мова , ні — це ополячений місцевий діалект.

“ім. Ю. Федьковича” можна і треба вказувати як “Юрія Федьковича вулиця”. Це загальний формат написання назв вулиць в OSM-Україна.
“ім. Т. Г. Шевченка” - “Тараса Шевченка вулиця”

Вулиця ім. Ю. Федьковича і Юрія Федьковича це дві різні вулиці для людей , що 11 років впрацювали на держслужбі і їхня робота побудована на законодавстві України. Таку ідіотію в форматі назв вулиць я зустрічав в Олевську Житомир обл. і Асканія-Нова селищній раді . Щодо нашого проекту - то name : Ю. Федьковича , а ідіотію в official_name .
Примітка: у тексті рішення немає згадки " що на честь Юрія Федьковича назвати Ю. Федьковича. Зазначена на картографічному матеріалі Юрія Федьковича , може бути припущенням працівника сільської ради. До працівників сільради , з котрими не співпрацював особисто - у мене поофесійна повна недовіра , бо в сільраді по блату можут ь посадити секретаря з повною псих групою у прямому розумінні і неадекватним сприйняттям реальності . На жаль як держслужбовець з таким співпрацював.

OSM - не для держслужби, а для людей. Можете в official_name записати “Вулиця ім. Ю. Федьковича” якщо це справді комусь потрібно, але в name краще повну назву без скорочень і з прийнятим порядком слів.

moderatorial: Bondar Bohdan oтримує попередження за завдання образи іншим учасникам проекту. Повторного попередження не буде. Враховуючи вашу історію, буде бан щонайменше на три місяці, при чому і на форумі і на ОСМ

Та дорога без назви. Вулиці Ольжича у них не існує - сьогодні питався.

У них справді назва вулиці “вулиця імені Олекси Довбуша”. У якому саме форматі зі скороченнями вони самі не знають.
Тому виглядає, що потрібно вказувати “Імені Олекси Довбуша вулиця”, “Імені Юрія Федьковича вулиця”.

Ви не помічаєте свого захворювання. Саме тому у мене до Тебе “поофесійна повна недовіра”.

Погляньте, що зробив з межею та зв’язками села Верхній Яловець Bondar Bohdan. Весь мій витрачений час, ресурси та зір знівельовано. http://www.openstreetmap.org/relation/7281516
Дуже схожа ситуація і з межею села Нижній Яловець

Чому не приймаються міри (відкати, блокування тощо)?

Зараз я почав робити межу села Сарата - думаю це все теж буде видалено цією особою.

Ось як людина аргументує свої правки: “Мен і л егше , бо начальни к знає мого батька, і в держ геокадастрі працює , котра хрестил а мою племінницю”

Хлопцы, вам мало места? Да разойдитесь по разным районам мапить. Границ сельсоветов, населённых пунктов и landuse надолго хватит всем.
Вы бодаетесь, извините, как два теля.
Для начала сговоритесь о том, что же считается границей населенного пункта. Есть кадастр, есть здравый смысл. И то, и то, подчас подводит.

Не хочу нікого ображати, і я не є психіатром, але здорова людина так не поводиться і отаке не пише (думаю, всі звернули увагу і на стиль письма): “Я ж тебе роскусив як вроджений психолог - все що не відповідає твоїй позиціі - то є твоїм ворогом або не таким чяк треба. Ти тільки у 3 відсотках випадках визнаєш помилку. Я людину бачу насквозь - моя інтуїція і вроджене вмінн я читатти людин умене не підводило. У 10 відсотках просто я про людину думаю гірш еніж вона є .”

Наполягаю на забороні редагувань цьому користувачу!
Не реагувати на його повідомлення та правки не можу, оскільки він нищить проект.
На цьому закінчу тут.

Твоя позиція дуже схожа на позицію Ані Лорак щодо російсько-українського конфлікту (уточнювати не буду)

До сих пор удивляюсь, как OSM может существовать без проработанной системы правил, разграничивающих допустимые и недопустимые действия пользователей, а также без механизмов их применения.
Можно сказать, что есть вариант написания письма в DWG. Но для этого ситуация должна быть простой (очевидный вандализм), автор письма должен хорошо владеть английским и иметь желание потртатить на это дело кучу времени.
По хорошему же, борьба с вредными правками должна требовать меньше усилий, чем сами правки. Только тогда она будет эффективной.
Сейчас же, похоже, работает принцип Неуловимого Джо. Не думаю, правда, что это будет продолжаться вечно.

Хочу подякувати спільноті і офіційно я ухожу. Дивитись на глум у Шепіт своїх об’єктів втомився або як сьогодні намалював межі НП Сарата через годину біжить Мязик і все вандалить без відвідин Держгеокадастру / куди я ходив і мені розказали багато цінного про межі / без консультацій з iWowik. Бажаю усім терпіння і мудрості присаджувати таких як Мязик. Янгола всім охоронця . Акаунт мій можете закривати.

Всім привіт, а от якщо я зміню приналежність Криму на Україну, то буду вважатися шкідником? Мене більше технічний бік питання цікавить, а не політика (якщо що).

А як ви то зробите? Крим і так належить Україні. Є і інше відношення, де він належить Росії. Додавати тег in_country заборонено рішенням DWG.

Якщо ви будете бавитись з російським відношенням, ви тим будете порушувати рішення DWG, що призведе до відкату і можливо до блокування.

Питаю, бо на межі Херсонської області та АР Крим http://www.openstreetmap.org/#map=18/46.22754/33.62906
пише з одного боку “Херсонська область”, а з іншого - “Российская федерация”.
Тобто комусь таки дозволили це зробити, а тепер вже далі зміни заборонені?

Upd: Знайшов обговорення тут: https://help.openstreetmap.org/questions/35048/why-crimea-is-in-russian-federation

Там ще пише “Автономна Республіка Крим”. Ви бачите інші написи через те, що ця лінія належить до декількох відношень, у тому числі кордону Російської Федерації. Кордону України в цьому місці немає, а тільки кордон між областями. Власне це ви і бачите на мапі.

Нажаль, у Bondar Bohdan не вистачило гідності піти спокійно. Війна правок, а також нецензурні образи інших учасників було продовжено.

Був змушений закласти безстрокове блокування на форумі і чотириденне блокування на ОСМ. У разі появлення клонів, або продовження війни правок або образ (як публічних, так і через приватні повідомлення), блокування буде значно подовжене.

За клонами облікових записів слідкую, але прошу допомогти і спільноту, бо користувач під час минулого блокування на форумі активно намагався його обійти.