You are not logged in.

Announcement

*** NOTICE: forum.openstreetmap.org is being retired. Please request a category for your community in the new ones as soon as possible using this process, which will allow you to propose your community moderators.
Please create new topics on the new site at community.openstreetmap.org. We expect the migration of data will take a few weeks, you can follow its progress here.***

#1 2017-05-19 21:31:31

Myazyk
Member
From: Ukraine, Дрогобич (Drohobych)
Registered: 2014-08-18
Posts: 43

Мапери-шкідники. Скарги

Вітаю!
Можливо, не потрібно цієї теми, але я не знайшов куди звертатись зі скаргами на некоректні правки користувачів ОСМ.
Реакції у темі "Откаты правок" не було помітно, тому..

..Прошу звернути увагу на якість редагувань Bondar Bohdan.
Не буду перераховувати всі його огріхи тут, але повідомляю, що на мій погляд:
- людина не зовсім адекватна при спілкуванні, судячи зі стилю письма та суті написано (див. далі, а також ці коментарі: http://www.openstreetmap.org/changeset/ … 07/40.2676
- людина робить запити у сільради аби їй надали схеми вулиць і потім наносить назви хуторів/присілків у хибних локаціях, вулиці не рисує повністю, каже, що скорочує їх (наводжу приклад села Нижній Яловець Путильського р-ну Буковини - там вулицю Верховинську був наніс не у правильній локації (при тому маючи матеріали зі сільради); хутір Срібник та Кривий вказав у неправильних місцях (Кривий і досі нанесений на 600 метрів північніше свого місця заходження у лісі (вже з лісу переніс на дорогу) http://www.openstreetmap.org/#map=16/47.8475/24.9952)
- людина робить прив'язку хуторів не до тих населених пунктів (наприклад, хутір Перкалаба відноситься до с. Сарата, а не Нижній Яловець (вже видалив зв'язок взагалі) http://www.openstreetmap.org/#map=16/47.8051/24.9604 )
- людина вносить дивні правки - село Слобідка є адміністративним центром села Гамарня http://www.openstreetmap.org/edit?edito … 40/29.1809 . Гляньте на зв'язок села Забране http://www.openstreetmap.org/relation/7238597/history . Тут виглядає наче м. Коростень не входить у Коростенський район http://www.openstreetmap.org/relation/1 … 41/28.6400 . Таких нюансів дуже багато у правках цієї людини
- людина схиблена на українізації карти і робить некоректні переклади (наприклад "льотовище" замість "летовище" http://www.openstreetmap.org/changeset/ … 31/29.4457 ); "дельфінарий" http://www.openstreetmap.org/way/251506 … 7/32.88224
- людина нанесла неправильно межу Івано-Франківської та Чернівецької областей у районі того ж села Нижній Яловець, знищивши мою роботу http://www.openstreetmap.org/#map=17/47.85551/24.99524 - межа має йти західніше у цьому проміжку, не по ріці
- людина поводиться дискримінаційно до релігійних меншин - написав мені таке стосовно нанесеного мною Дому молитви адвентистів сьомого дня: "На шо на карту на носищ релігійне лайно -- - сектантів . Сектанти це сволота . Їх Біблія засуджує Хац вони самі себе наносять. Наносити треба тільки нормальні релігії - - мусульманство християнтво / православні і католики і грекокатолики і автокефали /"
- людина надсилає погрози, використовуючи приватні повідомлення - фрагмент -
"Запам ятай вулиці , . кордони в Шепіт с/р тобі чіпати заборонено Я буду автоматично відкочувати -- невникаючи. Я не для того платив гроші за запит шоб ........ херячили то всьо.
Якщо не зрозумієш наступного разу почуєш мі й запас мата після прочитанн я в інтеренеті Антология русского мата у / скачав технікуміц.з інтернета / . Хоч то було 16 років тому але пам ять у мене добр=а. Там ьтакі завороти шо ..."
- людина вважає, що я "какаю" на карті - "Хочеш какать на мапі - - Львів обл ІваноФранківщина Закарпаття -- достатньо.". Я ж вважаю цю ситуацію абсолютно зворотньою.

Прошу прийняти міри
Чи, може, то я дурак і нічо не розумію? Тоді роз'ясніть.

P.S. Ще допоможіть людині донести в голову, що Калінічі - мікротопонім - назва місцевості, а не назва військової території http://www.openstreetmap.org/way/393367 … 2/24.93547

Last edited by Myazyk (2017-05-19 21:41:02)

Offline

#2 2017-05-19 22:06:24

andygol
Moderator
From: Дніпро
Registered: 2009-07-31
Posts: 1,968
Website

Re: Мапери-шкідники. Скарги

@Myazyk: в цьому випадку краще звертатись до DWG (можна українською)

Offline

#3 2017-05-20 10:42:50

KKS
Member
From: Київ / Житомирське Полісся
Registered: 2015-07-06
Posts: 587

Re: Мапери-шкідники. Скарги

Коростень - місто обласного підпорядкування і не входить до Коростенського району, так як і м. Київ не входить до складу Київської області.

Offline

#4 2017-05-20 17:56:28

Bondar Bohdan
Banned
From: Malyn Zt oblast'
Registered: 2016-11-19
Posts: 153

Re: Мапери-шкідники. Скарги

прошу  проаналізувати дискусію по правкам
48267211
48226141


         Хочу зауважити ,  з боку мого опонента неодноразове використання образливих висловів, манерою його  спілкування є потік  емоцій та істерії , що супроводжуються на додачу образами. Мої  наміри знайти точки дотику --  завершуються образами з його сторони.
Адже даний картограф не готовий сприймати конструктивну та аргументовану критику своєї роботи.  Дійшло до того , що публічно обматюгав мене . . За приклад наводжу  https://www.openstreetmap.org/changeset … 4&layers=N
-- щодо коментарів з про відкати правок ,
  то є дивно що картограф зі більшим значно стажем картографування у даному проекті сприймає це серйозно. Адже відкати здійснюються обмеженим колом модераторів і відповідно останнє слово у прийнятті даного рішення за ними. Картографу  Myazyk ‘у потрібно було всього  про це наголосити і інцидент було б вичерпано , А так маємо, що  картограф вчинив підло,  не наголошував  жодного разу про останнє слово за обмеженим колом модераторі в відкочування правки для того щоб потім було легше за браком прямих серйозних доказів заблокувати мене як картографа.
про хутір Кривий
на https://drive.google.com/file/d/0BwlADA … sp=sharing  чітко видно , що вул Черемошська (хутір Кривий ) має вірну локацію -   тобто на південних межах
/до мосту /   створених мною кордонів села Нижній  Яловець;
          --  за хутір Срібник /вул Українська / я в приватному листуванні запитував , чи знає Myazyk точну локацію і на днях  додав тег , про уточнення інформації
тому претензії не обґрунтовані   
-   за Перкалаба
   https://forum.openstreetmap.org/post.ph … qid=644898  стверджується приналежність до Сарата Тому  я власноруч виправив https://www.openstreetmap.org/way/49173 … 56/24.9604    12 днів тому . Тому додавати до скарги виявлені ним неоднозначності  , що мною давно визнані і власноруч виправлені якось дивно та незрозуміло . 

Хочу окремо  зазначити. Я   декілька днів тому попросив валідатора населених пунктів iWowik переглянути межі Шепіт, Андреківське та Верхній Яловець . За Шепіт та Андреківське він написав , що може бути двояко.
скриншот відповіді https://docs.google.com/document/d/10my … sp=sharing


Тому після цього я претензій по Шепіт не маю. Щодо с. Верхній Яловець - він написав створене Myazyk потребує доопрацювання .
---  c. Гамарня належить до Слобідської сільської ради. і адміністративним центром є с. Слобідка . 
       https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0 … %BE%D0%BD)
Тому використання  admin_centre є виправданим 

-- межі с . Забране проходять по лінії кордону Малинського та Коростенського районів. Тому при створенні зв’язку адмін кордон 9 /межі с. Забране /  , я обрізав лінію “кордон районів” на відповідну довжину і через outer додав до зв’язку с. Забране.
   При цьому сама власне лінія одночасово почала належити до меж села та районів , а також належить до декількох зв’язків  . Тобто мої дії жодним чином не спотворили відповідні зв’язки кордонів       Подібна технологія є стандартна коли  по одній лінії проходить декілька  кордонів чи різних зв’язків об’єктів-полігонів . .

за межі областей http://www.openstreetmap.org/#map=17/47.85600/24.99539
           Кадастрова ділянка , яку я переніс з Чернівецької області в Івано-Франківську  область має КОАТУУ  Івано-Франківської області -  том у мої дії є правильними. Я не  порушив при цьому  , звертаю увагу , створений раніше кордон Шепітської сільської ради . Його межі виправилися , як і власне меж і областей.
        В то й же час Myazyk правками /однією з правок  / 48290682, 48290323, 48267211, 482413,61   посунув значно межі областей.
На цій території з точки зору кадастрових ділянок КОАТУУ  --- там було все  вірно.  Myazyk  ніяк не може зрозуміти , і постійно ігнорує моє прохання про неприпустимість зсуву  без джипіес треку або офіційних координат об’єкту з дозволених авторитетних джерел.
Бо є чинники , на які ми повинні зважати перед зсувом акордоні вадміністративно-територіальних одиниць  :
----   зсув обложки,
--    зміщення географічних координат
  (  кадастрова мапа додатково , за словами працівника Держгеокадастру / відвідав для консультування у п’ятницю / ще може мати “зсув координат”. Тобто -- зміщення кадастрових ділянок на значну відстань від фактичного розміщення на місці .
Для прикладу :
кордон на півдні вул. Заводська між смт. Чоповичі та с. Барвінки Малинського району .
На кадастровій мапі кордон пролягає не по вул Заводська . А це насправді не так . Тут на самій мапі кадастру зміщення 100 метрів і за роз’ясненнями працівника Держгеокадастру ,  створені мною кордони по вул Заводська є вірно прийнятим рішенням. Працівни к Держгеокадастру  роз’яснив , що існує безліч нюансів і треба вивчити весь об’єм інструкцій , що побудованеі на законодавстві , щоб намалювати вірні кордони населених пункті в. Те сам е , він роз’яснив за кордони областей . 
Том у підсумувавши ці два фактори --  треба дуже делікатно відноситись до зміни кордонів областей. 
Тому без офіційного переліку географічних координат областей , якщо кадастрові ділянки є вірними - -  то зсовувати на пару метрів не можна:
---  нам не відомий зсув у даному місці.
- -- кордони областей наносились давно ., ще у часи коли земкадастр був під забороною .Тому ігнорувати однозначно т і джерела не можна, бо ми їх не вивчали.   ----  не відомо офіційно , що перенесення з земкадастру є більш точним відображенням інформації  ніж . те джерело , яким користувались картографи до нас . при створенні областей.
- --   також не відомо , чи нанесення областей здійснювалося з урахуванням зсуву  . Тобто чи при перенесенні інформації зсовували лінії на певну відстань.
- - -- невідомо офіційно про розмір зсуву обложки публічної кадастроової карти . Навіть поверхневий аналі з ділянок , на території , де мешкаєш в земкадастрі , показдує , що з зсувом у публічні й кадастровій карті не все .гаразд.
Том у для зсуву потрібно спочатку  шукати джерела  з офіційними кординатами контрольних точок.


--   щодо кінцевих повідомлень у приватному спілкуванні :
а)  то воно не є образливим . щоб виносити на розгляд громадськості . У приватних повідомленннях я опонента не ображав лайкою.  Щодо релігійних общин  претензія є доречною у випадках фіксування  видалення з мапи  релігійних  общин або висловлювання таких коментарів у публічному обговоренні. Також нема звернення Myazyk, що він є вірянином таких общин і я образив його релігійні почуття.
Дане зауваження Myazyk  написав для створення збільшення кількості претензій. Оскільки власне претензій , які по суті дають підставу закривати мій акаунт відсутні . 
Як доказ толерантності -- я у своєму місті власноруч наніс на мапу давно ( місяць тому)  Зал Царства Свідків Єгови https://www.openstreetmap.org/way/485475430/history .  Також можу згладити подібний коментар -- створивши на мапі відомі мені сходу на даний момент   два об’єкти у місті і третій в с. Р. Городищенська. 
 
  б) коментар за три області був написаний після ознайомлення з історією правок. По деяких правках я писав повідомлення , тому що там було зафіксовано елементарні порушення технологій та рекомендацій картографування. Також на момент аналізу його акаунту я звернув увагу, що картограф переважно замість збору інформації   здійснює масову зміну характеристик об’єктів , Дещо він спотворив настільки , що я писав авторам цих об’єктів повідомлення , щоб вони звернули на це увагу.   
       
Під час згадуваних мною відвідин Держгеокадастру я розпитував у працівника за ситуацію в Шепітській сільській раді. Він сказав , тут дуже складна ситуація:
-- с. Андреківськ е на кадастровій карті не виділене окремо як населений пункт - незрозуміло чи це недопрацювання сільської ради з  відділом архітектури та містобудування Путильської РДА чи місцеві особливості ;
  -  незрозуміла однозначно ситуація з Шепіт  та Верхній Яловець ,
В усіх випадках з його роз’яснень -  потрібно вивчати первинні документи з відділу архітектури та містобудування Путильської РДА, на підставі яких формується межі кадастрових  ділянок КОАТУУ чи межі кадастрових ділянок в розрізі кадастрових . кварталів та кадастрових зон. Адже при створенні меж населеного пункту ми окрім КОАТУУ , також звертаємо увагу на кадастрові зони та кадастрові квартали.
Тільки тоді він запевнив Ви створите справжні межі населених пунктів.

Last edited by Bondar Bohdan (2017-05-20 18:48:27)

Offline

#5 2017-05-21 09:08:35

Myazyk
Member
From: Ukraine, Дрогобич (Drohobych)
Registered: 2014-08-18
Posts: 43

Re: Мапери-шкідники. Скарги

Bondar Bohdan wrote:

  про хутір Кривий
на https://drive.google.com/file/d/0BwlADA … sp=sharing  чітко видно , що вул Черемошська (хутір Кривий ) має вірну локацію -   тобто на південних межах /до мосту /   створених мною кордонів села Нижній  Яловець;

Пробую ще раз донести: хутір Кривий - хати після моста; ця частина поселення у тебе не внесена у територію села

Bondar Bohdan wrote:

за хутір Срібник /вул Українська / я в приватному листуванні запитував , чи знає Myazyk точну локацію і на днях  додав тег , про уточнення інформації

Зауважу, що людина не орієнтується на місцевості, оскільки на хуторі Срібник - вулиця Верховинська. І я знаю точну локацію.

Bondar Bohdan wrote:

Щодо с. Верхній Яловець - він написав створене Myazyk потребує доопрацювання.

І він правильно написав, оскільки я недоробив, бо ти почав видаляти мої редагування.

KKS wrote:

Коростень - місто обласного підпорядкування і не входить до Коростенського району

Так, справді. Але там багато інших дивних зв'язків є у правках Bondar Bohdan.

Offline

#6 2017-05-21 10:12:11

KKS
Member
From: Київ / Житомирське Полісся
Registered: 2015-07-06
Posts: 587

Re: Мапери-шкідники. Скарги

Bondar Bohdan wrote:

--  c. Гамарня належить до Слобідської сільської ради. і адміністративним центром є с. Слобідка . 
       https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0 … %BE%D0%BD)
Тому використання  admin_centre є виправданим 

Якщо це рілейшн Слобідської ради то так, а якщо це рілейшин Гамарні то ні. Місто Тернопіль входить до складу України, столицею якої є Київ... admin_centre Тернополя буде Київ?

Bondar Bohdan wrote:

 Кадастрова ділянка , яку я переніс з Чернівецької області в Івано-Франківську  область має КОАТУУ  Івано-Франківської області -  том у мої дії є правильними.

Самі межі кадастрових ділянок можуть бути нанесені "як-попало", з поточною якістю кадастрової мапи сказати яка ділянка має правильну прив'язку, а яка ні - неможливо. В кордонах областей/районів значно менше помилок, але й там вони є тому краще використовувати саме їх. Хоча логіка з КОАТУУ хороша, тільки в прив'язці цих ділянок немає впевненості.
І про зсув тут мови бути не може ІМХО, як для ОСМ так і для кадастру. Бо ОСМ оперує в координатах, кадастрові документи оперують в координатах. Це якби кордони/ділянки наносились по ортофото - тоді так, зсуви і похибки... а так є прямокутні координати точок в кілометрах які і позначають межі областей/районів.
Вони точно є, і саме за ними поділена Україна, але на кадастровій мапі і на кордонах районів/областей такої точності немає.
Тому висновок: всі брешуть ))
- точно нанести кордони по кадастровим ділянкам - не можна
- точно нанести кордони по наявним кордонам областей - не можна
- точно нанести кордони по ортофото - не можна
- точно нанести по реперам (я здивуюсь якщо вони всі є на місцевості) - не можна

Тому обоє не праві smile
PS Полягатись на усні чи власні знання типу (кордон проходить отам і там) також не можна, бо в уяві населення кордон може бути один, а по точкам - інший.

Offline

#7 2017-05-21 19:19:42

Bondar Bohdan
Banned
From: Malyn Zt oblast'
Registered: 2016-11-19
Posts: 153

Re: Мапери-шкідники. Скарги

Шановний Myazyk:
1/ За с. Верхній Яловець Ви спотворюєте дійсність і цим  обманюєте читачів форуму.  Непотрібно своє недопрацювання спихувати з здорової голови на хвору.
Оскільки жодного відкочування ваших правок модератори спільноти не робили з переліку в папці ”Откат правок”, і ту крихта , відкочена мною , була в інших селах Шепітської сільської ради , то вам ніхто і ніщо не заважав доопрацювати с. Верхній Яловець. Навіть дискусія в папці “Откат правок” не була перепоною доопрацювати ті межі.
Майте сили це визнати .
2/ хутір Кривий
      проаналізуйте кадастрові ділянки за показниками: кадастрова зона, кадастровий квартал та пройшовши процедуру авторизації на сайті за технологією bankid / електронний цифровий підпис , зайдіть у анкети приватизованих ділянок /вони виділені синім кольором /. Де ви там знайшли згадку , що територія нище мосту - це  територія населеного пункту. Територія нище мосту -- це територія поза межами населеного пункту (зверніть увагу на : шифр кадастрового  кварталу 009 і адресу приватизованої  ділянки ) . Другий момент: зверніть увагу на тип використання приватизованої ділянки - не житлове призначення . Нище мосту ні яки не житлові , а огородні  ділянки Тому :  непотрібно  продовжувати межі населеного пункту нище мосту. Тут треба  розглядати хутір в двох формах.  Хутір Кривий як мікрорайон НП і хутір Кривий як історична місцевість. Хутір Кривий як частина НП (мікрорайон )  вже існує  на мапі у вигліді РОІ. Зараз ще треба створити полігон place=locality (хутір Кривий в згаданій другі й формі -   як історична місцевість). Ми малюємо полігон, і в цей полігон входитиме  територія на північ та на південь від мосту -- тобто та про яку Ви мовите. На моєму малюнку вул . Черемошська (як хутір Кривий поширюється) тільки на північний  (а саме житловий  ) сектор. Тому нище мосту вул. Черемошську як для ділянок огородництва наносити не потрібно.   
3 / за вулицю Українська – навіщо ви забруднюєте форум спамом? Якщо Ви знаєте межі  - то давно мали власноруч нанести межі виходячи з результатів дискусій публічних та в приватному режимі. . Якщо існуючі є вірні — то питання вже давно мало бути зачиненим. Тільки зверніть увагу : вул Федьковича пролонговано вірно , шляхом аналізу   приватизаціі ділянок. 
4/ Вулиця Верховинська розташована вірно. Подумайте самі :як на землях Івано-Франківської області може бути розташована вулиця Чернівецької області . Ось чом у вул. Верховинська на сході розпочинається на захід  після тої ділянки , котру я перемістив з однієї області в іншу.
5/ Коментар за зв’язки мене дивує.
Ви створили межі 300 населених пунктів і пишете за помилки .
    Лінія кордону с. Забране складається з декількох ліній , що об’єднані зв’язком outer. Технологія картографування цього не забороняє. Точка РОІ населений пункт цілком логічно поєднана label і outer . Щодо сел як адмін центр до села сільської ради /територіальної громади / , то виправив по Малинському районі.
6/ не можу зрозуміти Вас Myazyk чому у вас у с. Андреківськ е , Верхній Яловець є  адміністративними центрами  самі собі . Також чому Ви не звертаєте увагу на кількіст ь населення і не змінюєте тип населеного пункту   на hamlet.

KKS:
Треба зібрати 30 грн .(10 грн роздрук А3 + 20  грн рекомендований лист Укрпоштою ) на запит в відділ архітектури та ммістобудування щодо визначення спірної приналежності тої ділянки , що  я редагував . Район віддалений , на  якість інтернет зв'язку довіри нема бо ВАТ Укртелеком

Offline

#8 2017-05-22 10:23:37

Myazyk
Member
From: Ukraine, Дрогобич (Drohobych)
Registered: 2014-08-18
Posts: 43

Re: Мапери-шкідники. Скарги

Bondar Bohdan wrote:

Майте сили це визнати

Я не психіатр

Bondar Bohdan wrote:

Тому нище мосту вул. Черемошську як для ділянок огородництва наносити не потрібно

Хватить зациклюватись на кадастровій карті - там є житлові будівлі.

Bondar Bohdan wrote:

Якщо Ви знаєте межі  - то давно мали власноруч нанести межі виходячи з результатів дискусій

Нащо мені наносити, якщо ти мою роботу видаляв?!

Bondar Bohdan wrote:

Вулиця Верховинська розташована вірно

Вірними бувають друзі, собаки, партнери.
Вулиця має бути нанесена там, де вона є і не треба її сувати на схід! Вона у Чернівецькій області, бо хати на території Буковини.

Bondar Bohdan wrote:

чому у вас у с. Андреківськ е , Верхній Яловець є  адміністративними центрами  самі собі

Тому, що вони є адміністративними центрами самі собі

Bondar Bohdan wrote:

Треба зібрати 30 грн

Тобі на карту ПриватБанку чи поштовим переказом надіслати?

Bondar Bohdan wrote:

навіщо ви забруднюєте форум спамом?

Навчиш писати короткі тексти?

P.S. Краще перестань нищити найкращу з існуючих мапу

Last edited by Myazyk (2017-05-22 10:38:24)

Offline

#9 2017-05-22 12:08:07

Bondar Bohdan
Banned
From: Malyn Zt oblast'
Registered: 2016-11-19
Posts: 153

Re: Мапери-шкідники. Скарги

Запитання до  пана Myazyk. Чи знайшов він за період з  липня 2016 р. офіційне підтвердження "дивної назви" вулиці  http://www.openstreetmap.org/way/429378060

Offline

#10 2017-05-22 14:33:34

Myazyk
Member
From: Ukraine, Дрогобич (Drohobych)
Registered: 2014-08-18
Posts: 43

Re: Мапери-шкідники. Скарги

Bondar Bohdan wrote:

Запитання до  пана Myazyk. Чи знайшов він за період з  липня 2016 р. офіційне підтвердження "дивної назви" вулиці  http://www.openstreetmap.org/way/429378060

Про ту вулицю всі давно знають, дехто навіть мав намір поставити туристичний вказівник.
Рекомендую тобі не ритись так глибокого у моїх матеріалах, вишукуючи чим мене заганьбити, а взятись за розум

Offline

#11 2017-05-22 20:50:43

dudka
Member
From: Київ
Registered: 2011-04-22
Posts: 1,605

Re: Мапери-шкідники. Скарги

Myazyk wrote:
Bondar Bohdan wrote:

Запитання до  пана Myazyk. Чи знайшов він за період з  липня 2016 р. офіційне підтвердження "дивної назви" вулиці  http://www.openstreetmap.org/way/429378060

Про ту вулицю всі давно знають, дехто навіть мав намір поставити туристичний вказівник.
Рекомендую тобі не ритись так глибокого у моїх матеріалах, вишукуючи чим мене заганьбити, а взятись за розум

Все ж варто додавати тільки офіційні назви, без власних чи чужих вигадок.
Якщо вірити кадастровій карті то ділянка 4624555300:01:004:0472 відноситься до вул. Ольжича. Думаю це і є назва.

Offline

#12 2017-05-23 11:40:33

Bondar Bohdan
Banned
From: Malyn Zt oblast'
Registered: 2016-11-19
Posts: 153

Re: Мапери-шкідники. Скарги

Пане Myazyk.Чому ви продовжуєт евійну правок за Калінічі та Перкалаба. Хутори я створив як полігони. Ви з полігону назву зняли і перенесли на РОІ , а полігон залишився без назви . Я перетегував у формат полігону з назвою і у спідкуванні з вами пояснив , що полігон з назвою це нормально і попросив вивчити подібні об'єкти на мапі або проконсультуватись. Ви взамін у пакетні й правці втихаря знову перетегували. Тому я поки щ о повернув у формат полігону і прошу поки нас не розсудять,  не вандалити  в третій раз  ці хутори.
Чому ви видалили хутір Перкалаба , адже існує офіційне підтвердження даного геоніму?
               https://www.openstreetmap.org/way/491739794/history
               
Другий  момент : чому ви спотворюєте офіційні назви вулиць, якщо в тегу source маємо скан-копію оригіналу з підписом  як витяг з Путильського районного архіву? Навіть якщо рішення не відповідає правилам української мови чи вимогам діловодства - ми все одно повинні дотримуватись рішення . Не можна ім. Ю. Федьковича замінювати на імені Юрія Федьковича, чи ім. Т. Г. Шевченка на імені Т.Г. Шевченка, ім. О. Довбуша на імені Олекси Довбуша.

https://drive.google.com/open?id=0BwlAD … NWV0t3dTBZ
https://drive.google.com/file/d/0BwlADA … sp=sharing
  Наш проект дозволяє в name відійти від офіційного якщо така ситуація як в Кременці.  Офіційна назва провулок Огородовий , але я там був і бачи в , що всі таблички одна в одну на будинку , провулок Огородний . Я запитав , це російська мова , ні --- це ополячений місцевий діалект.

Last edited by Bondar Bohdan (2017-05-23 14:36:54)

Offline

#13 2017-05-23 17:59:32

dudka
Member
From: Київ
Registered: 2011-04-22
Posts: 1,605

Re: Мапери-шкідники. Скарги

"ім. Ю. Федьковича" можна і треба вказувати як "Юрія Федьковича вулиця". Це загальний формат написання назв вулиць в OSM-Україна.
"ім. Т. Г. Шевченка" - "Тараса Шевченка вулиця"

Offline

#14 2017-05-23 19:23:56

Bondar Bohdan
Banned
From: Malyn Zt oblast'
Registered: 2016-11-19
Posts: 153

Re: Мапери-шкідники. Скарги

Вулиця ім. Ю. Федьковича і Юрія Федьковича це дві різні вулиці для людей , що 11 років впрацювали на держслужбі  і їхня робота побудована на законодавстві України. Таку ідіотію в форматі назв вулиць я зустрічав в Олевську Житомир обл. і Асканія-Нова селищній раді . Щодо нашого проекту - то  name : Ю. Федьковича , а ідіотію в official_name  .
Примітка: у тексті рішення немає згадки " що на честь Юрія Федьковича назвати Ю. Федьковича. Зазначена на картографічному матеріалі Юрія Федьковича , може бути припущенням працівника сільської ради. До працівників сільради , з котрими не співпрацював особисто - у мене поофесійна повна недовіра , бо в сільраді по блату можут ь посадити секретаря з повною псих групою у прямому розумінні і неадекватним сприйняттям реальності  . На жаль як держслужбовець з таким співпрацював.

Offline

#15 2017-05-23 20:57:08

dudka
Member
From: Київ
Registered: 2011-04-22
Posts: 1,605

Re: Мапери-шкідники. Скарги

OSM - не для держслужби, а для людей. Можете в official_name записати "Вулиця ім. Ю. Федьковича" якщо це справді комусь потрібно, але в name краще повну назву без скорочень і з прийнятим порядком слів.

Offline

#16 2017-05-23 21:12:28

_sev
Moderator
Registered: 2010-10-12
Posts: 721

Re: Мапери-шкідники. Скарги

Bondar Bohdan wrote:

Таку ідіотію в форматі назв вулиць я зустрічав в Олевську Житомир обл. і Асканія-Нова селищній раді . Щодо нашого проекту - то  name : Ю. Федьковича , а ідіотію в official_name

moderatorial: Bondar Bohdan oтримує попередження за завдання образи іншим учасникам проекту. Повторного попередження не буде. Враховуючи вашу історію, буде бан щонайменше на три місяці, при чому і на форумі і на ОСМ

Offline

#17 2017-05-24 15:13:20

Myazyk
Member
From: Ukraine, Дрогобич (Drohobych)
Registered: 2014-08-18
Posts: 43

Re: Мапери-шкідники. Скарги

dudka wrote:
Myazyk wrote:
Bondar Bohdan wrote:

Запитання до  пана Myazyk. Чи знайшов він за період з  липня 2016 р. офіційне підтвердження "дивної назви" вулиці  http://www.openstreetmap.org/way/429378060

Про ту вулицю всі давно знають, дехто навіть мав намір поставити туристичний вказівник.
Рекомендую тобі не ритись так глибокого у моїх матеріалах, вишукуючи чим мене заганьбити, а взятись за розум

Все ж варто додавати тільки офіційні назви, без власних чи чужих вигадок.
Якщо вірити кадастровій карті то ділянка 4624555300:01:004:0472 відноситься до вул. Ольжича. Думаю це і є назва.

Та дорога без назви. Вулиці Ольжича у них не існує - сьогодні питався.

dudka wrote:

"ім. Ю. Федьковича" можна і треба вказувати як "Юрія Федьковича вулиця". Це загальний формат написання назв вулиць в OSM-Україна.

У них справді назва вулиці "вулиця імені Олекси Довбуша". У якому саме форматі зі скороченнями вони самі не знають.
Тому виглядає, що потрібно вказувати "Імені Олекси Довбуша вулиця", "Імені Юрія Федьковича вулиця".

Bondar Bohdan wrote:

До працівників сільради , з котрими не співпрацював особисто - у мене поофесійна повна недовіра , бо в сільраді по блату можут ь посадити секретаря з повною псих групою у прямому розумінні і неадекватним сприйняттям реальності  . На жаль як держслужбовець з таким співпрацював.

Ви не помічаєте свого захворювання. Саме тому у мене до Тебе "поофесійна повна недовіра".

Offline

#18 2017-05-25 19:52:35

Myazyk
Member
From: Ukraine, Дрогобич (Drohobych)
Registered: 2014-08-18
Posts: 43

Re: Мапери-шкідники. Скарги

Погляньте, що зробив з межею та зв'язками села Верхній Яловець Bondar Bohdan. Весь мій витрачений час, ресурси та зір знівельовано. http://www.openstreetmap.org/relation/7281516
Дуже схожа ситуація і з межею села Нижній Яловець

Чому не приймаються міри (відкати, блокування тощо)?

Зараз я почав робити межу села Сарата - думаю це все теж буде видалено цією особою.

Ось як людина аргументує свої правки: "Мен і л егше , бо начальни к знає мого батька, і в держ геокадастрі працює , котра хрестил а мою племінницю"

Last edited by Myazyk (2017-05-25 20:12:46)

Offline

#19 2017-05-25 20:54:36

wowik
Member
From: Zelenograd
Registered: 2009-09-29
Posts: 9,368

Re: Мапери-шкідники. Скарги

Хлопцы, вам мало места? Да разойдитесь по разным районам мапить. Границ сельсоветов, населённых пунктов и landuse  надолго хватит всем.
Вы бодаетесь, извините, как два теля.
Для начала сговоритесь о том, что же считается границей населенного пункта. Есть кадастр, есть здравый смысл. И то, и то, подчас подводит.

Last edited by wowik (2017-05-25 20:55:28)

Offline

#20 2017-05-25 21:15:46

Myazyk
Member
From: Ukraine, Дрогобич (Drohobych)
Registered: 2014-08-18
Posts: 43

Re: Мапери-шкідники. Скарги

Не хочу нікого ображати, і я не є психіатром, але здорова людина так не поводиться і отаке не пише (думаю, всі звернули увагу і на стиль письма): "Я ж тебе роскусив як вроджений психолог - все що не відповідає твоїй позиціі - то є твоїм ворогом або не таким чяк треба. Ти тільки у 3 відсотках випадках визнаєш помилку. Я людину бачу насквозь - моя інтуїція і вроджене вмінн я читатти людин умене не підводило. У 10 відсотках просто я про людину думаю гірш еніж вона є ."

Наполягаю на забороні редагувань цьому користувачу!
Не реагувати на його повідомлення та правки не можу, оскільки він нищить проект.
На цьому закінчу тут.

Last edited by Myazyk (2017-05-25 21:16:29)

Offline

#21 2017-05-25 21:18:16

Myazyk
Member
From: Ukraine, Дрогобич (Drohobych)
Registered: 2014-08-18
Posts: 43

Re: Мапери-шкідники. Скарги

wowik wrote:

Хлопцы, вам мало места? Да разойдитесь по разным районам мапить.

Твоя позиція дуже схожа на позицію Ані Лорак щодо російсько-українського конфлікту (уточнювати не буду)

Last edited by Myazyk (2017-05-25 21:23:43)

Offline

#22 2017-05-27 05:53:31

Vort
Member
Registered: 2010-11-29
Posts: 512

Re: Мапери-шкідники. Скарги

До сих пор удивляюсь, как OSM может существовать без проработанной системы правил, разграничивающих допустимые и недопустимые действия пользователей, а также без механизмов их применения.
Можно сказать, что есть вариант написания письма в DWG. Но для этого ситуация должна быть простой (очевидный вандализм), автор письма должен хорошо владеть английским и иметь желание потртатить на это дело кучу времени.
По хорошему же, борьба с вредными правками должна требовать меньше усилий, чем сами правки. Только тогда она будет эффективной.
Сейчас же, похоже, работает принцип Неуловимого Джо. Не думаю, правда, что это будет продолжаться вечно.

Offline

#23 2017-05-27 22:20:02

Bondar Bohdan
Banned
From: Malyn Zt oblast'
Registered: 2016-11-19
Posts: 153

Re: Мапери-шкідники. Скарги

Хочу подякувати спільноті і офіційно я ухожу. Дивитись на глум у Шепіт своїх об'єктів втомився або як сьогодні намалював межі НП Сарата через годину біжить Мязик і все вандалить без відвідин Держгеокадастру / куди я ходив і мені розказали багато цінного про межі / без консультацій з  iWowik. Бажаю усім терпіння і мудрості присаджувати таких як Мязик. Янгола всім охоронця . Акаунт мій можете закривати.

Offline

#24 2017-05-30 18:23:57

marchelloUA
Member
Registered: 2015-08-27
Posts: 15

Re: Мапери-шкідники. Скарги

Всім привіт, а от якщо я зміню приналежність Криму на Україну, то буду вважатися шкідником? Мене більше технічний бік питання цікавить, а не політика (якщо що).

Offline

#25 2017-05-30 18:44:08

_sev
Moderator
Registered: 2010-10-12
Posts: 721

Re: Мапери-шкідники. Скарги

marchelloUA wrote:

Всім привіт, а от якщо я зміню приналежність Криму на Україну, то буду вважатися шкідником? Мене більше технічний бік питання цікавить, а не політика (якщо що).

А як ви то зробите? Крим і так належить Україні. Є і інше відношення, де він належить Росії. Додавати тег in_country заборонено рішенням DWG.

Якщо ви будете бавитись з російським відношенням, ви тим будете порушувати рішення DWG, що призведе до відкату і можливо до блокування.

Offline

Board footer

Powered by FluxBB