прошу проаналізувати дискусію по правкам
48267211
48226141
Хочу зауважити , з боку мого опонента неодноразове використання образливих висловів, манерою його спілкування є потік емоцій та істерії , що супроводжуються на додачу образами. Мої наміри знайти точки дотику -- завершуються образами з його сторони.
Адже даний картограф не готовий сприймати конструктивну та аргументовану критику своєї роботи. Дійшло до того , що публічно обматюгав мене . . За приклад наводжу https://www.openstreetmap.org/changeset/48318465#map=12/47.8121/25.1634&layers=N
– щодо коментарів з про відкати правок ,
то є дивно що картограф зі більшим значно стажем картографування у даному проекті сприймає це серйозно. Адже відкати здійснюються обмеженим колом модераторів і відповідно останнє слово у прийнятті даного рішення за ними. Картографу Myazyk ‘у потрібно було всього про це наголосити і інцидент було б вичерпано , А так маємо, що картограф вчинив підло, не наголошував жодного разу про останнє слово за обмеженим колом модераторі в відкочування правки для того щоб потім було легше за браком прямих серйозних доказів заблокувати мене як картографа.
про хутір Кривий
на https://drive.google.com/file/d/0BwlADA1U6HeZZTN2VEtGdTBBaFBZTzlsR050QU1QbTkxTm53/view?usp=sharing чітко видно , що вул Черемошська (хутір Кривий ) має вірну локацію - тобто на південних межах
/до мосту / створених мною кордонів села Нижній Яловець;
– за хутір Срібник /вул Українська / я в приватному листуванні запитував , чи знає Myazyk точну локацію і на днях додав тег , про уточнення інформації
тому претензії не обґрунтовані
Хочу окремо зазначити. Я декілька днів тому попросив валідатора населених пунктів iWowik переглянути межі Шепіт, Андреківське та Верхній Яловець . За Шепіт та Андреківське він написав , що може бути двояко.
скриншот відповіді https://docs.google.com/document/d/10myp4CgOe-GM0Mz3SDp1NlI5G9v5YTuVwHRsgmJrBLE/edit?usp=sharing
Тому після цього я претензій по Шепіт не маю. Щодо с. Верхній Яловець - він написав створене Myazyk потребує доопрацювання .
— c. Гамарня належить до Слобідської сільської ради. і адміністративним центром є с. Слобідка .
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BB%D0%BE%D0%B1%D1%96%D0%B4%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D1%96%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0_(%D0%9C%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD)
Тому використання admin_centre є виправданим
– межі с . Забране проходять по лінії кордону Малинського та Коростенського районів. Тому при створенні зв’язку адмін кордон 9 /межі с. Забране / , я обрізав лінію “кордон районів” на відповідну довжину і через outer додав до зв’язку с. Забране.
При цьому сама власне лінія одночасово почала належити до меж села та районів , а також належить до декількох зв’язків . Тобто мої дії жодним чином не спотворили відповідні зв’язки кордонів Подібна технологія є стандартна коли по одній лінії проходить декілька кордонів чи різних зв’язків об’єктів-полігонів . .
за межі областей http://www.openstreetmap.org/#map=17/47.85600/24.99539
Кадастрова ділянка , яку я переніс з Чернівецької області в Івано-Франківську область має КОАТУУ Івано-Франківської області - том у мої дії є правильними. Я не порушив при цьому , звертаю увагу , створений раніше кордон Шепітської сільської ради . Його межі виправилися , як і власне меж і областей.
В то й же час Myazyk правками /однією з правок / 48290682, 48290323, 48267211, 482413,61 посунув значно межі областей.
На цій території з точки зору кадастрових ділянок КОАТУУ — там було все вірно. Myazyk ніяк не може зрозуміти , і постійно ігнорує моє прохання про неприпустимість зсуву без джипіес треку або офіційних координат об’єкту з дозволених авторитетних джерел.
Бо є чинники , на які ми повинні зважати перед зсувом акордоні вадміністративно-територіальних одиниць :
---- зсув обложки,
– зміщення географічних координат
( кадастрова мапа додатково , за словами працівника Держгеокадастру / відвідав для консультування у п’ятницю / ще може мати “зсув координат”. Тобто – зміщення кадастрових ділянок на значну відстань від фактичного розміщення на місці .
Для прикладу :
кордон на півдні вул. Заводська між смт. Чоповичі та с. Барвінки Малинського району .
На кадастровій мапі кордон пролягає не по вул Заводська . А це насправді не так . Тут на самій мапі кадастру зміщення 100 метрів і за роз’ясненнями працівника Держгеокадастру , створені мною кордони по вул Заводська є вірно прийнятим рішенням. Працівни к Держгеокадастру роз’яснив , що існує безліч нюансів і треба вивчити весь об’єм інструкцій , що побудованеі на законодавстві , щоб намалювати вірні кордони населених пункті в. Те сам е , він роз’яснив за кордони областей .
Том у підсумувавши ці два фактори – треба дуже делікатно відноситись до зміни кордонів областей.
Тому без офіційного переліку географічних координат областей , якщо кадастрові ділянки є вірними - - то зсовувати на пару метрів не можна:
— нам не відомий зсув у даному місці.
- – кордони областей наносились давно ., ще у часи коли земкадастр був під забороною .Тому ігнорувати однозначно т і джерела не можна, бо ми їх не вивчали. ---- не відомо офіційно , що перенесення з земкадастру є більш точним відображенням інформації ніж . те джерело , яким користувались картографи до нас . при створенні областей.
- – також не відомо , чи нанесення областей здійснювалося з урахуванням зсуву . Тобто чи при перенесенні інформації зсовували лінії на певну відстань.
-
- – невідомо офіційно про розмір зсуву обложки публічної кадастроової карти . Навіть поверхневий аналі з ділянок , на території , де мешкаєш в земкадастрі , показдує , що з зсувом у публічні й кадастровій карті не все .гаразд.
Том у для зсуву потрібно спочатку шукати джерела з офіційними кординатами контрольних точок.
– щодо кінцевих повідомлень у приватному спілкуванні :
а) то воно не є образливим . щоб виносити на розгляд громадськості . У приватних повідомленннях я опонента не ображав лайкою. Щодо релігійних общин претензія є доречною у випадках фіксування видалення з мапи релігійних общин або висловлювання таких коментарів у публічному обговоренні. Також нема звернення Myazyk, що він є вірянином таких общин і я образив його релігійні почуття.
Дане зауваження Myazyk написав для створення збільшення кількості претензій. Оскільки власне претензій , які по суті дають підставу закривати мій акаунт відсутні .
Як доказ толерантності – я у своєму місті власноруч наніс на мапу давно ( місяць тому) Зал Царства Свідків Єгови https://www.openstreetmap.org/way/485475430/history . Також можу згладити подібний коментар – створивши на мапі відомі мені сходу на даний момент два об’єкти у місті і третій в с. Р. Городищенська.
б) коментар за три області був написаний після ознайомлення з історією правок. По деяких правках я писав повідомлення , тому що там було зафіксовано елементарні порушення технологій та рекомендацій картографування. Також на момент аналізу його акаунту я звернув увагу, що картограф переважно замість збору інформації здійснює масову зміну характеристик об’єктів , Дещо він спотворив настільки , що я писав авторам цих об’єктів повідомлення , щоб вони звернули на це увагу.
Під час згадуваних мною відвідин Держгеокадастру я розпитував у працівника за ситуацію в Шепітській сільській раді. Він сказав , тут дуже складна ситуація:
– с. Андреківськ е на кадастровій карті не виділене окремо як населений пункт - незрозуміло чи це недопрацювання сільської ради з відділом архітектури та містобудування Путильської РДА чи місцеві особливості ;
- незрозуміла однозначно ситуація з Шепіт та Верхній Яловець ,
В усіх випадках з його роз’яснень - потрібно вивчати первинні документи з відділу архітектури та містобудування Путильської РДА, на підставі яких формується межі кадастрових ділянок КОАТУУ чи межі кадастрових ділянок в розрізі кадастрових . кварталів та кадастрових зон. Адже при створенні меж населеного пункту ми окрім КОАТУУ , також звертаємо увагу на кадастрові зони та кадастрові квартали.
Тільки тоді він запевнив Ви створите справжні межі населених пунктів.