Откаты правок

Надайте інформацію , на підстав і яких джерел ви коригували назви річок. Якщо ці джерела є під забороною або невідомо чи існує ліцензія на їх викоританн я , то відкотіть правки по зміні назв річок. Без ліцензіі не можна використовувати карти. Якщо карти викладені в інтернет і надайт е дозвіл адміністраторі в сайту на копірайт.

Повторюю: всі дані беру у сільських радах, безпосередньо за допомогою телефонного зв’язку

Адміністратори, робіть висновки

Якщо спільнота непроти - то я повертаю межі села Шепіт під ті які зробив. Вандалізм над моєю роботою на мапі уже зарендерився ми з вами його розглянули , вивчили , факт зрозумілий ---- відкат стовідсотковий . Що і буде зроблено протягом тижня.

Спільнота не почула виразних аргументів від вас.

moderatorial:
В ОСМ не місце для погроз такого роду. Прошу виправити свою поведінку у проекті, бо інакше буду вимушений прийняти більш серйозні міри, ніж бан на форумі протягом місяця, який ви до того ж, неодноразово намагались обійти.

.

Розгляньте на відкочування .48290682
Прохання вмотивоване тим , що тут зсовується межі області. Картограф в пояснені пише на основі кадастрової карти. Але з кадастровою картою треба обережно. Окрім відомого “зсуву обложки” ще є таке явище — за роз’ясненнями працівників Держгеокадастру – " я к зсув координат". Вважаю , що подібні дії треба узгоджувати на форумі .

Відкотив масову зміну статусів доріг
20 останніх правок http://www.openstreetmap.org/user/15Tr/history

Погляньте, що зробив з межею та зв’язками села Верхній Яловець Bondar Bohdan. Весь мій витрачений час, ресурси та зір знівельовано. http://www.openstreetmap.org/relation/7281516
Дуже схожа ситуація і з межею села Нижній Яловець

Чому не приймаються міри (відкати, блокування тощо)?

Зараз я почав робити межу села Сарата - думаю це все теж буде видалено цією особою.

Ось як людина аргументує свої правки: “Мен і л егше , бо начальни к знає мого батька, і в держ геокадастрі працює , котра хрестил а мою племінницю”

@Myazyk співчуваю.

Користувач ДРВмВінниці перейменовує у Вінниці вулиці на зразок «Володимира Сосюри вулиця» → «В.Сосюри вулиця», з посиланням на «рішення Вінницької міської ради №1262 від 26.04.2013 “Про затвердження назв Вулиць, проспектів, бульварів, провулків, площ м.Вінниці”». Залишаємо чи повертаємо?

повертаємо

На мою думку, треба залишити :wink:
можна повні назви в інший теґ перенести

Доброго дня! То я очевидно трохи перестарвся, надалі буду виправляти враховуючи правила опенстріт мап. А щодо переводу назви вулиця Східна на вулицю Восточна чи вулиця Бузкова на вулиця Сиреневая, Миколи на Николая це трохи перебор(( Може варто змінити правила?

Ви про російську назву? Ви пропонуєте “Миколы Пырогова улица”? Ні, він все ж таки “Николай Пирогов”.
Щодо Бузкової важко сказати, треба знати яка назва використовується місцевими.

Тут доречний бояністий анекдот про “Пиво”?:smiley:

Так як тут є офіційний представник міста, то якщо місто Вінниця ухвалило (якимсь незрозумілим чином) окремо російську назву - то вона таки Сірєнівая і Нікалая Пірагова. Але як немає - то “Миколы Пырогова улица” та “Бузковая улица”.

PS В Києві є провулок квітневий. Деякі перекладають його як “апрєльській” :smiley: . Плюс моє найулюблене “Аленивская улица”. ІМХО не треба морочити собі причинне місце. Є офіційна назва яка транслітерується на всі інші мови.

Вав, керівництво ОСМ Україна доросло до іншого рівня.
Я три року тому наполягав, що треба у назвах вулиць вказувати повне ім’я людини, у честь котрої названо і транслітерувати, а не перекладати на інші мови. Тоді мені заперечили.
Ще би додумались “вулиця” транслітерувати, а не перекладати на “street”. Беріть приклад з львівських вказівників!) З інших мов ми не перекладаємо авеню, стріт як проспект чи вулиця.

так. Ще й причому народився у москві… Думаю тут очевидно що name:ru = Николая Пирогова улица

Відкатіть будь-ласка: https://www.openstreetmap.org/changeset/49963786

готово - https://www.openstreetmap.org/changeset/49968142

Іноземний учасник зробив одновейним Харківське шосе в Києві, що було замаплене двома лініями (з коментарем «Merging Kharkivske Road that should not be split without physical barrier»). Зачеплені маршрутні відношення він теж відповідно змінив (можливо, не всі); лишились некоректними кілька обмежень поворотів.
Якщо не помиляюсь, існує домовленість не переробляти шляхи, вже зроблені двовейними, хоча вони і не мають фізичного роздільника. Як краще вчинити в даному випадку?