Что-то они своими координатами домов в нарисованные дома не всегда попадают (обведено зеленым).
Или это координаты участка, а не дома?
А чья у них подложка? Что-то вообще никаких копирайтов не нарисовано.
Ці люди у Львові на будинках масово видаляють теги
https://www.openstreetmap.org/user/~Jhellico
https://www.openstreetmap.org/user/Aurimas%20Fi%C5%A1eras
Я ревертаю, але думаю їх треба забанити
В цих наборах змін
https://www.openstreetmap.org/changeset/47215783
https://www.openstreetmap.org/changeset/47215646
було змінено статуси ряду вулиць з secondary на tertiary. Хто орієнтується в місцевості, гляньте, чи це вірно/доцільно?
http://hdyc.neis-one.org/?keepcalmandmapon - автор цих змін, точно не місцевий - тож можна відкатувати назад
UPD. Ось тут можна подивитись всі його зміни у Львові - http://osmcha.mapbox.com/?usernames=keepcalmandmapon&bbox=23.352804411457953%2C49.61286075580895%2C27.06046458025719%2C50.865246393316255&is_suspect=True&is_whitelisted=True&checked=All
Він явно автоматом додає з якогось ресурса ці шляхи. Одеси він теж зачепив. Може джерелом є Гугл, тому що у ньому ті проїзди є у подібній формі, а може це і з Бінга. Учасник не перевіряє координати, іноді шляхи його проходять навіть по будинкам. На мій погляд не слід йому робити таке, краще додавати вручну.
Спочатку потрібно імпортувати сертифікат city-adm.lviv.ua, а потім додавати шари в JOSM.
По ось цій інструкції вдалося все зробити: http://stackoverflow.com/a/12524960
Перелік шарів вражає, його доречі зручно в JOSM переглядати, але автоматично додавати шари не вдасться
Прохання до мапера Дудки. А можливо детальніше? Бо я про той сертифікат зовсім нічого не зрозумів… Дякую наперед.
Під Лінукс адаптував цей код:
echo -n | openssl s_client -connect map.city-adm.lviv.ua:443 | sed -ne '/-BEGIN CERTIFICATE-/,/-END CERTIFICATE-/p' > map.city-adm.lviv.ua.cert
echo "pasword=changeit"
sudo keytool -keystore /usr/lib/jvm/java-8-openjdk-amd64/jre/lib/security/cacerts -import -alias map.city-adm.lviv.ua -file map.city-adm.lviv.ua.cert
echo "Restart JVM"
echo "pasword=changeit"
keytool -list -keystore /usr/lib/jvm/java-8-openjdk-amd64/jre/lib/security/cacerts
І куди ото вводити той текст на чорному фоні. в мене звичайна Windows 7. В командний рядок - не йде. Чи то лиш на Лінуксі можливо?
Ось тут http://stackoverflow.com/a/12524960 повна інструкція як робити під Windows
Так, і робити це треба в Терміналі aka CMD.EXE або PowerShell
Сергію. Це BAT-файл? Дуже подібний.
Оце круто! Правда я Львів практично не маплю - не певен стосовно того як інші тут маплять. Але, я переконаний, Ви робите корисну роботу!
Народ. Зараз немає доступу до JOSM. Перевірте, хто має можливість. На Замарстинівській “порізані” трамвайні шляхи, чи то глюк мапніка?
Мапнік змінив свій алгоритм, тому так.
Both features[highway/railway] have the same z_order because they are created from the same database row, so the ordering is now undefined.
Same problem occurs with combined highway/taxiways
https://github.com/gravitystorm/openstreetmap-carto/issues/2781
https://github.com/gravitystorm/openstreetmap-carto/issues/2810
del
приклади
http://www.openstreetmap.org/#map=19/49.86160/24.02664
http://www.openstreetmap.org/#map=18/49.85170/24.02727
Сделали исправление полмесяца назад и развернули новую версию на сервера 3 дня назад.