Откаты правок

Добрий день!
Я не вмію робити цитування, тож прошу вибачення за великий обсяг тексту.

Справа у тому, що користувач Bondar Bohdan вже мені набрид своїм брєдом.
Прошу звернути особливу увагу модераторів dudka та ~Jhellico на діяльність цієї особи.

Почалось моє “знайомство” з ним з того, що я вирішив підправити урбаноніми у Шепітській сільській раді Путильського району Буковини. Інформацію я завжди беру у телефонному режимі у сільських радах.
Правки я вирішив зробити через те, що, наприклад, вулиця Верховинська у селі Н. Яловець була позначена не у тому місці; вулиця Зелена у с. В. Яловець була відсутня; хутори Срібник та Кривий були зазначені у хибній локації; прив’язка хуторів була належності не до того села. А також мене вкрай незадовільняла межа села Шепіт, нанесена аби-як прямими лініями. Ну і підправив лінії доріг (бо пан Бондар їх наносить не заокругленими, а зіґ-заґами).
Після цього цей користувач почав писати мені про те, що я все недобре роблю (якщо коротко).
Проаналізувавши стиль писанини даного чоловіка, його почерк на схемах зі сільради (він у своєму тексті подав лінк), те, що він не наносить плавні лінії доріг та будівель, а також побачивши те, що він “непрошибаем”, я дійшов висновку, що у цієї людини є порушення психічного здоров’я. І тому вважаю, що йому потрібно заборонити вносити правки у даному проекті. Про це говорять і його звинувачення пана ~Jhellico та прохання його забанити.

Я наніс на мапу понад трьох сотень сіл на Львівщині і поки не мав жодного зауваження.
Прошу проглянути коментарі до моїх правок від користувача Bondar Bohdan і надати роз’яснення хто чинить недобре.

Я створив зв’язки для кожного зі сіл Шепітської сільради, а Бондар почав видаляти мої лінії, кажучи, що ці всі хутори одного села потрібно наносити єдиним полігоном. Я ж вважаю, що ці села потрібно нанести так як, для прикладу, село Буковинка Турківського р-ну Львівщини - http://www.openstreetmap.org/relation/5382874#map=14/48.9930/23.1009
Нажаль, не знаю чи можна і як додати сюди зображення.

Ще помітив, що даний користувач путає адмінрівень села/міста та сільської/міської ради. Ми з користувачем OZ розрізняємо територію міськради та міста. Для прикладу можна подивитись межі м. Сколе, що на Львівщині.

Ще додам, що цей чоловік схиблений на українізації назв, а сам погано володіє українською мовою і пише “памятник загиблим у ВВВ” замість “полеглим у Другій світовій війні”, “костьол” замість “костел”, навіть помітив редагування у Чонгарі, де він написав “Молодіжна улица”.
І дуже любить вчити - дотошно роз’яснювати як правильно наносити РОІ ,як розбиратись на кадастровій карті…
Одним словом, це жах.

Пан Myazyk не зазначив , що він зроблений "під ключ " з нуля об’єкт завандалив навіть як для мене початківця у щось дивне. Опис його діянь я зазначив перед цим у цьому розділі форуму .
Під фразою "під ключ " я мав на увазі полігон села Шепіт та Нижній Яловець куди входили всі вулиці .
Прошу пана прокоментувати:
публічно фото наслідків його діяльності після рендерінґу на мапі. .
----фото А https://drive.google.com/file/d/0BwlADA1U6HeZWEFXQUg0aEpWZUk/view?usp=sharing
---- на підставі яких правил він замінює адмін левел 8 на 9 ?
------ чому не звернув увагу малюючи меж і Шепітської сільської ради , що межі областей Чернівецька/Івано Франківська мають помилку ( одна невелика ділянка КОАТУУ замість Івано-Франківської міститься в Чернівецькій області
----- чому не створено дискусії зі мною чи не попросив на форумі спільноту дати незалежну оцінку , а самовільно прийнято рішення про повне видалення не маючи статусу модератор , валiдатор?
----- під час дискусії я неодноразово просив зупинити правки і звернутись на форум з проханням розсудити нас- пан мої прохання ігнорував і продовжував знищувати мою роботу
----- чому здійснював зсув вул Молодіжна по с. Шепіт без джипіес треку ?
— - - чому після наданих мною доказів з сільради , надаючи відповідь на мої зауваження ображає мене через функцію публічне обговорення , спілкується зі мною потоком емоційного флуду . А згодом сам визна в, що неправи й і що буде виправляти і що до 5 травн я ще є час виправити .
Тепер по селам .
Заглянемо по с. Шепіт в кадастр. Там с. Шепіт є декілька діляно к з КОАТУУ 7323586000 та зона 01 тільки різні квартали . Якщо вивчити власне приватизацію в розрізі діляно к то окрім вул Мальовнича , Незалежності то вона в основному с. Шепіт.
Предметом спору є те що пан як я зрозумів з переписки , малює межі не заглядаючи в кадастров у карту . Тобто по фактичні й забудові.
Також пан має претензії за Нижні й Яловець.
По Нижній Яловець якщо заглянутив земкадастр з межами проблем нема. Є поселення з однією ділянкою з КОАТУУ даного села і на заході є ще один сектор даного села з КОАТУУ населеного пункту . Їх розділяє невеликий ліс з іншим КОАТУУ . Тому просто потрібно скопіювати з земкадастру обриси ліні й відповідного КОАТУУ . Власне , що мною було зроблено

.

Bondar Bohdan, я не міг написати “під ключ”, бо такого взагалі не пишу виразу + там ще й зараз є повно роботи. І як воно могло бути “під ключ”, коли там назви були зазначені некоректно?!
Прошу надати фото моєї діяльності на даний час, а не періоду, коли велось редагування і полігон села не був суцільним.

Я не знаю як цій особі втокмачити у голову (тому пишу на загал), що хутір Перкалаба відноситься до села Сарата, а хутір Кривий адміністративно є частиною села Нижній Яловець.
Прошу пояснити людині, що мости теж є частиною вулиці - і тому їм потрібно також писати назву і прив’язку робити до вулиці. На прикладі вулиці Буковинської (х. Перкалаба) у селі Сарата.

Вважаю, що помилки немає у межі І.-Ф. та Чернівецької областей.

У тебе жодних доказів зі сільради. Ти навіть не зумів перенести правильно на карту ту інфу, що дали у сільраді!

P.S. Ціка воу якый школі Вас вчи ли так писат и? Чи це у вас нервове?

Пан не відповів на всі мої питання

Хутір Кривий рендериться вірно у с. Нижній Яловець:
https://www.openstreetmap.org/search?query=%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B8%D0%B9%2C%20%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9%20%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD#map=14/47.8281/25.0008&layers=N
За хутір Перкалаба - треба паперове підтвердження. Я надішлю запит в сільраду на електронну скриньку в РДА /районну раду з проханням передати їм. Телефонний зв’язок з сільрадою ускладнений , обривається і поганої якості , тому конструктивну розмов у не зробиш. Розмову треба вести з тільки особою, що офіційно уповноважена вести питання реєстрації. Оскільки треба однозначно знати , яке село ставлять у паспорті чи довідці як додаток до біометричної ID картки.

Доповнення : даний пан при обговоренні публічно перейшов на нецензурну лексику . Для переходу дискусіі у демократичну форму було спеціально створено "личку ". Там відстронено від усієї спільноти - можна більш вільно проводити дискутування. ,

Дискусію продовжуватиму після отримання відповідей на всі конструктивні та цілком слушні запитання до даного пана при умові дотримання ним етики спілкування на форумі.

Надайте інформацію , на підстав і яких джерел ви коригували назви річок. Якщо ці джерела є під забороною або невідомо чи існує ліцензія на їх викоританн я , то відкотіть правки по зміні назв річок. Без ліцензіі не можна використовувати карти. Якщо карти викладені в інтернет і надайт е дозвіл адміністраторі в сайту на копірайт.

Повторюю: всі дані беру у сільських радах, безпосередньо за допомогою телефонного зв’язку

Адміністратори, робіть висновки

Якщо спільнота непроти - то я повертаю межі села Шепіт під ті які зробив. Вандалізм над моєю роботою на мапі уже зарендерився ми з вами його розглянули , вивчили , факт зрозумілий ---- відкат стовідсотковий . Що і буде зроблено протягом тижня.

Спільнота не почула виразних аргументів від вас.

moderatorial:
В ОСМ не місце для погроз такого роду. Прошу виправити свою поведінку у проекті, бо інакше буду вимушений прийняти більш серйозні міри, ніж бан на форумі протягом місяця, який ви до того ж, неодноразово намагались обійти.

.

Розгляньте на відкочування .48290682
Прохання вмотивоване тим , що тут зсовується межі області. Картограф в пояснені пише на основі кадастрової карти. Але з кадастровою картою треба обережно. Окрім відомого “зсуву обложки” ще є таке явище — за роз’ясненнями працівників Держгеокадастру – " я к зсув координат". Вважаю , що подібні дії треба узгоджувати на форумі .

Відкотив масову зміну статусів доріг
20 останніх правок http://www.openstreetmap.org/user/15Tr/history

Погляньте, що зробив з межею та зв’язками села Верхній Яловець Bondar Bohdan. Весь мій витрачений час, ресурси та зір знівельовано. http://www.openstreetmap.org/relation/7281516
Дуже схожа ситуація і з межею села Нижній Яловець

Чому не приймаються міри (відкати, блокування тощо)?

Зараз я почав робити межу села Сарата - думаю це все теж буде видалено цією особою.

Ось як людина аргументує свої правки: “Мен і л егше , бо начальни к знає мого батька, і в держ геокадастрі працює , котра хрестил а мою племінницю”

@Myazyk співчуваю.

Користувач ДРВмВінниці перейменовує у Вінниці вулиці на зразок «Володимира Сосюри вулиця» → «В.Сосюри вулиця», з посиланням на «рішення Вінницької міської ради №1262 від 26.04.2013 “Про затвердження назв Вулиць, проспектів, бульварів, провулків, площ м.Вінниці”». Залишаємо чи повертаємо?

повертаємо

На мою думку, треба залишити :wink:
можна повні назви в інший теґ перенести

Доброго дня! То я очевидно трохи перестарвся, надалі буду виправляти враховуючи правила опенстріт мап. А щодо переводу назви вулиця Східна на вулицю Восточна чи вулиця Бузкова на вулиця Сиреневая, Миколи на Николая це трохи перебор(( Може варто змінити правила?

Ви про російську назву? Ви пропонуєте “Миколы Пырогова улица”? Ні, він все ж таки “Николай Пирогов”.
Щодо Бузкової важко сказати, треба знати яка назва використовується місцевими.

Тут доречний бояністий анекдот про “Пиво”?:smiley:

Так як тут є офіційний представник міста, то якщо місто Вінниця ухвалило (якимсь незрозумілим чином) окремо російську назву - то вона таки Сірєнівая і Нікалая Пірагова. Але як немає - то “Миколы Пырогова улица” та “Бузковая улица”.

PS В Києві є провулок квітневий. Деякі перекладають його як “апрєльській” :smiley: . Плюс моє найулюблене “Аленивская улица”. ІМХО не треба морочити собі причинне місце. Є офіційна назва яка транслітерується на всі інші мови.

Вав, керівництво ОСМ Україна доросло до іншого рівня.
Я три року тому наполягав, що треба у назвах вулиць вказувати повне ім’я людини, у честь котрої названо і транслітерувати, а не перекладати на інші мови. Тоді мені заперечили.
Ще би додумались “вулиця” транслітерувати, а не перекладати на “street”. Беріть приклад з львівських вказівників!) З інших мов ми не перекладаємо авеню, стріт як проспект чи вулиця.