Откаты правок

Якщо хтось забажає подивитись, то учасник змінив нікнейм - http://whosthat.osmz.ru/?q=Андрій+Заячківський

Ось всі його правки - https://osmcha.mapbox.com/?usernames=Андрій+Заячківський%2CAndrew_Z&is_suspect=False&is_whitelisted=True&checked=All&all_reason=True

Одним словом треба з людиною спілкуватись, щось є хороше, щось не зовсім…

Я пробую спілкуватись, поки-що без відповіді…
Проте “перелопачувати” ті всі правки вручну якось немає охоти…

не так вже й багато у нього змін, за цим посиланням їх можна швидко подивитись та перевірити.

Добрий день!
Я не вмію робити цитування, тож прошу вибачення за великий обсяг тексту.

Справа у тому, що користувач Bondar Bohdan вже мені набрид своїм брєдом.
Прошу звернути особливу увагу модераторів dudka та ~Jhellico на діяльність цієї особи.

Почалось моє “знайомство” з ним з того, що я вирішив підправити урбаноніми у Шепітській сільській раді Путильського району Буковини. Інформацію я завжди беру у телефонному режимі у сільських радах.
Правки я вирішив зробити через те, що, наприклад, вулиця Верховинська у селі Н. Яловець була позначена не у тому місці; вулиця Зелена у с. В. Яловець була відсутня; хутори Срібник та Кривий були зазначені у хибній локації; прив’язка хуторів була належності не до того села. А також мене вкрай незадовільняла межа села Шепіт, нанесена аби-як прямими лініями. Ну і підправив лінії доріг (бо пан Бондар їх наносить не заокругленими, а зіґ-заґами).
Після цього цей користувач почав писати мені про те, що я все недобре роблю (якщо коротко).
Проаналізувавши стиль писанини даного чоловіка, його почерк на схемах зі сільради (він у своєму тексті подав лінк), те, що він не наносить плавні лінії доріг та будівель, а також побачивши те, що він “непрошибаем”, я дійшов висновку, що у цієї людини є порушення психічного здоров’я. І тому вважаю, що йому потрібно заборонити вносити правки у даному проекті. Про це говорять і його звинувачення пана ~Jhellico та прохання його забанити.

Я наніс на мапу понад трьох сотень сіл на Львівщині і поки не мав жодного зауваження.
Прошу проглянути коментарі до моїх правок від користувача Bondar Bohdan і надати роз’яснення хто чинить недобре.

Я створив зв’язки для кожного зі сіл Шепітської сільради, а Бондар почав видаляти мої лінії, кажучи, що ці всі хутори одного села потрібно наносити єдиним полігоном. Я ж вважаю, що ці села потрібно нанести так як, для прикладу, село Буковинка Турківського р-ну Львівщини - http://www.openstreetmap.org/relation/5382874#map=14/48.9930/23.1009
Нажаль, не знаю чи можна і як додати сюди зображення.

Ще помітив, що даний користувач путає адмінрівень села/міста та сільської/міської ради. Ми з користувачем OZ розрізняємо територію міськради та міста. Для прикладу можна подивитись межі м. Сколе, що на Львівщині.

Ще додам, що цей чоловік схиблений на українізації назв, а сам погано володіє українською мовою і пише “памятник загиблим у ВВВ” замість “полеглим у Другій світовій війні”, “костьол” замість “костел”, навіть помітив редагування у Чонгарі, де він написав “Молодіжна улица”.
І дуже любить вчити - дотошно роз’яснювати як правильно наносити РОІ ,як розбиратись на кадастровій карті…
Одним словом, це жах.

Пан Myazyk не зазначив , що він зроблений "під ключ " з нуля об’єкт завандалив навіть як для мене початківця у щось дивне. Опис його діянь я зазначив перед цим у цьому розділі форуму .
Під фразою "під ключ " я мав на увазі полігон села Шепіт та Нижній Яловець куди входили всі вулиці .
Прошу пана прокоментувати:
публічно фото наслідків його діяльності після рендерінґу на мапі. .
----фото А https://drive.google.com/file/d/0BwlADA1U6HeZWEFXQUg0aEpWZUk/view?usp=sharing
---- на підставі яких правил він замінює адмін левел 8 на 9 ?
------ чому не звернув увагу малюючи меж і Шепітської сільської ради , що межі областей Чернівецька/Івано Франківська мають помилку ( одна невелика ділянка КОАТУУ замість Івано-Франківської міститься в Чернівецькій області
----- чому не створено дискусії зі мною чи не попросив на форумі спільноту дати незалежну оцінку , а самовільно прийнято рішення про повне видалення не маючи статусу модератор , валiдатор?
----- під час дискусії я неодноразово просив зупинити правки і звернутись на форум з проханням розсудити нас- пан мої прохання ігнорував і продовжував знищувати мою роботу
----- чому здійснював зсув вул Молодіжна по с. Шепіт без джипіес треку ?
— - - чому після наданих мною доказів з сільради , надаючи відповідь на мої зауваження ображає мене через функцію публічне обговорення , спілкується зі мною потоком емоційного флуду . А згодом сам визна в, що неправи й і що буде виправляти і що до 5 травн я ще є час виправити .
Тепер по селам .
Заглянемо по с. Шепіт в кадастр. Там с. Шепіт є декілька діляно к з КОАТУУ 7323586000 та зона 01 тільки різні квартали . Якщо вивчити власне приватизацію в розрізі діляно к то окрім вул Мальовнича , Незалежності то вона в основному с. Шепіт.
Предметом спору є те що пан як я зрозумів з переписки , малює межі не заглядаючи в кадастров у карту . Тобто по фактичні й забудові.
Також пан має претензії за Нижні й Яловець.
По Нижній Яловець якщо заглянутив земкадастр з межами проблем нема. Є поселення з однією ділянкою з КОАТУУ даного села і на заході є ще один сектор даного села з КОАТУУ населеного пункту . Їх розділяє невеликий ліс з іншим КОАТУУ . Тому просто потрібно скопіювати з земкадастру обриси ліні й відповідного КОАТУУ . Власне , що мною було зроблено

.

Bondar Bohdan, я не міг написати “під ключ”, бо такого взагалі не пишу виразу + там ще й зараз є повно роботи. І як воно могло бути “під ключ”, коли там назви були зазначені некоректно?!
Прошу надати фото моєї діяльності на даний час, а не періоду, коли велось редагування і полігон села не був суцільним.

Я не знаю як цій особі втокмачити у голову (тому пишу на загал), що хутір Перкалаба відноситься до села Сарата, а хутір Кривий адміністративно є частиною села Нижній Яловець.
Прошу пояснити людині, що мости теж є частиною вулиці - і тому їм потрібно також писати назву і прив’язку робити до вулиці. На прикладі вулиці Буковинської (х. Перкалаба) у селі Сарата.

Вважаю, що помилки немає у межі І.-Ф. та Чернівецької областей.

У тебе жодних доказів зі сільради. Ти навіть не зумів перенести правильно на карту ту інфу, що дали у сільраді!

P.S. Ціка воу якый школі Вас вчи ли так писат и? Чи це у вас нервове?

Пан не відповів на всі мої питання

Хутір Кривий рендериться вірно у с. Нижній Яловець:
https://www.openstreetmap.org/search?query=%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B8%D0%B9%2C%20%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9%20%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD#map=14/47.8281/25.0008&layers=N
За хутір Перкалаба - треба паперове підтвердження. Я надішлю запит в сільраду на електронну скриньку в РДА /районну раду з проханням передати їм. Телефонний зв’язок з сільрадою ускладнений , обривається і поганої якості , тому конструктивну розмов у не зробиш. Розмову треба вести з тільки особою, що офіційно уповноважена вести питання реєстрації. Оскільки треба однозначно знати , яке село ставлять у паспорті чи довідці як додаток до біометричної ID картки.

Доповнення : даний пан при обговоренні публічно перейшов на нецензурну лексику . Для переходу дискусіі у демократичну форму було спеціально створено "личку ". Там відстронено від усієї спільноти - можна більш вільно проводити дискутування. ,

Дискусію продовжуватиму після отримання відповідей на всі конструктивні та цілком слушні запитання до даного пана при умові дотримання ним етики спілкування на форумі.

Надайте інформацію , на підстав і яких джерел ви коригували назви річок. Якщо ці джерела є під забороною або невідомо чи існує ліцензія на їх викоританн я , то відкотіть правки по зміні назв річок. Без ліцензіі не можна використовувати карти. Якщо карти викладені в інтернет і надайт е дозвіл адміністраторі в сайту на копірайт.

Повторюю: всі дані беру у сільських радах, безпосередньо за допомогою телефонного зв’язку

Адміністратори, робіть висновки

Якщо спільнота непроти - то я повертаю межі села Шепіт під ті які зробив. Вандалізм над моєю роботою на мапі уже зарендерився ми з вами його розглянули , вивчили , факт зрозумілий ---- відкат стовідсотковий . Що і буде зроблено протягом тижня.

Спільнота не почула виразних аргументів від вас.

moderatorial:
В ОСМ не місце для погроз такого роду. Прошу виправити свою поведінку у проекті, бо інакше буду вимушений прийняти більш серйозні міри, ніж бан на форумі протягом місяця, який ви до того ж, неодноразово намагались обійти.

.

Розгляньте на відкочування .48290682
Прохання вмотивоване тим , що тут зсовується межі області. Картограф в пояснені пише на основі кадастрової карти. Але з кадастровою картою треба обережно. Окрім відомого “зсуву обложки” ще є таке явище — за роз’ясненнями працівників Держгеокадастру – " я к зсув координат". Вважаю , що подібні дії треба узгоджувати на форумі .

Відкотив масову зміну статусів доріг
20 останніх правок http://www.openstreetmap.org/user/15Tr/history

Погляньте, що зробив з межею та зв’язками села Верхній Яловець Bondar Bohdan. Весь мій витрачений час, ресурси та зір знівельовано. http://www.openstreetmap.org/relation/7281516
Дуже схожа ситуація і з межею села Нижній Яловець

Чому не приймаються міри (відкати, блокування тощо)?

Зараз я почав робити межу села Сарата - думаю це все теж буде видалено цією особою.

Ось як людина аргументує свої правки: “Мен і л егше , бо начальни к знає мого батька, і в держ геокадастрі працює , котра хрестил а мою племінницю”

@Myazyk співчуваю.

Користувач ДРВмВінниці перейменовує у Вінниці вулиці на зразок «Володимира Сосюри вулиця» → «В.Сосюри вулиця», з посиланням на «рішення Вінницької міської ради №1262 від 26.04.2013 “Про затвердження назв Вулиць, проспектів, бульварів, провулків, площ м.Вінниці”». Залишаємо чи повертаємо?

повертаємо

На мою думку, треба залишити :wink:
можна повні назви в інший теґ перенести

Доброго дня! То я очевидно трохи перестарвся, надалі буду виправляти враховуючи правила опенстріт мап. А щодо переводу назви вулиця Східна на вулицю Восточна чи вулиця Бузкова на вулиця Сиреневая, Миколи на Николая це трохи перебор(( Може варто змінити правила?