Прошу відкотити Myazyk Дани й пан готову “під ключ” роботу :
Шепіт
48242037
48269187
48269233
48317158
48318465
48346312
48392896
по с. Нижні й Яловець
48267211
48241852
48241742
48226141
48240865
48241361
межі населених пункті в Шепіт та Нижні й Яловець перетегував на свій лад. При цьому він змінював межі населених пунктів без створення дискусії зі мною чи форумі тобто одноосібно прийняв рішення… Порушив прохання про заборону заміни адмін левел як населений пункт з 8 на 9
Даний пан тупо змалював з земкадастру жовті лінії без урахуванн я фактичного стану з вулицями Коли я почав зним спір він своє бачення і надав матеріали сільради частково відкотив до попереднього мого варіанту. У публічні й дискусії видно фотографії у що перетворився Шепіт і Нижні й Яловець. Цими фото /скриншотами / я звертався до нього . показуючи йом у наслідки його діяльності після рендерінґу на мапі.
По с. Шепіт внаслідок його діяльності
– змінилась адресність вулиці Незалежності і Мальовнича Головна
– єдиний полігон полігон куди входили всі вулиці перетворився на декілька . І що власне є зовсім невірним - та кто т е, що частина Незалежності та Мальовнича Головна вулиць знаходяться в НП а частина ні. В наданих матеріалах сільською радою в частності рішенню про присвоєнню хуторам назви вулиць про це згадки нема. По зем кадастру все , що переглядав вибірково по Прикордонна ід е с.Шепіт чітко
при пошуку ці вулиці перестали бути с.Шепіт а стали тільки Шепітська сільська рада .
-------- по с. Нижні й Яловець єдиний полігон перетворивс на 2 полігони.
Технологію сукупність полігоні в доцільно робити в с. Крижі Тернопіль області , бо між ними значна віддаль.
(https://www.openstreetmap.org/relation/7172346/history#map=14/47.8410/25.0074 - у мен екордон охоплюва в всю Черемошську вул. і намальовану мною Верховинську.
Так село являює собою сукупність хуторів, але оскільки фактично забудова одного хутора та іншого поряд . І лісосмуга посерединн і незначна - я не бачу сенс у робити декілька полігонів.
- даний пан перетегував на свій розсуд хутір Калінічі.
https://www.openstreetmap.org/node/4822799375#map=19/47.75839/24.93624
Це вартова застава. Я його зробив як полігон military і надав інформаційні теги . Він з полігону назву зняв і переніс на cтворену їм РОІ . Під час спору він доказує , що на полігон назва не додається , тільки на РОІ.
https://drive.google.com/open?id=0BwlADA1U6HeZTEZMem1kUUd4NDg ( матеріали сільської ради ) Під час спору з виявленими неоднозначностями я погодився
У цьом у місці також було без джипіес треку зміщено дорогу вул Молодіжна https://www.openstreetmap.org/way/392452610#map=16/47.7965/25.1585