Добрий день!
Я не вмію робити цитування, тож прошу вибачення за великий обсяг тексту.
Справа у тому, що користувач Bondar Bohdan вже мені набрид своїм брєдом.
Прошу звернути особливу увагу модераторів dudka та ~Jhellico на діяльність цієї особи.
Почалось моє “знайомство” з ним з того, що я вирішив підправити урбаноніми у Шепітській сільській раді Путильського району Буковини. Інформацію я завжди беру у телефонному режимі у сільських радах.
Правки я вирішив зробити через те, що, наприклад, вулиця Верховинська у селі Н. Яловець була позначена не у тому місці; вулиця Зелена у с. В. Яловець була відсутня; хутори Срібник та Кривий були зазначені у хибній локації; прив’язка хуторів була належності не до того села. А також мене вкрай незадовільняла межа села Шепіт, нанесена аби-як прямими лініями. Ну і підправив лінії доріг (бо пан Бондар їх наносить не заокругленими, а зіґ-заґами).
Після цього цей користувач почав писати мені про те, що я все недобре роблю (якщо коротко).
Проаналізувавши стиль писанини даного чоловіка, його почерк на схемах зі сільради (він у своєму тексті подав лінк), те, що він не наносить плавні лінії доріг та будівель, а також побачивши те, що він “непрошибаем”, я дійшов висновку, що у цієї людини є порушення психічного здоров’я. І тому вважаю, що йому потрібно заборонити вносити правки у даному проекті. Про це говорять і його звинувачення пана ~Jhellico та прохання його забанити.
Я наніс на мапу понад трьох сотень сіл на Львівщині і поки не мав жодного зауваження.
Прошу проглянути коментарі до моїх правок від користувача Bondar Bohdan і надати роз’яснення хто чинить недобре.
Я створив зв’язки для кожного зі сіл Шепітської сільради, а Бондар почав видаляти мої лінії, кажучи, що ці всі хутори одного села потрібно наносити єдиним полігоном. Я ж вважаю, що ці села потрібно нанести так як, для прикладу, село Буковинка Турківського р-ну Львівщини - http://www.openstreetmap.org/relation/5382874#map=14/48.9930/23.1009
Нажаль, не знаю чи можна і як додати сюди зображення.
Ще помітив, що даний користувач путає адмінрівень села/міста та сільської/міської ради. Ми з користувачем OZ розрізняємо територію міськради та міста. Для прикладу можна подивитись межі м. Сколе, що на Львівщині.
Ще додам, що цей чоловік схиблений на українізації назв, а сам погано володіє українською мовою і пише “памятник загиблим у ВВВ” замість “полеглим у Другій світовій війні”, “костьол” замість “костел”, навіть помітив редагування у Чонгарі, де він написав “Молодіжна улица”.
І дуже любить вчити - дотошно роз’яснювати як правильно наносити РОІ ,як розбиратись на кадастровій карті…
Одним словом, це жах.