https://www.openstreetmap.org/#map=16/54.7142/18.2800
W miejscowości Mechowo (gmina Puck) są od bliżej nieokreślonego czasu nazwy ulic, więc proszę o aktualizację adresów.
W tej gminie budynki trochę nie zgadzają się z ortofoto… może ktoś chciałby je ponaciągać?
Od niedawna we wsi Stobno, gm. Trzcianka http://www.openstreetmap.org/#map=15/53.0892/16.6372 nadano nazwy ulicom i całkowicie zmieniła się numeracja. Nazwy ulic już wprowadziłem na OSM, ale jest zbyt dużo adresów do ręcznej zmiany, więc proszę o import adresów http://trzcianka.e-mapa.net/. Jeżeli pominąłem jakąś ulicę, to po imporcie sprawdzę na mrówce i poprawię.
Zrobione.
Dziękuję.
Ponawiam swoją prośbę z 25.01.2017, o usunięcie starych adresów w gminie Wieprz
https://www.openstreetmap.org/#map=19/49.97107/21.12228
Zrobił się tu pewien bajzel podczas importu.
Zrobione.
W miejscowościacy Bosutów oraz Boleń w powiecie krakowskim nadano nazwy ulicom i w związku z tym zmieniła się adresacja. Przydałby się kolejny import.
Z góry dziękuje.
Przy okazji - czyżby Węgrzce zmieniły nazwy ulic z tych literkowych (np. A9) na bardziej ludzkie, np. Magiczna?
Nie wydaje mi się, przynajmniej te które widziałem kilka tygodni temu, znaki nadal były w formie litera + numer. Możliwe, że są jakieś które nie są kodem, ale to zakładam, że nowo powstałe ulice.
A, jeszcze mi się przypomniało, jak już jesteśmy przy gminie Zielonki - Wola Zachariaszowska też wygląda na to, że ma adresy z ulicami (co prawda mam małą próbkę - byłem tam tylko przy dwóch ulicach).
Nie wydaje mi się, przynajmniej te które widziałem kilka tygodni temu, znaki nadal były w formie litera + numer. Możliwe, że są jakieś które nie są kodem, ale to zakładam, że nowo powstałe ulice.
Tak czy siak, popatrz jutro na mrówki: http://v3.mrowka.org/adresy/#11/50.1298/20.0418
Na pewno będzie trzeba coś tam popoprawiać.
krzyk:Nie wydaje mi się, przynajmniej te które widziałem kilka tygodni temu, znaki nadal były w formie litera + numer. Możliwe, że są jakieś które nie są kodem, ale to zakładam, że nowo powstałe ulice.
Tak czy siak, popatrz jutro na mrówki: http://v3.mrowka.org/adresy/#11/50.1298/20.0418
Na pewno będzie trzeba coś tam popoprawiać.
Dzięki, już poprawiam.
Dodałem w Gminie Turobin https://www.openstreetmap.org/relation/3118665#map=12/50.8198/22.7380 dwie miejscowości: Elizówka i Żabno-Kolonia. Są adresy, a nie było miejscowości. Powinno to chyba być widoczne na “samotnych mrówkach”.
Proszę o sprawdzenie czy dobrze zrobiłem.
Dodałem w Gminie Turobin https://www.openstreetmap.org/relation/ … 98/22.7380 dwie miejscowości: Elizówka i Żabno-Kolonia. Są adresy, a nie było miejscowości. Powinno to chyba być widoczne na “samotnych mrówkach”.
Miejscowości były, należało je tylko podnieść do village i poprawić lokalizację.
https://www.openstreetmap.org/node/2808989335
http://www.openstreetmap.org/node/2808989347
Przepraszam, nie zauważyłem.
To trzeba usunąć moje place i podmienić w relacji granicy.
W miejscowości Góra Siewierska doszły nowe adresy, dostępne na ich geoportalu (balrog-kun 4 lata temu importował wg danych dostarczonych przez Starostwo Powiatowe).
http://www.openstreetmap.org/note/1088807#map=15/50.4013/19.1096&layers=N
W miejscowości Podgaj (gmina Kondratowice) doszły nowe adresy, które są dostępne na iMPA, ktoś próbował samemu dodawać.
https://www.openstreetmap.org/changeset/50820778
Nie jestem pewien jaki był zakres aktualizacji, czy jest to tylko kilka adresów, ale od czego są spece od importów
Zajmę się tymi tematami, ale po weekendzie. Na razie mam upalony komputer, szlag go trafił (dosłownie, w czasie burzy).