POI symbool bij een veerpont is niet overbodig! Immers als dit ontbreekt lijkt het alsof het een normale weg is, maar dit is een weg met hele specifieke openingstijden. Bij een pontje moet je dus altijd vooraf controleren of het pontje vaart op het moment dat je het wilt gebruiken. Het POI symbool is dus een waarschuwing.
Je hebt helemaal gelijk. (Ik heb weinig ervaring met de GPS, ik doe meestal het PC werk en Anke, als stoker achterop de tandem, doet GPS).
Maar is vraag me nu wel af waarom ik dit punt noemde. Vanavond even controleren, maar het enige verschil is de kaart (OFM of OFK), de instellingen binnen MapSource en GPS zijn in beide gevallen gelijk. Zijn de POIâs op OFM meer prominent Ă©n groter aanwezig dan op andere kaarten? Dat is mijn vraag voor vanavond.
Dit heb ik nooit begrepen; -) Vroeger, papieren ToPo kaart, ja toen oriënteerde je op hoogspanningsleidingen, kerktorens, spoorlijnen enz. Maar nu ben ik nooit meer verdwaald, GPS weet altijd waar ik ben. En als dat betekent dat ik nu bovenop een spoorlijn sta dan moet ik gewoon even om me heen kijken.
Even voor de duidelijkheid: mijn oordeel/conclusie was niets meer dan copy en paste van wat ik elders op dit forum las. Niet gehinderd door enige kennis van zaken. Dus vraag aan mij niet of âde tag op OSMâ ook onjuist is -))
Volgens mij wordt dit kanaal op OSM wel correct getoond, als dat je vraag is.
En ik zie dat je de âMerwedeâ op het forum zelf ook gevonden hebt.