Klaar
Graag import van gedeelte Stadionplein, Amsterdam.
Lokatie: http://osm.org/go/0E4~IXYEw–?m=
Boven en onder de marker staan al twee panden ruw ingetekend; die kunnen worden vervangen door wat in de BAG staat. Ook de andere gebouwen op dit stukje (waaronder de parkeergarage) kunnen worden geimporteerd.
De winkels in het blok ten noorden van de marker kunnen blijven staan.
Nog een verzoek voor import:
De panden op dit stukje ‘construction’, incl. de parkeergarage: lokatie http://osm.org/go/0E4_fvcYl?m= .
De panden die hier al zijn ingetekend kunnen worden overschreven.
Heb BAG update gedaan; check graag even op juistheid.
Martin
Heb BAG update gedaan; check graag even op juistheid.
Martin
@Martin
Dank je, de imports zijn goed zo, volgens mij.
BAG-verzoek:
Heerhugowaard: Delta 10
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6859&mlon=4.8432#map=16/52.6859/4.8432
Heerhugowaard: Bellstraat 3/41
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6922&mlon=4.8312#map=16/52.6922/4.8312
Beide geïmporteerd.
Bellstraat staat nog op construction.
Haal jij dat er af als dat aan de orde is?
Martin
Klaar. Heb tevens het pand Burgemeester Creutzlaan 17 geïmporteerd. Adresnode stond er wel, huis niet meer.
Een verzoek voor in Beverwijk:
Het is een jaar geleden verbouwd. De adressen zijn veranderd, de outline is ook niet meer juist en de paden in het pand kloppen ook niet meer.
Update verricht
Een verzoek voor 't Harde:
- Nieuw winkelcentrum. Het oude centrum is deels plat en er is een nieuw del van het centrum gebouwd.
- Nieuwe woningen: Oude Bovendwarsweg 10A/10B ( https://www.openstreetmap.org/changeset/48119204#map=19/52.41543/5.88665))
Dank!
Welkom cbosman, inmiddels is een update verricht, ongetwijfeld is hier nog het één en ander te verbeteren.
Mocht je vragen hebben stel ze dan gerust in een nieuw aan te maken topic.
Geïmporteerd
Dank, ligfietser.