Aan de geometrie is niets gewijzigd door usaf8.
Hoogstens dat er 2 nodes zijn toegevoegd (parkeerplaats is met node aan het hotel geplakt, en scrub ook.) http://overpass-api.de/achavi/?changeset=47679668
Een spoor van vernieling in Mijdrecht vanavond. Alles park… bushaltes verplaatst en de wegen meegesleept. Mapper sinds december 2016. https://www.openstreetmap.org/user/jorngijn/history
Graag in het vizier houden. Overschat zichzelf schromelijk…
Bijna alle edits van vanavond terug kunnen draaien. Geen reactie van mapper op PB. Maar die ligt al op één oor. Ik zo ook.
Kan iemand de nieuwe edits van Jorn even in het vizier houden? Even andere bezigheden.
Hij is van goede wil, maar het pakte verkeerd uit. Vorige edits allemaal terug moeten zetten wegens landuse verwijderen en de bekende parken/playgrounds. Hij wil nu de parken als losse overkoepeling er overheen zetten. Hij is van goede wil.
Ik zie dat je zeer voortgvarend te werk gaat voor een nieuwe mapper, wellicht te snel.
Je laat je helaas totaal niet remmen door goed advies van andere ervaren mappers.
Ik geef je nu een paar adviezen:
Luister naar de adviezen van anderen en probeer die te begrijpen
Verander niet zo maar het werk van andere mappers
Lees je eens in in de materie, via het forum of OSM wiki pagina’s
Snelheid is niet gelijk aan kwaliteit.
Als je zo door blijft gaan als nu wordt je toegang tot OSM heel snel geblokkeerd, en dat wil je toch niet?
We zijn nu aan changeset 61 en ik krijg nog geen antwoorden op mijn vragen. We via PB met een vraag Kunt u mij helpen? … maar zo wordt helpen heel moeilijk als Groenlo in een half uur wordt verbouwd.
Wees even voorzichtig met het aanbrengen van nieuwe edits.
Mocht je op deze manier doorgaan zal er overwogen worden een (tijdelijke) stop op je account te plaatsen. http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Data_working_group
Martin … kun jij regelen dat zijn account wordt geblokkeerd dan ga ik weer reverten… ??
Sportpark is nu gebouw geworden … adresnodes worden gewist… advies wordt niet gevraagd. Dit moet snel stoppen.