Is aangepast.
Is bijgewerkt. Haal je zelf de landuse construction weg?
Sander bedankt voor het kijken… ik ga het nog een keer vragen aan die kennis. 'k Had ook al naar de kadaster pdok 2016 gekeken… en kwam er niet uit.
Fiets er zelf wel een keertje langs.
Had het toch al aan de stok met een kennis. Dat OSM was helemaal niks… hij had Mapsme! Veel beter.
Maar dat is OSM… "echt niet… dat is "Mapsme! "
Verzoek Bag-import
De randweg in Bladel wordt voltooid, tussen de Gozelinusbocht en de Postweg. Zover ik weet is het besluit over het trace al gemaakt. Dus ik vermoed dat die in de Bag staat en als “gepland” in OSM kan.
http://osm.org/go/0EuKdEIX?layers=N
https://www.bladel.nl/actueel/nieuws_253/item/bladel-bouwt-aan-de-randweg_52651.html
In de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) staan staan geen wegen.
Het staat nog niet in BAG als gepland.
Hierbij wil ik laten weten dat geplande woningen niet geïmporteerd zullen worden.
De import geschiedt pas als het bouw gestart is van een woning (en alleen dan deze woning)
Helder, sorry voor mijn gemakzucht.
Geeft niets. Toch bedankt voor je verzoek.
Done
Dank!
Graag BAG-import van onderstaande.
Top!
Graag BAG-import van onderstaande.
AndriesWijma:Vandaag heb ik een survey gedaan op enkele nieuwbouwlocaties in Marum. Ter voorbereiding heb ik de gegevens in de BAG doorgenomen. In de meeste gevallen kwam de status overeen met de werkelijkheid. Dus alles met ‘pand in gebruik’ kan in OSM worden geplaatst en ook alles met ‘bouw gestart’ (met construction-tag), behalve de vier woningen onderaan genoemd. Voor alles met ‘bouwvergunning verleend’ was er inderdaad nog geen bouwactiviteit.
Nieuwbouwwijk in westelijk Marum, de straat Wijmaheerd:
http://www.openstreetmap.org/#map=18/53.14018/6.24902&layers=NStraat Kleine Hoorn, ESAlaan 2 en Houtwal 1d:
http://www.openstreetmap.org/#map=19/53.14126/6.25292&layers=NStraten Wagenmakerij en De Koppel Paarden:
http://www.openstreetmap.org/#map=18/53.14096/6.25711&layers=NNieuwbouwwijk in oostelijk Marum met de straten Holtropslaan, Grietmansweg, Walviuslaan, Swanenburg en Het Logement:
http://www.openstreetmap.org/#map=17/53.14616/6.27983&layers=NBijzonderheden:
Herimport Grietmansweg 23 wegens ontbreken huisnummer.
Grietmansweg 11 en 13 en Swanenburg 2 en 4: geen import want nog geen bouwactiviteiten.Na import zal ik de omgeving nog wat bijwerken, zoals uitbreiding van de landuse=residential.
Volgens mij heb ik alles geïmporteerd
Hier in Bedum aan de Smient https://www.openstreetmap.org/#map=17/53.30722/6.60736 zij weer wat woningen bijgebouwd in de nieuwe wijk.
Graag BAG-update.
Graag import nieuwe kas bij Broersma’s Reed 6/6A te Opende. Ook aanwezige panden graag even bekijken (iets gewijzigd?).
Hier in Bedum aan de Smient https://www.openstreetmap.org/#map=17/53.30722/6.60736 zij weer wat woningen bijgebouwd in de nieuwe wijk.
Graag BAG-update.
Ik heb een aantal woningen geïmporteerd
Graag import nieuwe kas bij Broersma’s Reed 6/6A te Opende. Ook aanwezige panden graag even bekijken (iets gewijzigd?).
Herimport gedaan
Dick…bedankt.
Ook mijn dank!