Volgens de luchtfoto uit 2016 en BAG klopt het nog steeds. Kun jij of je kennis een BAG terugmelding doen?
De vilage_green uit 2012 die overlapt met het de congiergewoning lijkt op de foto te zijn geofferd door fietsenrekken.
Sander bedankt voor het kijken… ik ga het nog een keer vragen aan die kennis. 'k Had ook al naar de kadaster pdok 2016 gekeken… en kwam er niet uit.
Fiets er zelf wel een keertje langs.
Had het toch al aan de stok met een kennis. Dat OSM was helemaal niks… hij had Mapsme! Veel beter.
Maar dat is OSM… "echt niet… dat is "Mapsme! "
De randweg in Bladel wordt voltooid, tussen de Gozelinusbocht en de Postweg. Zover ik weet is het besluit over het trace al gemaakt. Dus ik vermoed dat die in de Bag staat en als “gepland” in OSM kan. http://osm.org/go/0EuKdEIX?layers=N
Het staat nog niet in BAG als gepland.
Hierbij wil ik laten weten dat geplande woningen niet geïmporteerd zullen worden.
De import geschiedt pas als het bouw gestart is van een woning (en alleen dan deze woning)