935644 gedaan en gesloten. 935656 kan niet geimporteerd worden vanuit de BAG want is daar niet bekend (zie ook bagviewer.kadaster.nl). Wil jij daar de terugmelding van doen via de bagviewer?
Bedankt!
De nieuwe infrastructuur heb ik ingetekend. Goed opgemerkt dat van die straten met vreemde tags. Volgens mij is daar niets speciaals aan de hand. Ik zal het controleren en ik ga er nog een survey te fiets doen.
Vandaag heb ik een survey gedaan op enkele nieuwbouwlocaties in Marum. Ter voorbereiding heb ik de gegevens in de BAG doorgenomen. In de meeste gevallen kwam de status overeen met de werkelijkheid. Dus alles met āpand in gebruikā kan in OSM worden geplaatst en ook alles met ābouw gestartā (met construction-tag), behalve de vier woningen onderaan genoemd. Voor alles met ābouwvergunning verleendā was er inderdaad nog geen bouwactiviteit.
Bijzonderheden:
Herimport Grietmansweg 23 wegens ontbreken huisnummer.
Grietmansweg 11 en 13 en Swanenburg 2 en 4: geen import want nog geen bouwactiviteiten.
Na import zal ik de omgeving nog wat bijwerken, zoals uitbreiding van de landuse=residential.
Volgens een kennis van mij klopt er niets van OSM en is de conciergewoning nr 7 afgebroken en het DevelsteinCollege nu uitgebreid richting voormalige conciergewoning. Graag een BAG-update. http://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81702/4.62807
Volgens de luchtfoto uit 2016 en BAG klopt het nog steeds. Kun jij of je kennis een BAG terugmelding doen?
De vilage_green uit 2012 die overlapt met het de congiergewoning lijkt op de foto te zijn geofferd door fietsenrekken.
Sander bedankt voor het kijkenā¦ ik ga het nog een keer vragen aan die kennis. 'k Had ook al naar de kadaster pdok 2016 gekekenā¦ en kwam er niet uit.
Fiets er zelf wel een keertje langs.
Had het toch al aan de stok met een kennis. Dat OSM was helemaal niksā¦ hij had Mapsme! Veel beter.
Maar dat is OSMā¦ "echt nietā¦ dat is "Mapsme! "
De randweg in Bladel wordt voltooid, tussen de Gozelinusbocht en de Postweg. Zover ik weet is het besluit over het trace al gemaakt. Dus ik vermoed dat die in de Bag staat en als āgeplandā in OSM kan. http://osm.org/go/0EuKdEIX?layers=N
Het staat nog niet in BAG als gepland.
Hierbij wil ik laten weten dat geplande woningen niet geĆÆmporteerd zullen worden.
De import geschiedt pas als het bouw gestart is van een woning (en alleen dan deze woning)