Mag ook in 't Nederlands hoor. Gebouwen geupdate, staan nog op construction dus zelf aanpassen. Je moet ook de shapes weghalen/aanpassen die er al lagen. Deze kan bv weg https://www.openstreetmap.org/way/222765384 maar waar de naam op hoort kan ik niet beoordelen.
De drie rijtes woningen, in totaal 14 stuks (De Krite 1 t/m 27 oneven) zijn inderdaad in gebruik zoals in de BAG staat.
De Krite 29, 31, 33 en 35 (bouw gestart 2016) zijn ook zo goed als af en kunnen worden geïmporteerd.
De bouw van De Krite 8 (bouwvergunning verleend 2017) is nog niet begonnen dus niet te importeren.
Na import zal ik de infrastructuur aldaar bijwerken.
Gedaan. Een extra opmerking daarover in Note 900761 toegevoegd (aan jou om die note af te sluiten na bijwerken infra).
Als je daar toch in de buurt met de infrastructuur bezig gaat en kennelijk op de hoogte bent van de omgeving (in ieder geval beter dan ik vanuit Zuid Holland), wil je dan de rest van de straten daar ook eens nakijken v.w.b. naamgeving en “access”? Mapper https://www.openstreetmap.org/user/TobiasD heeft daar vier jaar geleden straten toegevoegd met “access=no” en vervolgens bijna alle vervoersmiddelen wel op “yes” gezet. En dat zijn zijn 3 enige edits ooit geweest.
935644 gedaan en gesloten. 935656 kan niet geimporteerd worden vanuit de BAG want is daar niet bekend (zie ook bagviewer.kadaster.nl). Wil jij daar de terugmelding van doen via de bagviewer?
Bedankt!
De nieuwe infrastructuur heb ik ingetekend. Goed opgemerkt dat van die straten met vreemde tags. Volgens mij is daar niets speciaals aan de hand. Ik zal het controleren en ik ga er nog een survey te fiets doen.
Vandaag heb ik een survey gedaan op enkele nieuwbouwlocaties in Marum. Ter voorbereiding heb ik de gegevens in de BAG doorgenomen. In de meeste gevallen kwam de status overeen met de werkelijkheid. Dus alles met ‘pand in gebruik’ kan in OSM worden geplaatst en ook alles met ‘bouw gestart’ (met construction-tag), behalve de vier woningen onderaan genoemd. Voor alles met ‘bouwvergunning verleend’ was er inderdaad nog geen bouwactiviteit.
Bijzonderheden:
Herimport Grietmansweg 23 wegens ontbreken huisnummer.
Grietmansweg 11 en 13 en Swanenburg 2 en 4: geen import want nog geen bouwactiviteiten.
Na import zal ik de omgeving nog wat bijwerken, zoals uitbreiding van de landuse=residential.
Volgens een kennis van mij klopt er niets van OSM en is de conciergewoning nr 7 afgebroken en het DevelsteinCollege nu uitgebreid richting voormalige conciergewoning. Graag een BAG-update. http://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81702/4.62807