https://www.openstreetmap.org/relation/3877582#map=11/51.0645/28.4601 проаналізуйте пакетний чеенч nyuriks
Вроде он ничего не поломал. Вполне законно wikipedia:lang=* формально меняет на wikipedia=lang:* там, где wikipedia отсутствовало.
Я замінив значення теґу wikipedia посиланням на статтю українською, відповідно до https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:wikipedia
http://www.openstreetmap.org/way/461579497#map=16/50.7738/29.2442 прохання не видаляти. Тут дійсно в кінці 1970-х років було здійснего такий жах.
Добрый день
Заметил сегодня пакет правок https://www.openstreetmap.org/changeset/46960968 ( http://nrenner.github.io/achavi/?changeset=46960968 )
Кажется человек забыл про смещение и вообще бардак какой-то получился. Кажется лучше отменить чем исправлять?
Відкотив до попереднього стану - https://www.openstreetmap.org/changeset/47006199
Було б добре написати автору цього набору змін повідомлення (це його перші спроби в ОСМ)
Може хтось відкотить? А то в мене зараз нема можливості джосм запустити http://www.openstreetmap.org/changeset/46767245 (і вище по історії)
Відкотив вандалізм Aurimas Fišeras. Changeset 47077516.
Я б його забанив
Ці люди у Львові на будинках масово видаляють теги
https://www.openstreetmap.org/user/~Jhellico
https://www.openstreetmap.org/user/Auri … %C5%A1eras
Я ревертаю, але думаю їх треба забанити
ikovaltaras - кажіть що ще ви відкотили, будемо вертати ваші реверти назад
Краще б ви відразу на форум написали… щоб потім не робити по два рази.
Я оцім вашим ревретам зроблю реверт - https://osmcha.mapbox.com/?usernames=ikovaltaras&comment__icontains=revert&is_suspect=True&is_whitelisted=True&checked=All
Так?
Не видаляють, а переносять теги з outer-лінії в зв’язок. Це цілком легальні, рекомендовані зміни.
Прошу на рівні айпі адреси забанити згадуваного JHELICO. Раніше він здійснював пакетні правки “редагування полігонів”, котрі нівелювали роботу картографів. Дві з них зачепили і мої правки / на щастя виник конфлікт і я в розрізі своєї частини відхилив при розв’язанні конфлікту/. Тоді я здійснював консультування у російській локації і росіяни переглядаючи об’єкт , щоб надати мені консультацію , вже на той час звернули мою увагу на його незрозумілу неконструктивну діяльність.
Тепер він згадується тут. Замість нанесення даних , корекція правок, ми бачимо якусь неконструктивну поведінку. Давайте напишемо в DWG щоб зачинили доступ йому до картографування.
Дайте приклад, будь ласка.
Якщо це не було приватне спілкування, дайте посилання, якщо не складно.
~Jhellico значно досвідченіший ніж 99% osm-маперів.
Якщо його діяльність незрозуміла то треба вчитися розбиратися
Прошу тоді вибачення, бо я дивився зміни і там не було видно відношень а тьльки видалені теги
ikovaltaras зробіть, будь ласка, самі відкат своїх відкатів
їх перелік можна подивитись тут - https://osmcha.mapbox.com/?usernames=ikovaltaras&comment__icontains=revert&is_suspect=True&is_whitelisted=True&checked=All