Не знаю як точки зору інструкцій , але тут іде 1 комерційна зона Квінта з адресою Грушевського 1Б
Хоч по земкадастру іде дві різні кадастрових ділянки. Є припущення , що міськрада пприйняла рішення , що 2 кадастрових ділянки об єднанні 1 адреса. Це якшо по інструкціях. Або шото намутено як “уважаємим людям” всупереч інструкціям. В Україні махінаціі з землею повселюдно .
Прошу на рівні айпі адреси забанити згадуваного JHELICO. Раніше він здійснював пакетні правки “редагування полігонів”, котрі нівелювали роботу картографів. Дві з них зачепили і мої правки / на щастя виник конфлікт і я в розрізі своєї частини відхилив при розв’язанні конфлікту/. Тоді я здійснював консультування у російській локації і росіяни переглядаючи об’єкт , щоб надати мені консультацію , вже на той час звернули мою увагу на його незрозумілу неконструктивну діяльність.
Тепер він згадується тут. Замість нанесення даних , корекція правок, ми бачимо якусь неконструктивну поведінку. Давайте напишемо в DWG щоб зачинили доступ йому до картографування.