Ликбез. Как правильно мапить

це все з сторони ОСМ, а з сторони держави як то буде? Якщо всі повноваження відійдуть голові громади, то що буде робити голова сільради взагалі і в цей перехідний період? Тут явно якщо повноваження залишатьсяу сільради - то громада ніпрошо. І навпаки.

Відповідно якщо вже створена громада і вона має всі повноваження і працює - сільрад немає. Якщо залишились сільради - немає громади. Тому зміна адмін левелу в розрізі громада/сільрада - непотрібна. Звичайно якщо у нас зараз пустує 7й лвл то треба було б всі кордони сільрад перевести на 7й лвл, а кордони населених пунктів всередині сільрад чи громад вивести в 8й лвл.

Зараз немає градації якою можна виділити кордон НП всередині кордону сільради.

в утворених громадах закривають сільради, бувши йолова стає старостою , в межах бувшої сільради, староста підпорядковується центральній садибі громаді і є підлеглим і вона йому нараховує зарплату. Бухгалтерія твльки одна в офісі громаді. На ланд не треба жтвитися -коли розробляли громади і утворенн я, забули про то шо треба робити новий діапазон КОАТУУ- І ЗАРАЗ НА САЙТІ ГРОМАДА пишуть КОАТУУ як громади КОАТУУ сільради /селищної ради , до якої приєднаися інші, а фактично в Ннацональному реєстрі КОАТУУ нічого не змінилося. Шо залишилася Потіївська , шо залишилися Чоповицька СЕЛИЩНІ РАДИ.

З головного офісу http://prntscr.com/e1ryjp - чи треба розуміти то , що треба перейти на нейми=мова?

http://www.openstreetmap.org/search?query=%D0%BE%D1%89%D0%B0%D0%B4%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%BA%20%D1%87%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87%D1%96#map=19/50.82735/28.95576 - перегляньте будь-ласка чого вперто рендериться банк на Вайсера коли треба на Соборна вулиця

Я звичайно розумію, що не требя малювати під рендер. Але якого … ні в osm, ні в osmand територія поліції та школи водіння не показана?

https://www.openstreetmap.org/#map=19/49.10918/33.41375

Якого… тега йому не вистачає?

для наочності намалюйте паркан навколо поліції і додайте назви відділення поліції і школи водіння.

Чим відрізняється name:en від int_name - і там , і там анґлійська?

Чи дозволено використовувати в Україні радянські топографічні карти , викладені на maps.vlasenko.net
Власник Власенко на моє питання у листуванні написав , скільки угодно , тому що правовласника СРСР вже нема. Потрібні для встановлення назв коротких річечок .

“Радянські” бувають різними. Генштаб точно не можна. Щодо РККА, яка є на сайті Власенка (якщо я правильно зрозумів), є сумніви. Термін дії суміжних прав точно вичерпаний (50 років зі дня видання). Термін дії авторських (70 років з дати смерті автора) - скоріше за все, ні. Але я не експерт.

До речі… щось хотів? Я про ПМ.

Є пам’ятник офіційна назва якого “Пам’ятний знак на честь проголошення незалежності України”.
Є правильним задання тегу name=“Пам’ятний знак на честь проголошення незалежності України”? Все таки рендер буде погано виглядати з естетичної точки зору.

офіційну назву - в official_name=
скорочену - в name=

Я би сказав - “узагальнену” в name=*

1)
https://www.wikidata.org/wiki/Q4311213

https://www.openstreetmap.org/node/3524886915

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B2
Тренеруюсь по технології :
https://www.mapbox.com/blog/scaling-openstreetmap-wikidata-knowledge/
https://www.mediawiki.org/wiki/Help:Extension:Kartographer/OSM

1/ додав мови zh-hans uk (у Вікідата)
2/додав теґи вікідата і вііпедія (Опенстритмап)

Що ще потрібно зробити окрім зачекати зазначені декілька днів?
Тренуюсь , щоб кругом був український переклад. Вибрав територію спільноти , що за прикладом Голанців , наносить тільки місцеву мову.

2)

Місце на мапі
http://www.openstreetmap.org/way/480932925#map=17/50.08023/25.75282

а)
— Як в даному місці віднести вулиці до населених пунктів в розрізі обочин:
Вишнівецька вулиця - с. Бонівка
Морґви вулиця , Космонавтів вул, відповідно місця - Кременець
— робити зв’язки , щоб позначати адреси
б)
Як робити вулиця у вигляді поліґону , щоб позначати такі вулиці
http://www.openstreetmap.org/way/480932925#map=16/50.0875/25.7575
http://www.openstreetmap.org/way/480932925#map=16/50.0844/25.7196
http://www.openstreetmap.org/node/337586355#map=15/48.7710/29.0262
вулиця Ляшуки , коли зробити полігоном , простіше буде віднести до Кременця в повному складі

Скажімо так, напряму на Стандартній мапі вони не з’являться, оскільки її призначення лише бути прикладом того, як можна показати частину наявних даних. Для цього потрібно створити власний стиль/застосунок, який після певного процесу обробки даних буде показувати те, що вам треба, у вашому випадку мапу світу з назвами українською.

Як написано в цих статтях

Як тегується , колишній дитячий табір віддали під управління релігійній організації /скоріше за все баптистам чи п’ятидесятникам -точно невідомо. Релігійні зібрання відбуваються 1-3 рази на рік. Коли там нема релігійних зібрань - то корпуси пустіють або викоритовуються як місце ночівлі при пішохідних туристичних мандрівках на відстані або ескурсіях на багато днів.

Здравствуйте. Нужен совет украиноязычного участника. В нашем городе есть ТЦ “Приморье”, гостиница “Приазовье” и пансионат “Здоровье”. Как они по-украински? Примор’є, Приазов’є, Здоров’є или Примор’я, Приазов’я, Здоров’я? Вроде и так и так правильно, но как лучше?

This.
(хоч я й надто умовно україномовний)

**Kilkenni **має рацію!

Якщо табличка на російській то навіть я схиблений тільки на українській вважаю має бути російська. Коли прибувший у місто шукає об’єкт - він же шукає по вивісці . Також офіційна назва за реєстраційними документами може бути російське слово.

У мене вдома є власна Большая Советская энциклопедия, придбана дідом по підписці . Я вважаю , що Україну по ній можна картографувати. Адже зі сплатою грошей родині були передані права на використання. Як доказ - можна робити відео, що пітверджує , що взято з власних книг , а не відвідано бібліотеку .
Також прошуш внести Атлас Мира 1954 р…
https://drive.google.com/open?id=0BwlADA1U6HeZWkpNc1Z5R0VjMnM
в список дозволених для української спільноти /при умові використання власне книги, а не сканкопії на сайті. Спір про авторське право між суб’єктами права з різних країн розглядається за міжнародним законодавством . Бернська конвенція говорить про 50 років . Про окремі договори нашого проекту з Росією чи України про захист авторських прав невідомо. Тобто керуватись тим правилом проекту на місці. Якщо не можна коритусватись в Росії - це не означає , що не можна користуватись в інших країнах.