Ik kan ook goed begrijpen dat sommigen er helemaal gek van worden…
Ze staan zelfs hier… http://www.openstreetmap.org/note/872128
Wel geweldig inderdaad dat dvdhoven die bocht nog even wat ronder heeft gemaakt. Top.
Ik kan ook goed begrijpen dat sommigen er helemaal gek van worden…
Ze staan zelfs hier… http://www.openstreetmap.org/note/872128
Wel geweldig inderdaad dat dvdhoven die bocht nog even wat ronder heeft gemaakt. Top.
Het gaat om het kaartje niet om de google maps achtergrond, maar de geprojecteerde data van PostNL. Licentie van de google maps erachter maakt dan volgens mij niks uit…
We kunnen ze wijzen op de do’s en dont’s op de wiki http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Notes
De brievenbus spammer maakt duidelijk gebruik van andere databases, lijkt me sterk dat ie overal local knowledge heeft.
Ja, mwa, ik weet het niet… Je bedoelt dat je eigenlijk geen data van google gebruikt, maar alleen de plek van die brievenbus, maar gebruik je dan de google kaart niet om te kijken waar die brievenbus staat?
We kunnen ze wijzen op de do’s en dont’s op de wiki http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Notes
Kopieer niet vanuit andere bronnen zoals andere kaarten, zelfs niet als zij geen geld kosten of van de overheid zijn (er zijn slechts een beperkt aantal uitzonderingen).
Ga niet in discussie. Als u iets te bespreken heeft, gebruik dan een ander contact-kanaal (een persoonlijk bericht, een mailinglijst, het forum, of een echte ontmoeting face-to-face).De brievenbus spammer maakt duidelijk gebruik van andere databases, lijkt me sterk dat ie overal local knowledge heeft.
Wat ik dan wel weer komisch vind is dat onze brievenbusmelder ze net niet helemaal op precies de juiste plaatst zet zoals ze op de locatiewijzer staan…
https://www.postnl.nl/locatiewijzer/#/?centerLat=52.94497850732082¢erLng=7.150757158027514&locationid=BBN_10038075&zoom=17
http://www.openstreetmap.org/note/872128#map=19/52.94478/7.15209&layers=N
Het maakt niet zozeer uit welke kaart als achtergrond is gebruikt, de gegevens komen van een database (post.nl) en niet van local knowledge en dat is not done.
Ah, hij gebruikt dus ook nog eens streetview, 2x not done
Het maakt niet zozeer uit welke kaart als achtergrond is gebruikt, de gegevens komen van een database (post.nl) en niet van local knowledge en dat is not done.
Dat betekent dus dat je alle anonieme tips weer moet verifiëren.
Ah, hij gebruikt dus ook nog eens streetview, 2x not done roll
Aha, nee dat kan niet. Zegt-ie dat, of heb je zelf even gekeken?
Ja dat moet helaas wel. Hier in Amersfoort hebben we genoeg Mapillary beelden en in Emmen en omstreken heb ik ook al eea vastgelegd
Ja dat moet helaas wel. Hier in Amersfoort hebben we genoeg Mapillary beelden en in Emmen en omstreken heb ik ook al eea vastgelegd
Maar in Sellingen ben je nog niet geweest, dat is Groningen :). Z’n prikker staat nog verkeerd ook als je naar Google Maps kijkt, van die PostNL locaties klopt ook niet veel, zit er zo een aantal meter naast. https://www.postnl.nl/locatiewijzer/#/?centerLat=52.94497850732082¢erLng=7.150757158027545&locationid=BBN_10038075&zoom=17 Moet je daar eens met streetview gaan kijken…
Google streetview is van 2010, dus die brievenbus kan intussen ook verplaatst zijn…
Kortom het blijft speculeren als we niet weten wat de bron van anoniempje is.
@ moderator wil je brievenbus opmerkingen naar het brievenbus topic verplaatsen
Afgesplitst naar een nieuw topic, kan het helaas niet toevoegen aan het andere
Nou had ik pas een paar brievenbussen toegevoegd die ik ken, blijkt PostNL er veel net deze maand gaat verwijderen, waaronder 14 stuks in de gemeente waar ik woon.
Nou had ik pas een paar brievenbussen toegevoegd die ik ken, blijkt PostNL er veel net deze maand gaat verwijderen, waaronder 14 stuks in de gemeente waar ik woon.
Ja, dat las ik ook inderdaad. Denk je dat je goed bezig bent, is het weer niet goed ;).