Etterbakje (sorry, maar mijn gevoel voor pedagogiek is niet die van Commodoorje (met alle respect voor diens visie) of Andy) verandert gewoon wéér gras in park - nu al voor de derde keer dus.
Ik heb de ‘revert’ -plusin in JOSM gezet - denk ik. Bij opstarten herkende 'ie 'm in mijn preferences. Na download van het gebied krijg ik 'm echter niet te zien. Na opvragen van de changeset ook niet. Wat mis ik nog ?
Toponym alleen gebruikt om uit te leggen dat niet alles wordt gerendeerd.
En dat in de naam geen park staat maar bos Emmeler Bos, dat hij geen verzinsel moet gebruiken en ook met hoofdletter moet beginnen bij een name, dat hij officielle namen hoort te gebruiken, zowel op changeset als in persoonlijk bericht uitvoeriger uitleg.
Eh, nee… Daar zal 't probleem wel zitten.
Ik ben via ‘voorkeuren’ naar de plug-in button gegaan.
Daar gezocht op ‘reverse’, plug-in te zien gekregen en gekozen en laten bijwerken.
JOSM toen opnieuw opgestart.Niets te zien. Zelfs geen ‘data’ zonder iets trouwens.
Even over de Apeldoornse parken.
De gemeente Apeldoorn is bezig de parken om te vormen tot voetgangersgebied.
In ieder geval het Matenpark en de parken in Zuidbroek zijn dat al
Als in het Matenpark een fietspad tot voetpad wordt omgedoopt, is dat dus niet fout. Alleen moet een asfaltpad dan nog bicycle=yes krijgen.
Zuidbroek heeft geen fietspaden in het park, alleen footways
Dit is een bord van het Matenpark:
Hier in het Matenpark had iemand de toponym=park nog leisure=park meegegeven. Dat hadden ik eraf gehaald…maar na discussie elders hier op het forum weer toegevoegd. Het ziet er nog slordig uit… want het was van oorsprong een toponym. Zal het na het weekend wel eens netter mappen. Dick jij mag het ook doen. Het heeft hier niks met pokemon te maken. Idem kanaalpark.
‘Data —> revert changeset’ is dus ‘gegevens → draai wijzigingenset terug’ in ‘mijn’ versie.
En ik maar letterlijk zoeken op ‘data’. Zo kon ik 'm dus niet vinden…
Dank voor de moeite tot zo ver, Martin (zelfs zonder kristallen bol ;-).
eerst even rustig eten, ook beter voor de bloeddruk,
Aangezien Niantic er bovenop lijkt te zitten heb ik de DWG gevraagd of ze contact willen opnemen met dit bedrijf. Kunnen ze ook meteen kijken of ze wel aan de licentie voorwaarden voldoen
Het werkt. Ik heb de laatste changeset van _Pim ge-revert via JOSM - en van commentaar voorzien als het goed is.
Ik heb op de oorspronkelijke changeset ook nog wat commentaar neergezet in de hoop dat _Pim dit leest,
Op grond van 6 jaar studie in de Sociale Wetenschappen denk ik echter dat dit hopeloze moeite is…
Wat betreft Niantic:
Kunnen die niet gewoon een baseline van de map namen en die gebruiken ? Dan zouden alle edits daarna geen effect (meer) hebben. Lijkt mij wel zo handig voor Niantic (waarom zouden die de map steeds updaten ?) en behoedt OSM voor vandalisme.
Op de changeset van de mapper dien je ook aan te geven met welke changeset je hebt gerevert, en waarom. http://www.openstreetmap.org/changeset/45592355
Inmiddels heb ik het voor je op de changeset geplaatst.