Долго не мог определить смещение на снимках Bing, потом понял в чем дело. Новоселица “разделена” на две части разными снимками (хорошо видно тут: 48.219263, 26.257307).
Поскольку центр города находится справа - принял смещение по правой стороне.
Трэки неточные, но насколько возможно (по своим трекам) определил смещение: -3,59;11,05.
Поскольку других зарегистрированных смещений я не нашел, прошу гуру дать оценку моим действиям.
Я - новичок, а вопрос смещения очень важен.
Подскажите, какие GPS датчики дают более точные данные (я использовал свой смартфон). Или какие еще есть способы более точной привязки?
Для знімка праворуч - все ОК
А от для знімка ліворуч потрібні власні параметри зсуву - не годиться мапити два різні знімки, які ще й явно мають зсув один до одного, по одних параметрах
На скріншоті знімок вирівняно по зазначених вище параметрах. Добре видно що об’єкти ліворуч потрібно креслити по знімку з іншими параметрами зсуву. Можна, наприклад накреслити гараж (верхнє коло) використовуючи зсув для знімка праворуч, а потім перетягнути знімок так, щоб він опинився на знімку ліворуч на своєму місці, і вже після цього мапити об’єкти зі знімка ліворуч.
Прилади що мають малу похибку під час вимірювання GPS-координат мають дуже велику вартість - тож для аматора вони майже недосяжні. Єдине що лищається це побутові GPS (GLONAS) датчики в смартфонах, ну, і треба записувати якомога більше треків та завантажувати їх, щоб можна було точніше потім прив’язати знімки.
Але якщо й знайти координати реперів то вони будуть в УСК2000
Є якісь приклади вдалого конвертування коли розрахункові WGS84 координати співпадали з конвертованими з УСК2000?