@ marczoutendijk, er zit wel een hotel aan de Woudenbergseweg maar dat zit hier (Amrâth Hotel). Het gebouw is overigens van 2011 volgens de BAG, en jouw node stond al sinds 2007 op die plek, dus dat zal wel een ander hotel geweest zijn. Gezien de plaats lijkt het mij dat de node per ongeluk in het midden van de weg (halverwege tussen Woudenberg en Maarsbergen) is beland, deze kwam namelijk uit een import uit AND.
Dat is standaard tagging van de AND import. Origineel dus met amenity=, amenity_1=, amenity_2=, dat is later met een semi-automated edit gecombineerd naar één amenity= met alle values met ; gescheiden, zonder controle op de grond.
Dit soort combinaties zie je vaker, zou misschien een MapRoulette task van gemaakt kunnen worden, want dergelijke amenities worden dus ook niet gerenderd.
Vaak was er in de buurt wel die amenity en soms is die nu ook ingetekend. Je ziet ook nog vaak nodes op de weg met amenity=fuel; source=AND. Moet eigenlijk allemaal gecontroleerd worden.
Deze heeft alle amenity tags met een ; erin en de bedoeling is om te kijken of die tag op die plek goed is en of hij niet ergens in de buurt al gemapt is.