Поэтому и не надо ничего переводить.
Надо просто выбрать сколько градаций требуется и для них выбрать некие мнемоники.
ua:national - уровень общегосударственный (национальный)
ua:regional - уровень межобластной, областной, кроме сельских
ua:local - сельские
С- дороги - ua:local
О- дороги - ua:regional
T- дороги - ua:regional
Р- дороги - ua:regional
Н- дороги - ua:national
М- дороги - ua:national
либо
С- дороги - ua:local
О- дороги - ua:regional
T- дороги - ua:regional
Р- дороги - ua:national
Н- дороги - ua:national
М- дороги - ua:national
Порадьте які теги треба внести на ділянці дороги обласного значення, щоб навігатори не вибирали цю дорогу для проїзду, а пропонували довший маршрут але кращою Н-дорогою.
Там якраз така дорога для такої техніки.))) Насправді легковим транспортом можна проїхати, але на швидкості 5-10км, і об’їжджати ями доводиться від узбіччя до узбіччя. (((
треба мабуть перевести у “некласифіковану”. Підстави: Дорога є тупик / закінчується в Р. Калинівка, з природнім покриттям. Значимість в загальній мережі доріг низька . С. Р. Калинівка є селом , кандидатом в найблище десятиліття на виключення з реєстру населених пунктів. На 2016 рік зареєстровано 6 чоловік. Село входить до переліку забруднених 2 категорії через радіацію , тому прописуватись заборонено законом.
Моя думка з цього приводу.
згідно атласів автодоріг та поділу автодору дороги є:
міжнародні (жовті з черв. смугами по боках)
національні (рожеві з черв. смугами по боках)
реґіональні (коричневі)
територіальні (жовті товсті)
місцеві з твердим покриттям (позначаються жовтим кольором, тонкі)
місцеві з перехідним покриттям (позначаються білим кольором)
Для простоти (і уникнення подальших непорозумінь) хотілось би щоби ви вказали навпроти кожного з пунктів які з них є якими по класифікації ОСМ конкретно!!! Бо якщо залишити вашу відписку:
кожен буде це речення розуміти по-своєму і надавати різні класи дорогам безконечно. Так не піде. Якщо прописати конкретно, тоді спільнота і новачки будуть мапити у відповідності до цих правил. І виправлень буде менше. IMHO.
Колись давно, кілька років тому, я робив таку схемку. Її вже переробляли, зараз точно не пригадаю хто, здається то був Edward17, але можу помилятись.
Ось відштовхуючись від неї можна або додавати або віднімати один рівень класифікації.
Наприклад tertiary - “Дорога з’єднує райцентр з селами; або великі села між собою; або входить до складу мережі доріг обл значення О-####”.
VARVAR8, у вашому випадку дорога входить до складу мережі районних доріг С-#### і вона може бути unclassified, але ця умова йде вже після того, що дорога з’єднує села між собою і по іншому до них не дістанешся, тож це є ще одним приводом піднятись на рівень вище і позначити її, як tertiary.
Сподіваюсь, що я розтлумачив моє бачення проблеми теґування доріг.
PS. Пошукайте оновлену схему, вона більш докладна. Вона була тут на форумі, можливо навіть в цьому топіку.
Р-09 обрізав по Каневу. Обрізок увійшов до нової Н-02
Р-19 обрізав по Ржищеву, в місці де Н-02 входить на стару Р-32. Нова Р-19 вийшла 107,9км замість 94,1км. Обрізка по “в’їзд в Ржищів” на потрібну цифру не виходить, тому залишив як є.
Р-32 видалив повністю, вона перестала існувати.
Р-26 обрізав по Кременцю. Ділянка Острог-Кременець по кілометражу +/- співпала.