Есть такая линия:
http://www.openstreetmap.org/way/268105992
Уместен ли там тег name=*?
Соседние линии, кстати, тоже таким страдают.
Думаю, name=Волинська нужно убрать. У нас же границы с помощью отношений сделаны. Вот в тегах отношения и надо писать название.
Да и вообще, я бы все “пограничные” теги с линии убрал.
Согласен.
Меня тоже смущают name=Польша - Украина и подобные на международных границах.
Як би ви порадили позначити садове товариство в межах села?
Які теги використовувати?
Чи просто полігон з name ?
Хотілось би щоб якось пошук працював.
Буває таке що в СТ існує вулиця з такою ж назвою як і в селі.
landuse=allotments + name=СТ *
додатково будинкам і вулицям addr:suburb=СТ *.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/RU:Key:addr:suburb
требует наличия place=suburb + name=СТ *
можно
place=neighbourhood + name=СТ * (или даже если очень хочется place=allotments)
тогда
addr:place =СТ *
Замапив Чоповицьку об’єднану громаду Малин район Житомир обл Пропоную новоутвореним об’єднаним територіальним громадам додавати теґ land_area =administrative - об’єднані громади - утворенн ямають повноваження значні а також є самостійними у розподілік оштів. . Даний теґ дозволить появі чітких гарно видних ліній на кордоні її.
Також Як мапити Народицьку об’єднану територіальну громаду якщо вона якщо брати по поліґону - то є то само шо і Народицький район. Бо бачу поки ш оваріант тільки - провести лінію по лінії полігону Народицький район а потім через релейшн оутер з Народицьким районом пов’язати.
я думаю, що для об’єднаних громад можна використовувати теги
boundary=administrative + admin_level=7
не потрібно дублювати лінію Народницького району, краще зробити ще один звязок
використовуйте https://www.openstreetmap.org/relation/6905321 як зразок
М-да, что-то всё раздвоилось
http://www.openstreetmap.org/relation/1745328
http://www.openstreetmap.org/relation/6901949
и растроилось
http://www.openstreetmap.org/relation/6903137
http://www.openstreetmap.org/relation/6903138
http://www.openstreetmap.org/way/467831956
Насколько я понимаю, что громады действительно в общем случае встают по уровню между сельрадами и районом, отбирая часть управления с районов. Так это тогда действительно admin_level=7, а уровень admin_level=8 так и остается за сельрадами, раз они пока еще остаются в действии.
https://www.openstreetmap.org/relation/6907873#map=16/50.7965/29.4463
Поселення на балансi лiсового господарства. В межi населеного пункта не входить .
Є таким собі поселенням, що є складовою сільради підпорядковується центральні садибі сільради . Зроблю полігон сільради - то включу його напряму в релейшн сільради як оутер минаючи село Любовичі.
Це проблема цього користувача з зв’язками. Я дублі (в 6-тикратному розмірі) вулиць associatedStreet пачками видаляю
Наші друзі з Білорусі, вирішили трошки відкусити території України до себе ченджсет 42598904. Справа в тому що білоруська дорога Р36 проходить територією України, але фактично ми ту територію (заплаву і трошки лісу) за Убортью - не контролюємо, наша прикордонна смуга на правому березі Уборті, тому комент до ченджу “Скорректировал границу в соответствии с реальной ситуацией” правдивий, але юридично ту територію ніхто не передавав Білорусі (виходить щось подібне як з ділянкою Одеса-Рені в Молодові). Що робити з цим? Принцип “Ground truth” каже що зараз все вірно, а кордони України кажуть що там помилка.
відмінив цей ченджсет
Звернув увагу , що в Тернопільській області багато сіл мають admin_level 9 . Чи можна замінювати на 8 як на більшості території України?
Не можна. 9 - коректне значення
Як тегувати село https://www.openstreetmap.org/node/337540809#map=17/49.91330/28.31037&layers=N . За офіційним реєстром населених пунктів відносить ся до Бердичівського району. Але ситуація з ним ускладнена. Географічно він розташований у Чуднівському районі. Земельний кадастр територію відносить до Чуднівського району. Полігони у земкадастрі такі як між селами тобто не відокремлені як зазвичай для населеного пункту.
РОІ населеного пункту за пошуком с помилкою : у Чуднівському районі замість Бердичівського.
Обговорення теґування адміністративного устрою відбувається в топіку Теґування адміністративного поділу в Україні.