А у росії так і роблять. Пишуть addr:district=Красногвардейский район, addr:region=Белгородская область разом з place на точці та на межі населеного пункту. Чи вже ні?
Думаю, name=Волинська нужно убрать. У нас же границы с помощью отношений сделаны. Вот в тегах отношения и надо писать название.
Да и вообще, я бы все “пограничные” теги с линии убрал.
Замапив Чоповицьку об’єднану громаду Малин район Житомир обл Пропоную новоутвореним об’єднаним територіальним громадам додавати теґ land_area =administrative - об’єднані громади - утворенн ямають повноваження значні а також є самостійними у розподілік оштів. . Даний теґ дозволить появі чітких гарно видних ліній на кордоні її.
Також Як мапити Народицьку об’єднану територіальну громаду якщо вона якщо брати по поліґону - то є то само шо і Народицький район. Бо бачу поки ш оваріант тільки - провести лінію по лінії полігону Народицький район а потім через релейшн оутер з Народицьким районом пов’язати.
Насколько я понимаю, что громады действительно в общем случае встают по уровню между сельрадами и районом, отбирая часть управления с районов. Так это тогда действительно admin_level=7, а уровень admin_level=8 так и остается за сельрадами, раз они пока еще остаются в действии.
https://www.openstreetmap.org/relation/6907873#map=16/50.7965/29.4463
Поселення на балансi лiсового господарства. В межi населеного пункта не входить .
Є таким собі поселенням, що є складовою сільради підпорядковується центральні садибі сільради . Зроблю полігон сільради - то включу його напряму в релейшн сільради як оутер минаючи село Любовичі.
Наші друзі з Білорусі, вирішили трошки відкусити території України до себе ченджсет 42598904. Справа в тому що білоруська дорога Р36 проходить територією України, але фактично ми ту територію (заплаву і трошки лісу) за Убортью - не контролюємо, наша прикордонна смуга на правому березі Уборті, тому комент до ченджу “Скорректировал границу в соответствии с реальной ситуацией” правдивий, але юридично ту територію ніхто не передавав Білорусі (виходить щось подібне як з ділянкою Одеса-Рені в Молодові). Що робити з цим? Принцип “Ground truth” каже що зараз все вірно, а кордони України кажуть що там помилка.
Як тегувати село https://www.openstreetmap.org/node/337540809#map=17/49.91330/28.31037&layers=N . За офіційним реєстром населених пунктів відносить ся до Бердичівського району. Але ситуація з ним ускладнена. Географічно він розташований у Чуднівському районі. Земельний кадастр територію відносить до Чуднівського району. Полігони у земкадастрі такі як між селами тобто не відокремлені як зазвичай для населеного пункту.
РОІ населеного пункту за пошуком с помилкою : у Чуднівському районі замість Бердичівського.