You are not logged in.

#51 2016-12-22 19:37:49

olehz
Member
From: Lviv
Registered: 2011-08-11
Posts: 726
Website

Re: Вишиваний Шлях (маршрутні відношення)

KKS wrote:

Приклад з аеротрасами для того щоб показати вам що фізична інфраструктура, яку ви хочете перевірити і по якій будуєте свої критерії наявності чи відсутності маршруту - не вірна. Достатньо мати запис в БД.

Ці речі взагалі некоректно порівнювати. Як мінімум тому, що еірвеї не може вигадувати будь-хто з вулиці. Хочете запис в БД - будь-ласка. Лише не використовуйте для того ОСМ. БД з GPS-треками є сотні. Вибираєте де треків найбільше (найпопулярніші серед аудиторії сайту), завантажуєте один з них собі в навігатор і йдіть.

KKS wrote:

виходить маршруту на Роман-Кош не існує. А існує тільки рандомний набір варіантів як в пустелі

Саме так. Туристичний шлях відрізняється тим, що якщо взимку раптом виходить з ладу GPS, всеодно можна зорієнтуватись по відмітках і вказівниках, не заблукати і не померти. На будь-яку гору можна піднятись будь-якою комбінацією стежок або навпростець. І те що десь найчастіше піднімаються зі сходу, а не з заходу, говорить не про те, що східна стежка краще, а лише про те, що східна стежка виходить до залізничної станції, а західна ні.

KKS wrote:

Ні, я не усвідомлюю. Які в цьому мінуси? Те що непродвинуті люди знатимуть оптимальний шлях для подорожі не перелопачуючи тони інформації і звітів, а потім намагаючись прив'язати це все до карти?

тоді вам СЮДИ - до кучі можна сотню нових відношень навигадувати для непродвинутих (я вже згадував про найсмачніші ресторани і т.п.)

Last edited by olehz (2016-12-22 21:25:27)

Offline

Board footer

Powered by FluxBB