andygol
December 8, 2016, 6:17pm
261
Щоб знайти де живе кеш потрібно відкрити меню Налаштування та перейти на саму останню вкладку Розширені налаштування (доступна в Експертному режимі). Шукаємо ключ де є cachedir - в його значенні і буде шлях до кеша з тайлами
Але зараз всі тайли зберігаються у локальній БД - от її і потрібно розколупати, щод дістатись до тайлів.
KKS
December 8, 2016, 6:35pm
262
при активному маппінгу там навряд шось залишилось. Є ж ліміт файлу кешу в JOSM.
andygol
December 8, 2016, 6:42pm
263
KKS
December 8, 2016, 7:06pm
264
там ж про WMS написано, а орто - в TMS. Чи різниці немає?
бо дефолтний параметр на загальний файл кешу в JOSM стоїть - 512Mb
andygol
December 8, 2016, 7:29pm
265
Там різниці не має. У мене (див. скріншот) на TMS десь так й приходиться - 512Мб
Я телефонував до калл-центру Держгеокадастру. Так от ніякої заборонив викоританні інформаціі не існує. Просто попередили, що так не всьо ідеально, є помилки.
ungvar
February 3, 2017, 8:29pm
268
andygol:
Вибачайте, але з такою точністю в ОСМ воно не потрібне (точність замала). Тільки якщо ви зможете знайти кожен з цих пунктів на ортофото та відмітити - тільки тоді буде діло. Краще б було, як би точність цих даних була хоча б ±1 м, а то й краще, тоді по них можна буде перевіряти зсув ортофото
Точності 1 метр нема навіть на бінгівському фотоплані.
Хотів їх нанести з навігаційною метою. Зазвичай пункти ДГМ нанесені на місцевості спеціальними геодезичними знаками й сигналами, які на орто не видно, але на місцевості - ще й як. Це якщо їх не вкрали.
Точності 20-30 метрів достатньо для навігації. Той же побутовий GPS приймач в телефоні пише треки з точністю такого самого порядку.
ungvar
February 3, 2017, 8:44pm
269
udarnyk:
Колись я збирався таку штуку провернути).
Мій алгоритм такий: потрібно по координатам декількох відомих пунктів вирахувати емпіричний коефіцієнт перерахунку координат УСК-2000 на dgm.gki.com.ua в координати підкладки, тут Бінг вам в поміч, бо на ортофото ви нічого не побачите, і якщо пункт розміщений не в лісі, а в полі, їх добре видно, вірніше добре видно, як правило, трикутну обваловку. Ось, як тут, наприклад bing.com . Можливо, метод і не науковий, але дозволить з точністю 10-20 м знаходити на підкладці.
Адська праця, в ручному режимі. Я плюнув. Потрібна автоматизація.
Пункти ДГМ там також із 20-метровою точністю.
З УСК-2000 можу біль-менш точно перерахувати, наприклад, в СК-63 чи ще якусь систему координат, але точніше воно від цього не стане.
udarnyk
(Udarnyk)
February 3, 2017, 9:02pm
270
ungvar:
udarnyk:
Колись я збирався таку штуку провернути).
Мій алгоритм такий: потрібно по координатам декількох відомих пунктів вирахувати емпіричний коефіцієнт перерахунку координат УСК-2000 на dgm.gki.com.ua в координати підкладки, тут Бінг вам в поміч, бо на ортофото ви нічого не побачите, і якщо пункт розміщений не в лісі, а в полі, їх добре видно, вірніше добре видно, як правило, трикутну обваловку. Ось, як тут, наприклад bing.com . Можливо, метод і не науковий, але дозволить з точністю 10-20 м знаходити на підкладці.
Адська праця, в ручному режимі. Я плюнув. Потрібна автоматизація.
Пункти ДГМ там також із 20-метровою точністю.
З УСК-2000 можу біль-менш точно перерахувати, наприклад, в СК-63 чи ще якусь систему координат, але точніше воно від цього не стане.
Та не потрібна там точність. Приблизно, щоб можна було знайти на підкладці. Знаходите. Мапите.
dudka
June 14, 2017, 9:20pm
272
наступний код працює на https://developers.arcgis.com/javascript/3/sandbox/sandbox.html?sample=layers_wms , але не працює на localhost, це ймовірно якось повязано з esriConfig.defaults.io.proxyUrl = “/proxy/”;
треба читати документацію
<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">
<meta name="viewport" content="initial-scale=1, maximum-scale=1,user-scalable=no">
<title>Map with WMS</title>
<link rel="stylesheet" href="https://js.arcgis.com/3.20/dijit/themes/claro/claro.css">
<link rel="stylesheet" href="https://js.arcgis.com/3.20/esri/css/esri.css">
<style>
html, body, #map {
height: 100%;
width: 100%;
margin: 0;
padding: 0;
}
body {
background-color: #FFF;
overflow: hidden;
font-family: "Trebuchet MS";
}
</style>
<script src="https://js.arcgis.com/3.20/"></script>
<script>
var map;
require(["esri/map", "esri/layers/WMSLayer", "esri/config", "dojo/domReady!"],
function(Map, WMSLayer, esriConfig) {
esriConfig.defaults.io.proxyUrl = "/proxy/";
map = new Map("map", {
basemap: "streets",
center: [30, 50],
zoom: 5
});
var wmsLayer = new WMSLayer("http://map.land.gov.ua/geowebcache/service/wms", {
format: "png",
visibleLayers: [0]
});
map.addLayer(wmsLayer);
});
</script>
</head>
<body>
<div id="map">
</div>
</body>
</html>
VARVAR8 , шар ортофотознімків працює. А якщо ви маєте на увазі саме кадастровий поділ (межі ділянок), то він зараз чомусь не працює навіть на офіційному сайті http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta
VARVAR8
(VARVAR8)
March 22, 2019, 5:40pm
276
Кадастровий оверлей вже давно не працює в JOSM. Хтось знає як це вирішити?
Не помічав проблем. У мене показує, правда тільки до z16. А от в iD не показується - це правда.
VARVAR8
(VARVAR8)
March 23, 2019, 12:45pm
278
В мене був такий. Вже не працює
wms[17]:http://212.26.144.110/geowebcache/service/wms?SERVICE=WMS&FORMAT=image/png&TRANSPARENT=TRUE&VERSION=1.1.1&SERVICE=WMS&REQUEST=GetMap&LAYERS=kadastr&STYLES=&SRS={proj}&WIDTH={width}&HEIGHT={height}&BBOX={bbox}
Користуєтесь стандартними шаром з поставки josm
VARVAR8
(VARVAR8)
March 23, 2019, 2:45pm
280
та ні. Мова про шар зелених ліній в PNG форматі…